Konzolista.cz

Konami vezme na GamesCom Metal Gear Solid V: The Phantom Pain a PES 2015

novinkaúterý 29. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Konami vezme na GamesCom Metal Gear Solid V: The Phantom Pain a PES 2015
Herní vydavatel Konami dnes oznámil dvě hry, které vezme na blížící se herní výstavu GamesCom do Kolína nad Rýnem. První je akční stealth hra Metal Gear Solid V: The Phantom Pain od studia Kojima Productions, druhou pak fotbalová hra Pro Evolution Soccer 2015. Není jisté, jestli obě si bude možné vyzkoušet (Pro Evolution Soccer 2015 určitě ano), ale minimálně nám jsou slíbeny nové informace a dost možná bude následovat i trailer či obrázky. My vás samozřejmě budeme po celý GamesCom informovat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

ukazte uz MGO ....

jiridvorak515

To cekani je k zblazneni.18.brezen 2015

Ach jo

RagingInsane
👍2

Na MGS sa nesmierne tesim :)

pastic

Poprve letos jedem na GC,už se těším jak ochutnám noveho PSA.Modlím se at to nezku.ví a PES bude opět nejlepší fotbalek na PS4.

HDRcze
HDRcze #Games4Life

Bodlo by, kdyby ohlásili datum vydání na GC, ideální příležitost

Chris Redfield
👍1

Opravdu doufam, ze na GC bude novy trailer na MGSV. A ne ze tam jak minuly rok jen pusti ten z E3...

Související články

Nejčtenější články