Konzolista.cz

Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce

novinkapátek 22. ledna 2016Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce
Dnes k nám doputovala jedna nepříjemná zpráva pro fanoušky populárního The Walking Dead. Studio Overkill Software, stojící třeba za hrou Payday 2, v současnosti připravuje kooperativní akci z tohoto univerza pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, která měla původně vyjít v tomto roce. Bohužel jsme se nyní dozvěděli, že k dispozici bude až ve druhé polovině příštího roku. Odklad je zdůvodněn dohodou s korejskou společností SmileGate, která chce hru vydat současně po celém světě. Vývojáři další čas využijí pro přidání dalšího obsahu a celkové zkvalitnění hry.
Zdroj: playfront.de
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce
Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce
Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce
Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce
Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce
Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce
Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce
Kooperativní The Walking Dead vyjde až v příštím roce

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
⛩ Nellerix_YT ⛩

The walking dead survival instinct je extra :). link

MigelCZ
MigelCZ #Layden >> Jimbo
👍1

Těšim se a doufám , že se jim to povede . Celkem jsem i rád , že to nevyjde letos , protože letos vyjde tolik pecek , že bych na to neměl čas

FatyCZ
👍5

PayDay mě moc nebavil na PS3 co jsem koukal moc lidí to nehraje ani na PS4 tak snad tohle dopadne lépe. TWD serial pecka tak by si zasloužil něco extra a ne jako tomu bylo na PS3 s walking dead survival instinct.

Související články

Nejčtenější články