Leaknuto logo akce Call of Duty: Modern Warfare III, na obalu bude Kapitán Price
novinka•pondělí 24. července 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision Blizzard


REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama


























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (15)
@Thoma.SS: Co to Meleš?
🙃Ajo už si vzpomínám.Tak beru zpět,Nemeleš.
Hlavně at uz vydaji MW 3 remaster. Dvojku vydali před X lety a 3dil furt nic 🤔
Po tragicky podpoře MW2 multaku jim na další cod kašlu 🤮. Snad Ubi nezkazí ten Xdefiant...
Kupuju každej rok ani jednou jsem nevynechal. Sem s tím sakra!
@jabuntA: COD by se zaplatilo a vydělalo i kdyby vyšlo na jednu platformu zdarma. Warzone mobile co vyjde koncem roku bude generovat tolik peněz že na to nebude stačit ani 5 velkych her. Uz teď stará verze cod mobile vydělává víc než poslední 3 velký verze.
@Risix 001: mezi lepším a jedním z nejhranějších je rozdíl. A lepší má treba hell let loose nebo insurgency ale i když tyhle hry miluju tak na cod nedám dopustit. Hraju čistě MP a warzone či jiný blbiny jdou mimo mě.
No v letošním díle jsem už na levlu 700 takže ho beru za poslední 3 cod jako nejlepší. To že bude MW 3 v podstatě velké placené DLC mi ani trochu nevadí
@Jozef Maluniak: A kdo to bude platit? Pássek z Brazílie? Asi ne.
@Jozef Maluniak: Až tak za 10 let. 😂 A only 30 fps jak mají ve zvyku.
Do budúcna už len Only on Xbox 💚💪
Capitan priče keby nebolo jeho už je konec
@StanDraven: kolik bude dalších fotbalů, hokeje nebo závodů aut ? Nikdo nemá lepší multiplayer, to je prostě fakt, takže opravdu stačí nový příběh nové mapy, nové killstreaky atd
@StanDraven: ale vies ze to nie je remake ani remaster, ze?
@StanDraven: Náhodou, série ModernWarfare mi vůbec nevadí.
kolko ešte tých dutých bude? nestačilo už? aspoň keby boli nové diely nie len remastre a remaky remastrov.
Kdo bude v blizke budoucnosti chtit kody, tak napište :D