Hra Friday the 13th: The Game vyjde koncem května
novinka•pondělí 24. dubna 2017•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama









novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
Komentáře (13)
Vypada to ze se to snazi narychlo vydat jeste pred Dead by Daylight ktera vyjde v cervnu a je v podstate to stejne co se tyce multaku.
Těším se, snad to nebude nakonec zklamání, Jason by si zasloužil slušnou hru. A absence MP mě tedy vůbec netrápí, vždyť tento typ hry je právě primárně o MP.
Na tohle se těším celou dobu. Day One!!
Kampan je to same jak multak jen s botama omg co resite :) Ja beru hned. Protože JASON :)
Také bych bral singl ale na druhou stranu v mp bude větší legrace. Už se moc těším až to vyjde, doufám že bude i krabička a na singl nebudeme čekat dlouho. Takže "go Jason, go, come on, I'm here"
jakožto fanoušek Jasona jsem na to celkem zvědavej
Dalsi pecka kterou musim jednoznacne koupit.kampan mi je vicemene ukradrna hlavne ten online .To je ta tresnicka na dortu
Myslim si ze to bude nuda.Schovavat se nekde v krovi pred Jasonem?Uvidime no?
Asi jste o teto hre malo cetly hra byla vytvarena jen jako MP o kampani byla rec az pozdeji nebot se na tutu hru vybralo dvojnasobek penez nez bylo k vyvoji zapotreby a tak vyvojari rekli ze zbytek pouziji na vyvoj casti pro jednoho hrace
Lol, zajímavý. Hodně her vyšlo bez MP části, která pak byla přidána, ale hra bez SP části? To tu ještě nebylo :D
A kampaň já bych radši teda jako...
Dokud nebude kampaň nekupuji, mp hraní mě nezajímáNa druhou stranu v době kdy přidají kampaň už bude hra díky nezájmu o ní ve slevách za třetinu ceny
Uz se tesim kampam uz tam mohla byt ale aby aspon stala zato, jen at ji poradne propracujou jinak spokojim se zatim stim multakem bude to dobra sranda