Krvavý trailer na hru Friday the 13th: The Game
novinka•neděle 4. září 2016•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama









novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
Komentáře (24)
Se zhulim a budu hledat polonahe teenky v bilejch gatkach :) . . . bude to digitalka nebo aj disk ?
Kdyby to byla singlova hra tak nevaham a kupuji day one, ale o ciste MP srajdu fakt zajem nemam
Povedený trailer, navnadil na hru ještě více. Po zklamání z Dead by Daylight k této hře upínám pozornost, tato rozmanitost killů mi u DbR chyběla, mimo jiných věcí.A moc nechápu to pohoršování u některých. Je to Jason, nejslavnější představitel slasher filmů, těžko lze čekat něco jiného.
Thrill Kill mam doma. Tu hru tenkrát zakázali vydat kvůli brutalitě,ale za rok potom vyšel od stejných vývojářů Wu-Tang Taste the Pain a bylo to uplně to samý,akorát s licencí kapely a to už nikomu nevadilo. Zvláštní...
Thrill Kill hadr :D pamatuje někdo na tuhle pecku na PSX ? :D
Tvl kdo to vymyslel to musel být dobrej pervezak. A motivy capture taky musel být zajimavej.hnusaci
Zaujímavé len by to chcelo grafiku z Until Dawn
Super
Day 1 :D Kazdopadne nejak nechapu ten PAX, kdyz Nigri otoci ve dverich za cosplay ( Spis kozplay ) a tohle mezi detma pusti :DDDDD
Na to se má zvrácená část těší
Teď aby to tak vypadalo i ve hře :D né že tam budou každej poskakovat jak králík :D
Mám tuhle filmovou sérii moc rád, a na hru se fakt těším, takže doufám, že se povede ;)
Jako ze života :D
Na filmech jsem vyrostl.Ty horory jsou klasiky hororu 90.let ..takze se na hru moc tesim a uvidime,jak to dopadne
pripomelo me to dead by daylight,ctyri hraci spolupracuji proti jednomu link
Romantika...doslova
masakr co na to cenzura?
Drsně brutální, ale v duchu původních filmů.
Manhunt pozdravuje. :-D
A jee to zase bude behat magoru za Jason Vorhesa davaj dobrej motiv pro blazny za mne nic moc urcite by mne to omrzelo radsi DoA3 nez tohle kazdy ma svuj vkus.
hra vychazi s nasili podle filmove predlohy souhrn filmu najde zde jen pro silne povahy moje vyroba link
konečně hra, která se toho nebojí ! dřív sem nějak moc nejevil zájem, ale čím víc obsahu vypouštěj ven, tim víc se mi to líbí :D a nebuďe takový suchaři, po těch letech hraní už musíte být zvyklí na hodně :)
Jako neříkám, mám rád násilí ve hrách, atd... ale tohle je trochu přes limit.
Hlavně, že je důležité cenzurovat nahotu...