Konzolista.cz

Launch trailer na hru Biomutant

novinkaúterý 25. května 2021Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Launch trailer na hru Biomutant
Od dnešního dne je v prodeji pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One dlouho vyvíjená akční kung-fu adventura Biomutant odehrávající se v post-apokalyptickém světě od vývojářů ze studia Experiment 101. Aby vývojáři na vydání upozornili, vypustili pěkný launch trailer, který si můžete pustit níže v novince. "O neustále se vyvíjejícím hrdinovi hry Biomutant se říkalo, že je to mýval, panda červená a dokonce i kocour, ale tím nejdůležitějším zůstává jeho jedinečný bojový systém, který kombinuje kontaktní boj, střelbu a mutantské schopnosti. Hráči se mohou těšit na to, až tyto schopnosti budou používat proti překvapivým útokům těch nejbláznivějších nepřátel, na které kdy narazili. Bohatá a živoucí krajina hry Biomutant, kde najdete všechno od zasněžených tunder po skalisté pouště, poslouží jako prostředí pro epickou bajku, jež vypráví o výpravě jednoho tvora, který se snaží zachránit roztříštěný svět," stojí v popisku hry.

YouTube video: YouTube video player

Ve světě si hra Biomutant vede dost rozporuplně a v současnosti má průměrné hodnocení na serveru Metacritics jen 67%. Některé recenze hru chválí za atmosféru i dobře promyšlený svět, jiné zase strhávají za velké ambice a řadu zbytečných mechanik a dost repetetivní hratelnost. 

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (36)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
robinhocz
robinhocz #KupPlaystation
👍2

@xxEliteXX: exkluzivity jedemeTaky to jsou obvykle top hry, ale klidně k tomu můžeme i hrát multiplatform.Jen neni potřeba za každou cenu.

Darkzur
Darkzur #PS5

Hra celkem ujde ale ta grafika na PS5 🤷‍♂️🙈🙈😫myslim ze počkám na update tahle hra v tak hezkým prostředím postrádá kouzlo vyššího rozliseni a ostrosti

NazujmiSan

Hra je dobra. Chybky to nejake ma ale na praci 20 lidi proste klobouk dolu. Obcasne dropy na ps5, ale nic co by uplne kazilo zazitek.

Za preorder melo byt dlc class Mercenary. Mate ho, nebo ho dodaji az po vydani? Na store nic, v mailu nic, vehre taky nic, tak si lamu hlavu jestli sem jediny...

Edit : nejsem, pro preordery to generuje glitch. Dlc neni ani ve hre, ani na store. Vyreseno jednoduse podle tohoto postupu :

link

debilorf
debilorf #cz titulky

Pro mě to hratelnosně vypadá líp než hra od ubisoftu immortals fenyx rising.

DoomSlayer
DoomSlayer #XSX/👽/PS5

Tak furt nevím co si o tom myslet a jestli to hned koupit.. asi to není pro každého 🤓

robinhocz
robinhocz #KupPlaystation
👍2

@xxEliteXX: jaké sucho máš konkrétně na mysli?Je ti jasný, že kdyby člověk opravdu chtěl může tyhle hry druhýho sledu jako Biomutant,Hoods atd v pohodě hrát i na PS?Prostě ne každý musí hrát jakoukoliv blbinu, jen protože zrovna vyšla.Někteří mají nároky holt trochu vyšší, než že vyšla novinka.

Navíc jsem myslel, že těchhle hovadin je snad plný Gamepass, tak na co ještě dokupovat další ?

Loggan28

Tak jsem se pustil do hry a co mě totálně odradilo a kazí celkový pocit, je neuvěřitelne škubání a sekání buď to ve hře samotné nebo když se objeví nějaké cutsceny. Tohle se mi ještě u žádné hry nestalo. Hraju na Procku kde je limit v nastavení 60 fps ale typuju že to občas jede mezi 20-25. Jinak hratelnost a grafika super, ale s těmi dropy tohle vývojáři opravdu nedotahly

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #常 に 胸 を 張って 生きろ
👍1

@Paprik: Nejsou (bejvávali tak 6 let nazpět...)

Paprik
Paprik #PS5&XSX

Pro mě je stěžejní recenze gamespotu. Ha ty roky jsem vypozoroval, že jsou nejobjektivnější

AdamekDave
👍2

Instercoin vždy sa riadiš názormi druhých ? To nemáš vlastný rozum ?

Hru hrám a tiež ma baví, rozhodne to nepatrí medzi odpad ..

VoidCipher
👍14

Rozhodně vyzkouším až bude čas, pro mě nejsou recenze až tak směrodatné. Takže si vždy musím udělat obrázek sám. Někteří jak tak koukám se řídí jen recenzemi, což je škoda spousta her jim uteče. No nad některými komentářemi zde musím kroutit hlavou. Tahat do každého vlákna detinskou debatu která konzole je lepší nebo která má více exluzivit? To jste vážně tak omezený?

monkey
monkey #021
👍5

Konečně pořádná věc od začátku roku.Tyhle rozporuplný hry jsou masakr. A o tom to je.Vnitřní radar hlásí zelenou. Ono to beztak už je na cestě ke mě Vysoké ambice prej...vždyt to dělala prý dvacka lidí.Smekám imaginární rádiovku.Zabaví a osvěží jako božský vánek.Raději pětkovýho mývala než prvoplánovýho desítkovýho sexuálního kyklopa(pku)

QaiGonJinn12
QaiGonJinn12 #LV-426

@Phoenixes: a co když mě právě Ratchet nikdy nechytl? Jo to jsem tomu dával několikrát šanci. Tak nezbývá jako kolegovi než čekat.

