Hra Friday the 13th: The Game vyjde až začátkem příštího roku, dostane příběhovou kampaň
novinka•pátek 14. října 2016•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
Nové obrázky



REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

Nové obrázky











novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (9)
Speedy tak rychlokvaska uz na PC je ... Dead by Daylight, vyslo to po oznameni Patku 13. Jen tam neni Jason, ale vesmes to je na ten samej zpusob :D
Na F 13 cekam jak na smilovani :D
Drakersss: dle mě to je něco jako v případě hry Titanic Honor and Glory. Vývojáři mají detailní model lodi (sledoval jsem ten projekt od roku 2004), teď na Kickstarteru vybírají na příběh, aby to nebylo jen bezduché chození po palubách. Tím ale chci jen říci, že v případě Friday 13th The Game by mohl být příběh jen kosmetickou úpravou hry, když je už vše vytvořeno pro MP. Navác všichni očekáváme druhořadou spíše po domácku udělanou hru, za kterou jsem vděčni, protože tohle téma je velice atraktivní a je snem asi každého třicátníka, který na tomto strávil dětství :-)
Tak na tohle jsem čekal :). Mám po krk her které se zaměřují na Mp... Hru koupím vždy jedině v tom případě že má plnohodnotný Sp. Ale moc tedy od Sp části nečekám když je to trklo až teď, to bude další rychlokvaška.
Počkám na SP kampaň. Pak možná koupím.
tak konecne nejake zpravy o vydani cekam na to jak na bozi smilovani
parada
Koupím až to tu kampaň bude obsahovat, na MP jim sere pes
Beru všema deseti, a příběhová kampaň jedině těší, Jason je srdcovka z dětství ;-)
Jason je má oblíbená mašina na porcování teenagerů tak snad tu kampaň neposmoli.