Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Accolades trailer
novinka•pátek 28. srpna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony nechce prodávat konzole s výraznou ztrátou, za PS6 si zřejmě budeme muset připlatit
novinka
The Verge: Xbox zavře nejméně pět studií, mezi nimi má být i Arkane Lyon
novinka
Xbox ukončil financování fantasy akční RPG hry od IO Interactive
novinka
Shawn Layden si myslí, že Sony by měla pokračovat ve vydávání svých her na PC
novinka
Microsoft i nadále počítá s hororovou hrou OD
novinka
Oznámena westernová soulslike střílečka Guns of Eschaton
novinka
The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered vyjde v polovině srpna pro Nintendo Switch 2
novinka
Podívejte se na nový gameplay trailer akce Turok: Origins
novinka
Hru 1666: Amsterdam od tvůrce Assassin's Creed měl vydat Microsoft
recenze
Star Fox
Komentáře (27)
Mám tu hru od pátku a je to vážně skvělá hra. Hra zabírá na PS4 něco přes. 27 GB
25,1 GB aspoň to někde psaly.
Právě jsem dokončil MG, MG SS, MGS, MGS 2, MGS 3, MGS PW a MGS 4. Zítra se vrhnu na GZ a v úterý hurá na ten skvost. Nevíte někdo kdo už hrajete TPP, kolik zabírá místa má disku?
Už se nemůžu dočkat, bude to bomba! Jen je škoda chybějící češtiny. Ground Zeroes sic jeden hodnej týpek přeložil, ale Phantom Pain by bylo na jednoho člověka moc velké sousto. Snad se té nějaké češtiny dočkáme.
Panove hraji uz od patku a reknu vam mate se ku... na co tesit
A teď přijde novinka: Metal Gear Solid 5 je beznadějně vyprodaný. Další kusy prý nejsou v plánu. Dlouholetá práce Kojimi tedy přichází vniveč To už by ani ty prášky nezabraly PS: Také by mě to naštvalo, na hru se těším! :D
Kosteji, každej se na tu hru těší, ale u tebe je to vážnej extrém. Ty snad mluviš i ze spaní o MGS. Jdeš do práce a s kolegou se bavíš o MGS aniž by tušil co to je. I s kočkou si doma povídáš o MGS. Kosteji, to chce klid :D Kvůli tobě začnou vyrábět prášky a ty budeš brát po celou dobu než vyjde další MGS, aby jsi byl v klidu :D Neber to zle, dělám si srandu ! Kojima jede ! :)
Já si to koupím, ale čekám na ten poslední hřebíček..do rakve je v tomhle případě blbé označení Chci si to přečíst, abych měl jistotu Já nikdy MGS nehrál, ale vypadá to jako jistota Mad Max asi kupovat nebudu, jen si to chci pročíst. Tyhle postapo ve stylu Fallout, Rage, Borderlands nemusím (poušť, plechové budovy). Možná až bude ve slevě. Kdo ví. Ta poušť mi připadá prázdná. Každopádně co zameškám u MM, doženu u JC3
Tady myslim ani zadnou recenzi nepotrebujes, ja se na to tesim uz jak maly dite :D
Kachlo: Jak to vypadá s recenzí (+ na Mad Max)? Uvažuji o koupi MGS, ale čekám na recenzi :D Ale podle gameplaye to vypadá úžasně :)
od včerejška ji hraju a je to neuvěřitelné naprosto.. takovou grafiku jsem v životě neviděl na ps4 a hratelnost 1a !!! Kojima je bůh!
