Konami nebude měnit v Metal Gear Solid Delta: Snake Eater příběh, vrátí se původní dabéři
novinka•pátek 26. května 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (13)
@A2: mam pocit, ze jsem kdysi cetl, ze byl Hayter kvuli neobsazeni nastvanej a chtel se podilet, jen ho Hideo obesel. Je mozny, ze ma s Kojimou beef a mozna by se na dalsi hre pod jeho jmenem podilet uz ani nechtel, ale s Konami paradoxne problem nema.
@jabuntA: převážně mluvil Venoma, ale v Ground Zeroes či na konci PP mluvil i Big Bosse. Ono je možné, že se mu na to Hayter vysral, proto mluvil oba. Na začátku Phantom Pain hraje The Man Who Sold the World ale od Midge Ury a ne originál od Bowieho, což byl jeden z prvních hintů, že nehrajeme za Big Bosse, ten dabing mohl být myšlen stejně. Teď je na místě otázka, jestli to Hideo nedomyslel, nebo se mu nepodařilo zlákat Haytera na menší část hry. Teď už víme, že Phantom Pain není ani zdaleka dokončený titul, takže to mohlo být ale i úplně jinak.
@A2: Ale Keifer mluvil jinou postavu, ne?
Já budu v minoritě, já bych raději uvítal Kiefra více než Davida. Přece jenom Hayter dost přehrával.
Tak jako, cutscény mají teoreticky hotový už z Pachinka ne? Takže stačí jen dodělat gameplay a je hotovo 🤔
Tak to je mega super zpráva Davida Haytera je úplně top hlas ☺️
A ta kolekce remasterů má obsahovat i remaster tohodle? Takže nejdřiv vyjde kolekce remasterů any potom vyšel remake jednoho z těch remasterů?
What a thrill .. 💕
Jedině dobře. Slyšet někoho jiného než Davida tak asi něčím proskočím. link
Tak ta poslední věta mi dala solidní koleno na solar, čekal jsem to letos😭
@MC, taktéž😍
Hlavně změnit ovládaní, to bylo peklo. Ale příběh pecka.
To je dobře, v RE4 to bylo na prd.
tesim se nejlepsi dil a ma milovana serie,jsem zvedavy jestli zustane prevlekani,nebo jak ho zmeni,legendarni david hayter je tresnicka na dortu,neposerte to prosim.
zase se mam na co tesit.