Kojima: Není čas na Metal Gear Solid remake s otevřeným světem
novinka•čtvrtek 5. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (8)
nejmrdovější trailer na mgs!!!
link
a jukněte na čas:8:37 - 8:59
takže asi tak, no názory se holt mění a jak se vysmíval GTA tak najednou mu líbá zadek. To ovšem nemění nic na faktu, že umí :)
hra je tak stará že by se musela udělat celá znovu - remaster není možný.Mohl by to nechat udělat jiné studio.
Nevím, proč je Kojima poslední dobou tak posedlej otevřeným světem. Tohle je Metal Gear, ne GTA[s8]
Ja chci Remaster.
Jsem fanda tehle serie mrkni na me fotky.Prakticky mam temer vse o teto serie az na figurku Ninji a Metal Gear Solid V The Phantom Pain.
jiridvorak: HD Trilogy byl remaster, tohle by byl remake, to je dost velký rozdíl.
Ziadny Remake MGS1, radsej Rising 2. [s7][s7][s7]
Jasne na HD Trilogy cas byl a na remake Twins Snake's uz neni cas.
Kdo chce otevreny svet to radsi dalsi dil nebo predela Metal Gear a Metal Gear 2 Solid Snake.
Ja jsem Twins Snake's dohral nekolikrat se vsema znamkama na GC a musim uznat co by daly misto GameCupu a Yoshi a Maria na stul.V PSX verzi zde je PlayStation 1.Tech zmen by byl vic co se tyce tehle hry,ake 100% by mela minimalne takovy uspech jako ted boom s Residentem.
Jednoho krasneho dne se dockame [s11] [s7] Vubec bych se nezlobyl kdyby MGS5 byl posledni MGS , ale musi na oplatku Kojima prijit s novou hrou ktera bude stejne kvalitni jako serie MGS ...