Konzolista.cz

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - E3 2014 Trailer

novinkapondělí 9. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - E3 2014 Trailer
Série Metal Gear Solid patří mezi nejoblíbenější herní značky. Má miliony fanoušků po celém světě, a ti určitě čekali na dnešek, protože byl slíben přes 5 minut dlouhý trailer na nový díl Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Trailer trochu nečekaně vyšel už nyní ráno, podívat se na něj můžete níže v novince. Obsahuje hromadu nových gameplay záběrů s novými postavami. V následujících dnech se pak dočkáme i nových záběrů přímo z hraní. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain vyjde v příštím roce na konzole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 a Xbox 360.
UPDATE: Trailer unikl předčasně, můžete si ho stáhnout nebo prohlédnout na Ulož.to link .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (32)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👎1

A bude se to i hrát, nebo zas jen čumět na animace? 5 hodin v MGS 4 mně odrovnaly :)

the_edge
the_edge #dave3345
👍1

HDRcz ze to tak bylo v groun zeroes neznamena ze to tak bude v MGS5 tam to muze byt presne ten styl gta5 kdy si pro kazdou misi budu muset dojet.

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Nemam slov, nářez! Dejte to sem! :)

HDRcze
HDRcze #Games4Life

the_edge, mluvíš tam něco o misích vzdálených od sebe x kilometrů, prostě něco jako GTA, což tohle není, tady si vybereš v menu misi a vyhodí tě to na x km2 velký hřiště.

bf333
bf333 #Ravens
👍1

weske....:hulit by si mel prestat ty,a hlavne cestinu.

the_edge
the_edge #dave3345

hdrcz- groun zeroes jsem hral a i tady se me potvrdilo ze to neni metal gear,co se tyce pribehu tak to nemuzes srovnavat,plna hra ma mit 60 km a tam ten pribeh bude rozkouskovany po cele mape to znamena neustale cestovani.

HDRcze
HDRcze #Games4Life

the_edge, zahraj si MGS: Ground Zeroes, protože to nevypadá vůbec tak, jak jsi to ted popsal

Yaromil

No je asi konečně na čase, abych dohrál jedničku a pokračoval ve zbytku série... ;-)

the_edge
the_edge #dave3345

jsem jediny komu tohle uz neprijde jako metal gear solid?jsem jediny kdo si mysli ze odstranili vse co delalo metal gear, metal gearem?

jako hra to bude dobra o tom zadna,ale bude to dobry metal gear?podle me ne hlavne tomu bude chybet kulervouci pribeh,protoze podle me v oteverenem svete se takovy pribeh neda udelat,k vuli tomu ze misto toho abych pokracoval v pribehu pujdu treba dalsi 2 hodiny delat blbosti,nebo hledat sberatelske predmety,nebo uz jen takova hloupost ze jedna mise bude od druhe vzdalena par desitek kilometru a pojedu k ni treba 15 minut.

Gaz35

Musím na to koukat pořád dokola [s7][s7]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

Big Boss = Phantom Pain :)

valis1
valis1 #klobáska

big boss = darth vader

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

stillalive : Presne jak pises ja jsem na tom uplne stejne ... Cekaji me opet ty nejvetsi emoce a ja za to Kojimovi uz predem dekuju ... zase u toho budu gebit dojetim [s6][s7] Jak se rikalo za starych casu kdyz ti u hry neukapne slza vyvojari nesplnily svou praci dobre ...Mam v tomhle i smulu prestal jsem hrat MGS4 - protoze vsude vydim mapy s MGO a jsem z toho na meko [s6] Mam MGS collection a ani jsem ji celou nedohral hadej proc ? [s6] Ale casem se k tomu chci vratit a zas si to cele dat ... Bylo tu napsane hodne negativnich reci na novi MGSV - hodne me to mrzelo - tet uz na ty reci kaslu at si kazdy rika co chce pro me je MGS serie veledilo [s7][s7][s7]

stillalive
👍3

Neuvěřitelné!!! Pro mě osobně tohle bude revoluční a věřím, že během hraní a příběhu budu šílet radostí "konečně!". Šílím jako ujetej magor :), ale Hideo Kojima mi vždycky uměl vyrazit dech, takřka doslova.

jiridvorak515
👍1

PROSIM KDY BUDE.JAKO VZDY KDYZ JE NOVY MSG JSEM TEZCE NEMOCEN, a joko vzdy minimalne mesic.

Sneekee !!!!!

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

Se mu nedivym - umela ruka ,strepiny v hlave , proti nemu zas jako vzdy parta bossaku - to je i na Big Bossa uz moc ... [s6][s6] Jak znam Kojimu vse bude vysvetleno . Moneta : Vetsi blabol uz jsem dlouho neslysel [s6]

MARTASLJ

Perfekt!!!

weskerumbrella
👎3
👍1

Podle mě by to už měl přestat Kojima hulit.

kuki164
kuki164 #Play3Day

rákos: To je podla mňa len symbol čo sa z neho stalo. V jednom staršom trailery hovoril, "im already demon" Myslím si aspoň :)

rákos
👍1

sisaCZE: Má umělou ruku, protože o ní přišel při pádu toho vrtulníku, když se Paz odbouchla. A ten šutr? To nevím. Taky nechápu proč se to prase vymáchalo v popelu mrtvého člověka. Kojimovi začíná hrabat! :D

kuki164
kuki164 #Play3Day

sisa: Nebol to bola Mother Base. Hej nemal stalo sa mu to na konci GZ, pri páde helikoptéry.

sisaCZE
sisaCZE #Ups...
👍1

Nebyl tam nahodou big shel ? :) a procpak ma ten pan s nejakym kaminkem v hlave umelou ruku. To v ground zeros nemel ne ?

weskerumbrella

Jsem nevěděl že Snikeovi už rostou i rohy... škoda že to bude v češtině jen na Xone.[s4]

HDRcze
HDRcze #Games4Life

Je to těžký porovnávat dva dvounohé tanky s kolejnicovými děly :D, nicméně Rex to určitě bejt nemůže, protože ho podle časové linky MGS postavili američané až kolem roku 2000, navíc ZEKE by odpovídal i příběhově, ale mohl by to být pro někoho spoiler, tak to psát tady nebudu :D

Chris Redfield
👍1

Okay Kojima me opet dostal. Mimochodem REX tam opravdu neni.

Harnet
Harnet #SONY

Neni co vic dodat, jen si pockat na datum vydani, tohle bude teda fakt luxusni akce, Kojima s MGS jeste nesklamal a nesklame ani ted [s7] [s6]

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍1

Nechci se s tebou hádat kámo, ale ten kokpit je rozhodně z Rexe :D Ale abych ti úplně nekřivdil, nohy opravdu vypadají jak ZEKE.... původní Rex je měl silnější. Možná to bude nějakej hybrid? :D

Paprik
Paprik #PS5&XSX

1984 znamená 19.8.2014??? :) Kéž by

HDRcze
HDRcze #Games4Life
👍1

To není rozhodně Metal Gear REX, ale Metal Gear ZEKE z MGS: Peace Walkera (s jistotou to říct nemůžu, ale podobnost tu je v porovnání s videem link )

Jinak tvle tenhle Metal Gear Solid bude hodně, ale hodně temnej, žádný čumění za prsa se Solidem a malý joky, tohle bude hodně drsný a brutální, už jen jak tam má Big Boss obličej od krve a prochází tam troskama s mrtvolama

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍1

Ten Metal Gear Rex vzadu! [s16][s1]

Související články

Nejčtenější články