Metal Gear Solid V: The Phantom Pain vyjde v příštím roce, TGS trailer
novinka•čtvrtek 18. září 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
fórum
Think before you sleep
Komentáře (14)
parada hlavne ze na originalkach maj datum 31,9,2014 budou to stejně odkladat ani pristi rok se nedockame japoncici toho naslibujou hory doly a pak je z toho piskoviste
vubec se me nelibi to rozdeleni na mise.
Ach, ty průsvitný legíny :D
PAN Kojima [s7] bomby tvl
A tohle bude doma tak neznam ani bratra :)
JiriDvorak, z toho co som doteraz videl mam taky pocit ze Phantom Pain bude na PS3 bezat permanentne nejak 20 - 25 FPS. Aj pri PES 14 na PS3 FOX nie je uplny plynuly a to sa tam deje povedal by som menej ako v MGS...
boobs
[s7]
jiri: neplati ani jeden vsetko su to len dohady. :D
Nejlepsi moje serie co jsem na svete.
O teto serii mam vse vcetne knizek atwoku,plagaty atd.
Je to take hedina ma serie u ktere jsem kupoval vic verzi treba Metal Gear Solid 2 Substance (PS2,Xbox)
U pateho dilu nejdriv PS3 verze a pristi rok PS4 verze.
Ted datum by jste mely napsat.
Zde jso dva, 18.brezen 2015 a 20.dubna 2015.
Muze mi nekdo rict,ktery plati ?
Pornooooo [s7]
Z tohodle si dozajista stříknu do trenek.... zvláště když si vzpomenu jak jsem si lahodil u poslední 4ky [s7]
tohle bude velká pecka.. ne jak to demo čím nás nakrmil za 1000,- [s6]
Uf, ten japonský dabing je na šišku [s6]