Konzolista.cz

Morgan: Halo je po příběhové stránce hrozná blbost

novinkastředa 14. dubna 2010Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Morgan: Halo je po příběhové stránce hrozná blbost
V minulém týdnu EA oznámila, že populární britský autor sci-fi knížek, Richard Morgan, napsal scénář pro hru Crysis 2. Protože jde v tomto oboru o velmi respektovanou osobu, ihned si ho k rozhovoru přizval portál NowGamer. Tam se Richard Morgan rozpovídal o příbězích ve hrách, tedy spíše těch, které patří do žánru sci-fi. Tam patří i herní série Halo, kterou Richard Morgan vůbec nešetřil. „Halo nemám vůbec rád. Důvod, proč v něm fikce vůbec nefunguje, nemá nic společného s tím, že nevidíte do tváře hlavnímu hrdinovi, Master Chiefovi, ale kvůli samotným hláškám jako – Ok... naběhneme tam a vystřílíme to,“ řekl NowGamer Richard Morgan. Podle něj je Halo jen jedno velké klišé. Podobným způsobem si rýpnul i do akčního hitu Modern Warfare 2. První díl byl podle něj ještě dobrý, ale dvojka je už znatelně horší a jedná se jen o soubor misí, bez nějakého toho propojení.
Zdroj: vg247
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
thor
thor #PSM někdo?

Asi se vyzná...podle mne má pravdu [s14]

KonigGaga
KonigGaga #Gamer 4fun

snim souhlasim ale sem zvedavej jak se ukaze on

pařmen
pařmen #ProdejLimi

kvůli samotným hláškám jako – Ok… naběhneme tam a vystřílíme to, no a co má podle něj asi jako říct, dem a necháme se roztřílet bo co, buzna, a MF 2 už vůbec neni špatný, to prostě plác aby byl zajímavej, buzna, sem na to slavný Crysis 2 zvědavej aby to náhodou neposr*l von buzna, ááááááááááá di do řitě Ríšo [s15] [s15] [s15] [s15]

touchmud
touchmud #made4game

To jsem tedy zvědavý jaký skovst napíše pro Crysis 2. Jinak mi ukažte nějakou hru, která má zajímavý a propracovaný příběh. Popravdě řečeno i ten nejlepší herní příběh často pokulhává s průměrnou knihou či filmem. Také jsou to dvě nesrovnatelné věci. Ale od 3d akce opravdu hlubokou story nepožaduji, stejně jako u akčního filmu. od toho jsou tu jiné záležitosti, ať už jde o MGS, Heavy Rain či možná Alan Wake.

Každopádně HALO série mě bavit nepřestane :-)

the_edge
the_edge #dave3345

mne halo pribeh nikdy nebavil a pribehove filmecky jsem vzdy preskakoval,ale i tak mne halo vzdy bavilo

Algeroth

Ne nadarmo se říká, že příběh u FPS má stejný význam jako příběh u porna :-)

Ovšem já osobně vítám s radostí každý náznak slušného příběhu ve všech hrách. Pravda, FPS nepatří mezi mé oblíbené žánry, takže zde těžko můžu soudit jejich kvality/nekvality, ale právě třeba první MW mě docela zaujal. A samozřejmě pak třeba Half-Life měl velice zajímavý příběh.

alexej27

Řekl bych, že po příběhové stránce jsou snad všechna FPS-ka blbosti, i když vyjímky se najdou. Nevím jak ostatní, ale tento žánr jsem kvůli příběhu nikdy nehrál, absolutně jsem ho ignoroval a jen mě obtěžoval, hrál jsem to a hraju kvůli akci. Jestli budu chtít příběh, zahraju si RPG nebo adventuru.

kuki164
kuki164 #Play3Day

Ja som sidce Halo nehral ale mne sa zase nepáči že hlavnému hrdinovi nevidíš do tváre. Veď teraz z technológiou Perfomance Capture sa dajú robiť zázraky napr. Halo, Uncharted, Heawenly Sword. Lepšie ako nejaká naleštená prilba. A ktým hláškam sa neviem vyjadriť napr. v Duke Nukem 3D - It´s time to kick ass and chew bubble gum ale tá hra sa neberie vážne. Neviem ako je to z Halo.

SHARK

no, osobne si teda nejsem jist, jestli takova FPS, at uz jakakoliv musi mit nutne nejakej sahodlouhej a slozitej pribeh.

stejne jde vicemeno o to, prostrilet se z mista A na misto B. a v tom svisteni kulek a schovavani se vsudemozne asi nad pribehem premejsli malokdo.

bude se vam lip mirit a strilet a budete se vic snazit, kdyz to bude mit jakoby pribeh ?

tzv pribeh je jenom na to, aby se to lepe vyjimalo v reklamach a casopisech, jak to ma vlastne hlubokomyslnej pribeh a ze vlastne o to strileni skoro vubec nejde.

razi
razi #Ps4

Na mínuska se..te, to nemá cenu řešit. Ať si každej dává co chce, děcka dávaj mínusy, dědové vychovávaj, k smíchu.

Pokud jde o respektovanou osobu, tak asi ví, o čem mluví. Ale radči nic, nehrál jsem to.

roly30

jj xDante má pravdu tak -3 nwm co sem komu udělal asi to že mam PS3 a nehájim ho tady jako každej [s6]

Airsperris
Airsperris #TRUE GAMER

Jediná blbost je medializovat takovéhle vejšplechty... naprosto o ničem a k ničemu.

Lamps
Lamps #Lamps

Ten pán je koukám pořádnej odborník..

Jinak Halo 3 docela těžký bylo, hlavně ta mise proti Floodu..

Deshien

Crysis 1 a zly Korejci a jeste zlejsi Mimozemstane [s1] Doufam ze ten vul pujde ve stejnych slepejich..

tekken90
tekken90 #MGS4 10/10

DantíkuJo jo, ale s MW2 má pravdu :D

isildur heir

je to debil co by, asi v military sci-fi melo byt za hlasky ?

HALO universu je bezvadny

roly30

Halo má dobrý příběh Crysis nemá špatný příběh ale stereotyp hroznej za to Halo první díly myslim trilogii bez datadisku je příběhově super jedn z nej příběhových FPS :)

Homer
Homer #Hommeer

A ne jenom po pribehove strance :D [s1]

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články