Overkill’s The Walking Dead pro konzole odložen na neurčito

Tvoje reakce na článek
Galerie



























novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (12)
Možná vývojáři nechtějí riskovat v začátku tohoto roku , protože vychází plno postapo her se zombíky a podobnou havětí . Bude tu Resident evil 2 , Metro exodus , Days gone , Rage 2 , Far cry new dawn a plno dalších . Jinak je mi jedno že to teď nebude na konzole , na dohrání toho mám plno :-) a mp mě nebere .
Solidní odpad.
ja som to hral a je to bomba problem tej hry je ze zombici vylezaju do nekonecna tak vas zamorduju na total urcite skusal som aj cheaty a zabili vas tak ci onak pre single to neni vobec co im uz hrablo taktop to pokazit tak im treba te ich co op a multiplayer zabily dobru hru skoda
Vlny nabíhajících Zombíků?Nudná Nuda.
Seroš miluju. Zase mp akce. Proč neudělají příběhovku, třeba za Ricka, nebo Daryla. Negana. Možností je tolik a mimo her od zkrachlého Telltale není nic pořádnýho. Resi 2 nám ukáže, jak má vypadat single survival horor.
Na PC to byl propadák, tak nemá cenu to vydat na konzole.Kdy už vyvojarum dojde že tyhle online srance až na pár výjimek moc lidi nekupuje!!A se Starbreeze je to na hraně, nedávno kolovala správa že sou finančně na dně!!
Škoda no...a ja som tak pevne veril, že kým to vypustia na konzole tak to doladia a oni to nie že odložia ale asi aj zrušia...uvidíme dúfam že to dotiahnulink
Jako fanda TWD, jsem z téhle hry zklamaný. Trailery parádní, atmosféra jak hovado a nakonec z toho je taková blbost
@CERMI1985: no nevypadá to nejlíp,koukal jsem včera
Koukal jsem chvilku na Agraela když to hrál a musím říct že bych u toho nevydržel ani vteřinu...jednou propadák,navždy propadák
Trailery byli sakra cool, a to je asi tak všechno, ale asi proto že mě MP moc nebere, čekám na Days Gone