Konzolista.cz

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain – GamesCom demo

novinkačtvrtek 14. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain – GamesCom demo
Včera večer proběhla v rámci GamesComu speciální prezentace akční stealth hry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, během níž byla puštěna hned 16 minut dlouhá demoverze. Ta v zasazení byla hodně podobná té z E3, ale v několika bodech se lišila, takže se na ní určitě vyplatí podívat. Na záznam se můžete podívat níže v novince. Hideo Kojima bohužel zatím nepotvrdil, kdy se hry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain dočkáme, ale bude to někdy příští rok na konzolích nové i staré generace.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Já nevím co si o tom novým METAL GEAR SOLID myslet, ale prijde mi, že z toho zacíná HIDEO KOJIMA delat moc velkou komedii. Po havárii jeepu, který "uklouznul" na koñský koblize jsem video vypnul a pokládám si otázku, co to má být??

No, tenhle fekální humor jsem nepobral a stejne tak radu jiných "vtípku", který se doted' ukázaly. I když videohra pusobí vizuálne krásne, hratelnost bude jiste chytlavá a príbeh bude urcite taky zajímavý (pro anglicky mluvící obyvatelstvo), tak to zatím vypadá, že METAL GEAR SOLID série pro me na cas prestane existovat, podobne jako prestalo existovat GRAN TURISMO...

Poslední dobou celkove ztrácím chut' k hraní (a nejen k nemu) a možná s videohrama na chvíli i seknu. Ale kdoví, po prípadným budoucím chytnutí "druhý mízy" se treba na nový METAL GEAR SOLID vrhnu s chutí a nadšením. No nic, vypínám internetový prohlížec v PS4, vypínám i samotnou PS4 a jdu se zase venovat necemu úplne jinýmu. Me snad kousla moucha Tse-tse, jinak si ten muj malátnej stav nedovedu vysvetlit [s5] Zdar a sílu, mládeži..

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

MGS5 [s7]

AK-47
AK-47 #mejdzr81

Letošní podzim, upgrade ps3 na ps4. A AC Unity, MGS a The Crew už se těším na dlouhé večery. A ráno se sirkama v očích do práce. Superpecka[s16]

Navrc3k
👍2

Kurna mohli by do toho nacpat i Cz tit bylo by to lepsi :) ale jak to tak znam tak to neprojde..

MARTASLJ

No tu bolo stredobodom pozornosti potvrdenie PC verzie spolu s Ground Zeroes. link

the_edge
the_edge #dave3345

dost me vadi ze se clovek bude po kazde misi musi vracet na zakladnu,presne to same me vadilo i na peace walker to a nasledna udrzba zakladny me totalne vytrhla z atmosfery kterou jsem na misi zazival a tezce sem se k ni zase dostaval,nakonec jsem tohoto metal geara ani nedohral jak me to stvalo.neni nad to byt schozen na nepratelske uzemi s tim pocitem ze pokud te chytnou uz se z tama nedostanes.

tady me pripada ze si muzes kdykoli zavolat posili,nalety.....a atmosfera prvnich metal gearu je ta tam.

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Tak to je nádhera[s16] Na tuhle hru se těším moc moc!!

Ezee
Ezee #Alcaross
👍3

Pro mě bylo důvodem už jen to, že vyšla :)

davn11
👍1

Další důvod koupit si PS 4[s14][s14]

Související články

Nejčtenější články