Launch trailer na akci PreynovinkaBethesda Softworks
ps4xone

Launch trailer na akci Prey

Martin Šmíd
Už tento týden vychází akční hra Prey od vývojářů z Arkane Studios (Dishonored série), v níž se ocitneme uvnitř vesmírné stanice Talos I, která je prolezlá mimozemskou formou života. Dnes tu máme od vývojářů povedený launch trailer, který vás na páteční vydání určitě navnadí, podívejte se na něj níže v novince. Prey vychází pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, už nyní si na nich můžete vyzkoušet demoverzi, ukazující začátek hry.

YouTube video: YouTube video player

ZdrojTisková zpráva

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Galerie

19 obrázků

Hra v článku

Prey (2017)
ps4xonePrey (2017)

---

Redakce
Vývojář
Arkane
Vydavatel
Bethesda Softworks
Vydání
5. května 2017

Komentáře (14)

  • screamo4ewer
    screamo4ewerG∀LMET<3

    ovladani je otresne, nemozu si ani vybavit nejakou jinou hru, kde bych mel problem s ovladanim a to sem se na to celkem tesil, jeste ze byla moznost vyzkouset demo..

  • Archibald
    ArchibaldDuranga

    Hubda uzasna, ovladani nahovno. Nehlede na ovladani porad verim, ze se z toho muze vyklubat super sci-fi hra.

  • BadExHuman22
    BadExHuman22XSX💚/PS5💙

    Též jsem zkoušel demo a vůbec mi to nesedlo. Děkuji, ale tentokrát vynechám.

  • Skurveny_Playstation
    Skurveny_Playstation💩NADVLADA

    Po odohrani doma veru nie nie

  • Starky
    StarkyNaughtyGod
    1

    Grafika sice neni zadny zazrak, ale urcite by me od hry neodradila.Co uz me odrazuje, je to dost podivne ovladani a celkove ta atmosfera je nic moc.Dishonored i Bioshock me prijdou rozhodne lepsi.

  • Synactix
    SynactixSynactix

    Munky: Jenze hra nema problem jen po graficke strance, je toho vic - napriklad clunky ovladani nebo zvlastni soundtrack. Tesil jsem se, bohuzel demo me zklamalo.

  • kana92
    kana92

    Já osobně se těším,od prvního gameplaye se mi to začalo hodně líbit.Nečekám sice že to bude nějaká mega hra,ale pokud to bude stejně dobré jako Dishonored,tak budu spokojen.

  • Frago
    FragoPS4 Pro
    1

    Demo na PS4 malo naviac problém s input lagom, a ovládanie tak bolo dosť ťažkopádne

  • Munky
    Munky
    1

    Bylo to jenom demo, třeba se to ještě vytáhne. Nier Automata taky nebyl graficky na výši a jaký to sbírá hodnocení. Ještě bych s finálním hodnocením počkal

  • deadspace
    deadspacePS12345
    1

    Jediný co bylo v demu dobry tak hudba.. Neberu ani ve sleve

  • pishin
    pishinPikhoved!
    1

    Celkově co posloucham nazory na PreYt tak nic moc ...tahle serie je zakleta!!

  • Gmok4
    Gmok4PS+indiáni
    2

    Neláká mě stáhnout ani to demo natož tak koupit hru. Už toho sci-fi bylo dost,bohužel.

  • sweat55
    sweat55Gojira
    71

    Mě to teda taky vůbec neláká, abych pravdu řekl.

  • NuDiXs
    NuDiXs
    101

    Demoverze absolutně nesedla.Je to asi jen můj názor,ale hra se tváří dosti zastarale a nezajímavě.

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.