Konzolista.cz

Na The Game Awards bude mít premiéru Metal Gear Online

novinkačtvrtek 27. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Na The Game Awards bude mít premiéru Metal Gear Online
Příští týden v pátek se bude konat akce The Game Awards, na níž nebudou vyhlášeny jen nejnelepší hry za poslední rok, ale dočkáme se i několik velkých světových premiér. Geoff Keighley dnes na svém twitteru oznámil, že jednou z premiér je představení Metal Gear Online, který bude pochopitelně součástí Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Pokud se vám líbila online část v předchozích dvou dílech, určitě si nenechte The Game Awards ujít.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Chris Redfield

Taaaak urcite. [s7]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Psal jsi ze MGS5 bude fail ...Pamatuju si to presne

Chris Redfield

Kostej napsal: "to je clovek ktery my tvrdil jaky je Kojima hnup a ze MGS5 open world je fail"

Yeeeeaah to jsem nikdy nenapsal. Jen jsem psal, ze i Kojima se někdy utne a nebyli to ve spojitosti s MGSV. Dále jsem dříve napsal, že se chováš fakt fanatik pokud jde o MGS.

jiridvorak515: Hrál, mam to doma na GameCube.

smrtijed1
👍1

Tohle je moje druha nejocekavanejsi hra pristiho roku online bude totalni narez o tom nepochybuji v MGS4byl nekonecny plus kupovani veci za vyherni penize obrovska motivace pokud bude neco podobneho v MGS5 tak to zase bude hodin u Onlinu jasny hlavni pribeh ma prednost kurva tesim se jak malej jarin :)

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍1

Jirko kasly na neho - to je clovek ktery my tvrdil jaky je Kojima hnup a ze MGS5 open world je fail ... Pro miliony lidi je serie MGS modla a tet nas ceka 5dil kterym Kojima definuje svoje zivotni dilo - Kojima rikal ze si vzdy pral vytvorit MGS open world a hru jako je MGS5 - opet nas ceka veledilo ...ale samozrejmne se vzdy najdou chytraci co zacinaji vetou - Ja jsem velky fanda MGS a pak ti krasne vysvetli jaky je Kojima jelito sprahle s MS a ze se uz nevyzna ani ve vlastni story a v podstate je MGS mrtva zalezitost[s14] Roky tu posloucham tyhle keci . Staci se podivat jak BenjaminLinus hnet dostava nesouhlasy ze MGS5 muze byt uplne s prehledem hra roku 2015 . Nastesti par umrcenych cechacku ci slovaku nedefinuje jakou ma MGS komunitu u fanousku po celem svete.Kdyz vezmu MGS 1234 nezbiva nez rict wow a podekovat Kojimovy za paradni seriji ktera definuje podstatu co to je kvalitni serie . A na zaver nej hlaska "na MGO sere pes " to muze napsat fakt jen znalec:) :)

jiridvorak515
👍2

Chris

Hrals to ? Je pravda ze znamky jsou zde uplne k nicemu a VR mission je osekane.Na druhou stranu Psone ma pridavek.Pokud jsi hral ctyrku tak zde se zminuje o vymene disku.Jinak jsem obrovsky fanda serie a mam vsechny dily vcetne ACIDU a Digi komiksu. (jsou dva).Ja naopak povazuji za nejslabsi Portable Ops a Portable Ops + na PSP.Nevim jestly mas HD KOLEKCI,ale pokud jsi znalec tak v Peace Walker multak jsou levely z Portable Ops.Vetsinou se jedna o levely kde jsi zabil bose.Dalsi zajimavosti pokud jsi znalec tak z trojky byl vypusten mod opic a nacteni karet do Acid 1. U Subsistence byl navic mod do ACID 2.Tyto mody byly vypusteny kvuly MS a take Sony ma na to pravo.

O METAL GEAR SOLID BYCH MOHL PSAT TYDNY A O VSECH DILECH VCETNE METAL GEAR SOLID Twin's Snake,kde jsou tri nove FMV sekvence atd.I GameCupe zde najdes vcetne Maria a zelvy Yoschi.Pokud jsi pokladal C4 (aspon) 50 tak na na GameCupe se po odpalu zpomaluje jeste vic nez na Psone.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

ConanVJ: Jak vypli MGO jako kdyby nam Konami zabodlo nuz do srdce ... Nastesti uz se roky cekani krati - podle me MGS5 vyjde nekdy cerven - cervenec 2015 . Jak ukazou MGO tak do pul roku tu mame MGS5 .....

Chris Redfield
👎1

Na MGO sere pes, radsi kdyby Kojima ukazal nejaky pekny trailer na pribehovou cast a prozradil datum vydani.

jiridvorak: doufam, ze je ten rumor fake, protoze Twin Snakes je preamerikazovany shit.

jiridvorak515

Kdyby uz odhalili datum.Vsechna data jsou jen spekulace.

Mimochodem po Resident Evil Remastr se obevily zpravy,ze Metal Gear Solid Twins Snake z GameCupe se pripravuje na konzole PlayStation a Xbox.

Nevi nekdo neco o teto zprave bliz.

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍2

MGO 2 sem s tim. První MGO mělo běžet do vydání tohoto, zaříznutí toho MP mě dost naštvalo, protože to byl dost kvalitní MP ke kterému jsem se rád vracel :(

ekRaCZ
👍3

Jednoznačná koupě, nemůžu se dočkat.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

A je to tady MGO !!! [s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍3
👎1

Tohle bude nej hra roku 2015

Související články

Nejčtenější články