Já mám k serii hluboký vztah a to díky 4ce... Možná mě za to ukamenujete ale vždycky jsem chtěl playstation o serii jsem věděl, když vyšla 4 četl jsem všechny recenze a slintal, bylo jasný že jak to půjde tak si tu ps3 koupím už kvůli té 4ce... Podařilo se mě to v roce 2011 a mé první kroky mířili do obchodu pro MGS4, hru jsem dojel 2x skoro 3x...a to jsem člověk co se nerad ke hrám vrací, když pak vyšla MGS4 anniversary edice hned jsem si ji objednal... Hru jsem si ruzně po ty léta vysnil a když jsem ji hrál dostal jsem přesně to co jsem očekával... kojima ze mě dokázal ždímat emoce na max, pamatuji si kdy jsem měl oči zvlhlé u jaké scény... Prostě láska na první pohled, poté jsem si nastudoval příběh a universum, kdo s kým, přiběhy všech dílů a časové osy jednotlivých dílů a abych dohnal mezery ;-)a hrál vše co od té doby vyšlo ... a teď se nezbývá než těšit na Hideuv Masterpiece...
Tak na tuhle hru se rozhodně těším, ale nechvátám na ni, takže později bazar
No, zavist Dnes jsem si jen tak zbezne dal GZ, ktere uz je fakt provarene
Uz to hraju, grafika naprosto bez cukani, dlouhy prolog, ktery uplne nechapu - zrejme proto, ze jsem driv MGS nehral. Jakmile se ale dostanete do Afghanistanu, zacne to byt hodne zajimave! :)
Soorry Kostej,překlep..
Ja jsem se zamiloval u Mgs2, jednicku jsem hral az deset let na to, po vsech ostatnich dilech serie :)
Kostej-cz: Jsem na tom podobně akorát já se s MGS1 seznámil díky demu z PS Magazínu a potom prosil rodiče aby mě hru koupili :D Jo to byli časy, MGS má v mim srdci místo hned vedle Star Wars
Ja hral MGS jen demo,asi na ps1,pohled ze zhora,ale vubec nevim co to bylo za dil,pamatuju si ze to bylo myslim v zime a prolejzal jsem sachtama.docela me to bavilo..Ted skousim MGS Ground Zeroes a je to vyborny.Tenhle dil urcite poridim,vypada to suprove!!
lubo.dante já se překlikl. :D
hodne pekne napsane kosteji prozivam to stejne u teto nesmrtelne hry, jen by me zajimalo proc Patrik160 dal dislake za emoce co kostej ke hre citi myslim ze tak to citi vice fanousku teto serie a ja patrim mezi ne uz se tesim az v pondeli odbyje pulnoc a ja konecne hru zpustim
mam dotaz je tato hra pro zacetecniky na ps3 ?
Pokud někdo má zájem, budu mít ještě jednu sběratelku, nová, nerozbalená, více do zpráv
Tahle hra se bude prodávat jak rohlíky. A recenze jsou taky super
Na tuhle hru cekam cele roky - hrde nosim u avatara napis MGS5-MGO uz od prvnich naznaku ze se chysta dalsi MGS hra . Kde jsou ty casy kdy jsem mel ps1 nacipovanou a podle seznamu her ktere jsem neznal si nechal palit hry . Az jsem dosel v abecednimu seznamu pod "M" - stalo tam Metal Gear Solid stealth akce - rikal jsem si hmm o MGS jsem slysel to muze byt dobry . Kamos za par dnu dorazil i s hrou - zapinam ps1 a uz prvni uvodni filmecky napovidali ze toto bude neco extra . Po par hodinach jsem nechapal jak to ps1 vubec utahne a jakou ma hra hloubku , emoce , mystrovske strihy kamery v zaberu cut scen . Popve v zivote jsem videl tvz. metrixovku - kdy se cas spomali kdyz Snake haze uhybne salto . Byla to laska na prvni pohled Od te doby ubehlo mnoho let a MGS se u me stal nejlepsi hrou kterou jsem mel tu cest poznat . Ted prichazi 5 a posledni dil od legendarniho vyvojare - stale neverim ze uz v utery se zase ponorim do sveta MGS . Pro me je to velky svatek a neskutecne se tesim ... MGS forever
originálky dnes odeslali, tak v pondělí hurá na to
Ať už je to doma parani