Konami oznamuje remake hry Metal Gear Solid 3: Snake Eater
novinka•středa 24. května 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (17)
klenot sony jde i na jiné konzole? super to beru. už žádná sonykraksňa ps5. paráda.
Na tohle se sakra těším! Stejně tak na tu remastrovanou kolekci. Po dlouhých letech si zas alespoň projdu 1 a 2 díl.
Nádhera, musíme říct že za poslední půlrok si to u mě Konami docela žehlí 😁
No podle tech obrazku to trochu vypada jakoby to byl "remake" 1:1 co se tyce velikosti?
Za mne by to byla trochu skoda a hlavne "problem" pac MGS3 fakt neni velka hra a ty lokace by s touhle grafikou pusobily extra male.
Ale to rikam jako nekdo kdo MGS3 dohral XX a vi kde co presne je :-D
Tohle je velká paráda.... link
Vypadá to super ale doufám že brzy bude i nějaky ten gameplay.
Třeba bude i Multiplayer 😁 v dobách PS2 jsem ho neměl moznost vyzkoušet 😁
Vypadá to parádně.
Naprosto luxus! Jedná z nejlepších herních sérii, ne-li nejlepší! Teď jsem zvědav jestli se k tomu nějak vyjádří Kojima, mám rád tyhle dramta Kojima/Konami😁
Doplněny první obrázky
Delta :D se posrali v tom Konami ne. Nějaké vysvětlení už vydali, proč se to tak jmenuje? Možná to neví ani oni.
@mnaca: já pořád úplně nevěřím ve změnu uvnitř Konami, takže by mě úplně nepřekvapilo, kdyby se chtěli napakovat co nejvíc, dokud to ještě vypadá, že dělají něco, o co hráči žádají :-) ... přijdou prachy navíc a vždycky se můžou vrátit k vydělávání na pachinko a tělocvičnách ...ale třeba jsem jen pesimista :-D
@mnaca: doufej tedy v tu říční deltu :-D...ten trailer se celý odehrával ve vodě/u vody, tak třeba to fakt má být podle toho :-) ... třeba to bude něco, jako bylo Ground Zeroes pro Phantom Pain a později přijde remake 3. dílu? Že by z nás chtěli Konami pumpnout 20-30€ navíc? :-D
@Merdis: Jedině, jestli to není Nula🙂
Mě by docela zajímalo, proč to není MGS 3 Remake, ale proč je to MGS Delta (což je 4. písmeno řecké abecedy). :-D Sakra, kdyby to pojmenovali Alfa, tak si člověk řekne: "OK, jedou remaky chronologicky." Ale teď vůbec netuším. :-D Jedině delta jako říční.
Nemuzu se dockat, ale takove hry se maji vydavat ala BigN, oznamit a vydat...kdo to ma vydrzet 🙄
Jen doufam, ze prepracovani bude v nejake hranici a nepodlehne to moc trendu dnesni uplakane doby jak hry musi byt lehke....
I na Xbox nice. Phil by jí mohl dát do GP. Nezlobil bych se.