Konami potvrdilo, že na Metal Gear Solid Delta: Snake Eater nepracuje Hideo Kojima ani Yoji Shinkawa
novinka•středa 31. května 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (7)
@Speedyredy: též by mě to zajímalo kam vše vymizelo, ale ruku na srdce bylo to pěkně kulišácké. Sbalit prachy od sony a pak se propadnout do země 😃 Ještě by mě zajímalo jak je na tom další projekt tentokrát související s Kojimou a to ta horrorovka pro ms. Tam bych se též bál problémů jelikož nikdo ani nic neleakuje.
Snad se to bude dobře hrát protože vizuál z obrázků je parádní. Konami má za sebou řadu velkých a úspěšných her, tak snad si to pohlídají a zvládnou to i bez Hidea.
Mimochodem neví se jak je na tom ta hra co byla spojována se Silent Hill remakem, od Hasana Kahramana a Blue Box, Abandoned? Neměla být před rokem nebo dvěma nějaká hratelná ukázka? O té hře od jejího odhalení nikde ani muk.
MGS delta bude lacinej, rozbitej cashgrab - mark my words (jako minulé kolekce a remastery Konami) - Martin Zavřel, Zing. Upřímně mám z toho taky obavy... 😑
Tak to snad už ani nikdo nečekal. Kojima se posunul už jinam. Neříkám že bych ho nechtěl vidět zpět u MGS ale to už se asi bohužel nestane. Každopádně na ten remake se těším jak malé dítě.
To jako někdo přemýšlel o opaku? :-D
Lidi si nepamatujou, jak se Kojima a Konami rozešli?
@Koichi: no právě, že nemají co pokazit a toho se bojím nejvíc
Tak podľa všetkého by to mal byť remake v štýle, že sa zmení iba grafika a pridajú nejaké quality of life updaty. Takže na tom snáď nemajú čo pokaziť. Ja osobne sa na to teším, keďže originál som hral iba chvíľu, takto to bude šanca skúsiť si tú hru v lepšej grafike na ps5, čo oceňujem.