novinkaps4xone
Představena Heather z akce Overkill’s The Walking Dead
Martin Šmíd
Protože se blíží herní výstava E3, dočkali jsme se nového traileru na kooperativní akční hru Overkill’s The Walking Dead. Ten tentokrát představuje čtvrtou a zároveň poslední hratelnou postavu – Heather. Ta stejně jako předchozí hrdinové nemá zrovna šťastný život a musí doslova bojovat každým dnem, aby přežila. Na trailer se podívejte níže v novince. Overkill’s The Walking Dead vyjde během podzimu pro konzole PlayStation 4 a Xbox One.
ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
8 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Overkill Studios
- Vydání
- 25. dubna 2012
Reklama


Komentáře (4)
Taky to někomu připomnělo tu scénu z TLoU jak se vysekaly v tom obchodě s tím autem?Scéna se sklem atd..😀😀Trailer pěkný, a teď gameplay 😀
CGI super a teď ukažte opravdovou hru. CGI by se mělo brát jako klamavá reklama. Stejně i předvádění gameplay videi v úplně jiné grafice než bude mít finální hra.
Hlavně by v takových to videích mělo byt upozornění že se nejedná o gameplay, ale pouze CGI.
To chci,chci prezivat v tomto světe mrtvaku,kuse a katana a budu spokojenej.
jako vypada to sakra dobre, snad to takovy i bude no :)
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.