Na The Game Awards bude mít premiéru Metal Gear Online
novinka•čtvrtek 27. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (13)
Taaaak urcite. [s7]
Psal jsi ze MGS5 bude fail ...Pamatuju si to presne
Kostej napsal: "to je clovek ktery my tvrdil jaky je Kojima hnup a ze MGS5 open world je fail"
Yeeeeaah to jsem nikdy nenapsal. Jen jsem psal, ze i Kojima se někdy utne a nebyli to ve spojitosti s MGSV. Dále jsem dříve napsal, že se chováš fakt fanatik pokud jde o MGS.
jiridvorak515: Hrál, mam to doma na GameCube.
Tohle je moje druha nejocekavanejsi hra pristiho roku online bude totalni narez o tom nepochybuji v MGS4byl nekonecny plus kupovani veci za vyherni penize obrovska motivace pokud bude neco podobneho v MGS5 tak to zase bude hodin u Onlinu jasny hlavni pribeh ma prednost kurva tesim se jak malej jarin :)
Jirko kasly na neho - to je clovek ktery my tvrdil jaky je Kojima hnup a ze MGS5 open world je fail ... Pro miliony lidi je serie MGS modla a tet nas ceka 5dil kterym Kojima definuje svoje zivotni dilo - Kojima rikal ze si vzdy pral vytvorit MGS open world a hru jako je MGS5 - opet nas ceka veledilo ...ale samozrejmne se vzdy najdou chytraci co zacinaji vetou - Ja jsem velky fanda MGS a pak ti krasne vysvetli jaky je Kojima jelito sprahle s MS a ze se uz nevyzna ani ve vlastni story a v podstate je MGS mrtva zalezitost[s14] Roky tu posloucham tyhle keci . Staci se podivat jak BenjaminLinus hnet dostava nesouhlasy ze MGS5 muze byt uplne s prehledem hra roku 2015 . Nastesti par umrcenych cechacku ci slovaku nedefinuje jakou ma MGS komunitu u fanousku po celem svete.Kdyz vezmu MGS 1234 nezbiva nez rict wow a podekovat Kojimovy za paradni seriji ktera definuje podstatu co to je kvalitni serie . A na zaver nej hlaska "na MGO sere pes " to muze napsat fakt jen znalec:) :)
Chris
Hrals to ? Je pravda ze znamky jsou zde uplne k nicemu a VR mission je osekane.Na druhou stranu Psone ma pridavek.Pokud jsi hral ctyrku tak zde se zminuje o vymene disku.Jinak jsem obrovsky fanda serie a mam vsechny dily vcetne ACIDU a Digi komiksu. (jsou dva).Ja naopak povazuji za nejslabsi Portable Ops a Portable Ops + na PSP.Nevim jestly mas HD KOLEKCI,ale pokud jsi znalec tak v Peace Walker multak jsou levely z Portable Ops.Vetsinou se jedna o levely kde jsi zabil bose.Dalsi zajimavosti pokud jsi znalec tak z trojky byl vypusten mod opic a nacteni karet do Acid 1. U Subsistence byl navic mod do ACID 2.Tyto mody byly vypusteny kvuly MS a take Sony ma na to pravo.
O METAL GEAR SOLID BYCH MOHL PSAT TYDNY A O VSECH DILECH VCETNE METAL GEAR SOLID Twin's Snake,kde jsou tri nove FMV sekvence atd.I GameCupe zde najdes vcetne Maria a zelvy Yoschi.Pokud jsi pokladal C4 (aspon) 50 tak na na GameCupe se po odpalu zpomaluje jeste vic nez na Psone.
ConanVJ: Jak vypli MGO jako kdyby nam Konami zabodlo nuz do srdce ... Nastesti uz se roky cekani krati - podle me MGS5 vyjde nekdy cerven - cervenec 2015 . Jak ukazou MGO tak do pul roku tu mame MGS5 .....
Na MGO sere pes, radsi kdyby Kojima ukazal nejaky pekny trailer na pribehovou cast a prozradil datum vydani.
jiridvorak: doufam, ze je ten rumor fake, protoze Twin Snakes je preamerikazovany shit.
Kdyby uz odhalili datum.Vsechna data jsou jen spekulace.
Mimochodem po Resident Evil Remastr se obevily zpravy,ze Metal Gear Solid Twins Snake z GameCupe se pripravuje na konzole PlayStation a Xbox.
Nevi nekdo neco o teto zprave bliz.
MGO 2 sem s tim. První MGO mělo běžet do vydání tohoto, zaříznutí toho MP mě dost naštvalo, protože to byl dost kvalitní MP ke kterému jsem se rád vracel :(
Jednoznačná koupě, nemůžu se dočkat.
A je to tady MGO !!! [s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]
Tohle bude nej hra roku 2015