Na PS4 vyjde tento rok ArcaniA: The Complete Story
novinka•úterý 3. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Nordic Games
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
Think before you sleep
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (13)
Radši bych remaster Morrowindu a možná i Oblivionu, no a Gothica 1 jak jsem psal víše a dvojky taky.
Podle me by se mel gothic remasterovat, udelat novej dil a neposrat to.Lidi by to kupovali, znacka je to porad silna.Do hlavní role bezejmeneho hrdinu a ne toho kokota.
V době vydání Zaklínače to působí spíše úsměvně. [s6] Nicméně nikomu neberu, že se ta hra líbí a taktéž vývojářům/vydavateli neberu snahy o nějaký přivýdělek na stáří. Her ať je co nejvíce, klidně i remasterů...
Pokud to bude v češtině.. no žádná sláva tahle hra, ale třeba bych to znova prošel. Lepší by bylo ale Gothic 1 remaster v češtině :) to by byla pecka.
Jn, za originální trilogii remaknutou bych zaplatil hned.
Joo to byly časy s Gothic 1 a 2, to byly skvělé hry. Tento díl jsem hrál jen chvíli - úvodní část...nevím co si o tom myslet v dnešní době už to celkem ztrácí vedle her jako Skyrim, ale možná to nebude špatný.
kdyby aspoň vydali gothic 1 a 2
Presne. Pokud hra bude s cz lokalizaci, dam tomu sanci. V opacnem pripade, ne.
Hrál jsem na pc ale datadisk jsem nehrál pokud vylepší trochu grafiku a nabídnou zase cz titulky tak možná.
hrál jsem a jestli bude čeština koupím znova[s14]
Do toho určitě půjdu i když už to není starej Gothic, nebo novější Risen, tak se to hrálo celkem slušně a alespoň tam byly náznaky předchozích dílů. Hodně lidí to považuje za odpad, ale mě se to prostě nějak líbilo. Na PS3 to vypadalo hrozně, takže jsem doufal, že vyjde nový díl na PS4, nebo tato předělávka s o dost lepší grafikou. Datadisk sem vůbec nehrál, takže super [s14]
edit: hrál jsem to na PC, PS3 verze byla vážně strašná i co se týče bugů
A proč ??
to se jim vazne vyplati?