Cobra
👍1
👎1

@MCJoel:  Elite nedivím se že ti stačí xbox....no zrovna od tebe,kdo ho koupil několikrát,tohle fakt sedí 😂😂😂👌

IzzyImmortal
👍11

Naposledy jsem takhle polarizované recenze viděl u Death Stranding. Myslel jsem si proto, že to bude hra kterou buď máte rádi, nebo ne. Jaké bylo však moje překvapení, když jsem ji rozehrál a strávil v ní prvních 6 hodin... Na hru jsem se velmi těšil a doufal, že mě bude bavit. Avšak z videí jsem to viděl na nějaké 7/10. Když jsem pak recenze četl, bylo mi jasné, že mnohé aspekty hry udělali vývojáři špatně a například 9/10 od indian-tv jsem považoval za zcela přepálené. Teď mohu ale říci, že se pod 9/10 klidně podepíšu. Totiž hra má nádherný vizuál, až relaxační prostředí, zábavný soubojový systém a neuvěřitelně propracovaný RPG systém. Hledal jsem ty nepovedené aspekty, nenašel jsem. Vše co hra dělá, dělá skvěle. Všechno funguje na jedničku, bez bugů a s velkou dávkou originality. Věci, které hře byly vytýkány tam nejsou, nebo byly zcela lživé. Totiž myslel jsem, že hra bude dobrá třeba jen pro mě. Není tomu tak. Objektivně je to výborná hra. Těžko jsem hledal cokoli, co bych mohl vytknout. Nenašel jsem. Novináři si stěžovali na pustý svět? Lež. Doslova vždycky na dohled od vás je buď event, npc, loot, nebo něco jiného k prozkoumání. Nepřehledný soubojový systém? Další lež. Není to vůbec hektické, krásně se dají údery kombit s naprostým přehledem na bojišti. Jen to není jako Batman, spíš jako Zaklínač. Hra má toho tolik, že ztrácí identitu? No to je další lež. Hra má toho tolik, aby si každý mohl najít tu svou identitu. Herní styl, který bude každého bavit individuálně. Konečně tu nemáme další remake, ani remaster, ani stý díl jednoho a toho samého, ale opravdu dobrou, novou hru, která zkouší věci jinak od malého týmu, originální počin plný svobody a fantazie. Já nemůžu jinak, než hru plně doporučit. Ne proto, že baví mě. Ale proto, že to je dobrá hra.

Chesse
Chesse #UbiFan
👍1

Jeste, ze se podle recenzí ci recenzentů nerozhoduji....

fenix525
fenix525 #PS/XBOX
👍1

@Phoenixes: Lykan byl trošku jiný troller a byl tu snad registrovaný o dost dýl než já, takže se moc nesnaž na mě házet, že jsem nějakej mulťák

fenix525
fenix525 #PS/XBOX
👎3
👍1

@Cobra: waitstation, co bys čekal 😂😂 returnal dohranej, musí čekat další rok na hru, kterou za 3 dny dohrajou 😂

Effavasmanasalamu
👍2
👎2

Indian dal 9 :) to jsou fakt kokoti neskutecny. Oni ty hry fakt nehrajou jen davaji 9 nebo 8.

PanPrincezna
👍4

@Insertcoin: Na hru jsem se hrozně těšil,po shlédnutí skill up recenze jsem byl dost smutnej :D No hru už jsem měl koupenou tak co, začal jsem hrát. Díky tý jeho pitomý recenzi, jsem ke hře od začátku přistupoval jako k břečce.Po několika hodinách hraní jsem si uvědomil , že mě to vlastně dost baví. Ty jeho výtky jsou dost přehnaný, nemusel tu hru tak po**cat.

dopitapetr
👎1

No já si myslím že špatná hra to rozhodně nebude, ale ty verze pro staré konzole musí být strašné. Snad bude později upgrade.

stillalive
👍9
👎1

Mně se to náhodou líbí a to moc! Již známé mechaniky zasazené do světa, který tepe tou správnou atmosférou. Jinak nechápu, jak mohou být vůbec někomu vyčteny "příliš vysoké ambice". Tohle který recenzent vyslovil, tak jeho další výroky raději vynechám. Díky bohu za takové hry v dnešní mainstreamové šedi.

Insertcoin

SkillUp rikal, ze mrtka, tak mrtka proste... :D Tak ale to bylo jasny snad od zacatku kazdymu kdo to ma v oku ;] :D

Cobra
👍4

@MCJoel: Však píšeš furt, počkám až na ps5 verzi, počkám až na ps5 verzi😂😂

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Totální borec 💙
Cobra
👍11

@MCJoel: on aspoň hraje,ty furt jenom čekás,to je výhra no😂😂👌

Karel Karel
Karel Karel #XseriesX💖

@Jizva: takže můžu stahovat jo?

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Totální borec 💙
👍5

Třeba recenze od Indiana je fakt přestřel

Cobra
👍8

@dr_chaos: proč málo? Jsi to snad už dohrál? Dost lidí si to chválí, že ho to baví tak jako že mu stačí málo? Dost recenzí to hodnotilo vysoko,tak to asi... málo...nebude že. Padaly i 9 takže asi taková hrůza to není.

dr_chaos 👑
dr_chaos 👑 ##jeSuisMC
👎12
👍7

@xxEliteXX: někomu stačí málo no