Konzolista.cz

Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito

novinkapátek 18. ledna 2019Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito
Koncem minulého roku vyšla pro PC kooperativní akční hra Overkill’s The Walking Dead, která po docela pěkných filmečcích a velké propagaci celkem zapadla, za což mohly i průměrné známky v recenzích. Dnes hru hraje pár hráčů, což je pro vývojáře ze studia Starbreeze určitě obrovským zklamáním. A možná proto nepřekvapí dnešní zpráva. Konzolová verze Overkill’s The Walking Dead byla znovu odložena, a to na neurčito. Vývojáři to sice zdůvodňují tím, že musejí hru lépe odladit a podívat se více na stav konzolové verze, ale je jasné, že pro úspěch bude chtít trochu více změn. Více podrobností vývojáři hodlají oznámit později.
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito
Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito
Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito
Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito
Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito
Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito
Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito
Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Thomas1708Boss
Thomas1708Boss #Dark side
👍2
👎1

Možná vývojáři nechtějí riskovat v začátku tohoto roku , protože vychází plno postapo her se zombíky a podobnou havětí . Bude tu Resident evil 2 , Metro exodus , Days gone , Rage 2 , Far cry new dawn a plno dalších . Jinak je mi jedno že to teď nebude na konzole , na dohrání toho mám plno :-) a mp mě nebere .

Jakub Andreas
Jakub Andreas #Pak zhasni 😎
👍1

Solidní odpad.

Unholyu
👍1
Marian Masarik
👍1
👎1

ja som to hral a je to bomba problem tej hry je ze zombici vylezaju do nekonecna tak vas zamorduju na total urcite skusal som aj cheaty a zabili vas tak ci onak pre single to neni vobec co im uz hrablo taktop to pokazit tak im treba te ich co op a multiplayer zabily dobru hru skoda

Werdugo
Werdugo #Márny
👍1

Vlny nabíhajících Zombíků?Nudná Nuda.

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍12

Seroš miluju. Zase mp akce. Proč neudělají příběhovku, třeba za Ricka, nebo Daryla. Negana. Možností je tolik a mimo her od zkrachlého Telltale není nic pořádnýho. Resi 2 nám ukáže, jak má vypadat single survival horor.

Iceman
Iceman #Rip SJW ND
👍4

Na PC to byl propadák, tak nemá cenu to vydat na konzole.Kdy už vyvojarum dojde že tyhle online srance až na pár výjimek moc lidi nekupuje!!A se Starbreeze je to na hraně, nedávno kolovala správa že sou finančně na dně!!

StanDraven
StanDraven #StanDraven
👍1

Škoda no...a ja som tak pevne veril, že kým to vypustia na konzole tak to doladia a oni to nie že odložia ale asi aj zrušia...uvidíme dúfam že to dotiahnulink

kana92
kana92 #DayZ
👍9

Jako fanda TWD, jsem z téhle hry zklamaný. Trailery parádní, atmosféra jak hovado a nakonec z toho je taková blbost

Cobra
👍6

@CERMI1985: no nevypadá to nejlíp,koukal jsem včera

CERMI1985
CERMI1985 #LížuProlapsy
👍8

Koukal jsem chvilku na Agraela když to hrál a musím říct že bych u toho nevydržel ani vteřinu...jednou propadák,navždy propadák

Draken
👍14

Trailery byli sakra cool, a to je asi tak všechno, ale asi proto že mě MP moc nebere, čekám na Days Gone

Související články

Nejčtenější články