Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain – GamesCom demo

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (9)
Já nevím co si o tom novým METAL GEAR SOLID myslet, ale prijde mi, že z toho zacíná HIDEO KOJIMA delat moc velkou komedii. Po havárii jeepu, který "uklouznul" na koñský koblize jsem video vypnul a pokládám si otázku, co to má být??
No, tenhle fekální humor jsem nepobral a stejne tak radu jiných "vtípku", který se doted' ukázaly. I když videohra pusobí vizuálne krásne, hratelnost bude jiste chytlavá a príbeh bude urcite taky zajímavý (pro anglicky mluvící obyvatelstvo), tak to zatím vypadá, že METAL GEAR SOLID série pro me na cas prestane existovat, podobne jako prestalo existovat GRAN TURISMO...
Poslední dobou celkove ztrácím chut' k hraní (a nejen k nemu) a možná s videohrama na chvíli i seknu. Ale kdoví, po prípadným budoucím chytnutí "druhý mízy" se treba na nový METAL GEAR SOLID vrhnu s chutí a nadšením. No nic, vypínám internetový prohlížec v PS4, vypínám i samotnou PS4 a jdu se zase venovat necemu úplne jinýmu. Me snad kousla moucha Tse-tse, jinak si ten muj malátnej stav nedovedu vysvetlit [s5] Zdar a sílu, mládeži..
MGS5 [s7]
Letošní podzim, upgrade ps3 na ps4. A AC Unity, MGS a The Crew už se těším na dlouhé večery. A ráno se sirkama v očích do práce. Superpecka[s16]
Kurna mohli by do toho nacpat i Cz tit bylo by to lepsi :) ale jak to tak znam tak to neprojde..
No tu bolo stredobodom pozornosti potvrdenie PC verzie spolu s Ground Zeroes. link
dost me vadi ze se clovek bude po kazde misi musi vracet na zakladnu,presne to same me vadilo i na peace walker to a nasledna udrzba zakladny me totalne vytrhla z atmosfery kterou jsem na misi zazival a tezce sem se k ni zase dostaval,nakonec jsem tohoto metal geara ani nedohral jak me to stvalo.neni nad to byt schozen na nepratelske uzemi s tim pocitem ze pokud te chytnou uz se z tama nedostanes.
tady me pripada ze si muzes kdykoli zavolat posili,nalety.....a atmosfera prvnich metal gearu je ta tam.
Tak to je nádhera[s16] Na tuhle hru se těším moc moc!!
Pro mě bylo důvodem už jen to, že vyšla :)
Další důvod koupit si PS 4[s14][s14]