Konzolista.cz

Kojima: Není čas na Metal Gear Solid remake s otevřeným světem

novinkačtvrtek 5. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Kojima: Není čas na Metal Gear Solid remake s otevřeným světem
První Metal Gear Solid je i po tolika letech považován za jednu z nejlepších her historie, protože přinesla nejen výborně napsaný a napínavý příběh s nezapomenutelnými postavami, ale i výbornou hratelnost. Už několik let se spekuluje o remaku na novém enginu, ale na ten není čas, jak nyní řekl přímo Hideo Kojima během Taipei Game Show, který navíc dodal, že pokud by někdy vznikl, líbilo by se mu, kdyby měl otevřený svět. Na remaku se už ale Hideo Kojima zřejmě nebude podílet, protože řekl, že Metal Gear Solid V: The Phantom Pain je posledním dílem série, na kterém pracuje. I když tuto větu tedy říká u každého dílu, takže kdo ví.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
charvisan
👍2

nejmrdovější trailer na mgs!!!

link

a jukněte na čas:8:37 - 8:59

takže asi tak, no názory se holt mění a jak se vysmíval GTA tak najednou mu líbá zadek. To ovšem nemění nic na faktu, že umí :)

bobosek
👍2

hra je tak stará že by se musela udělat celá znovu - remaster není možný.Mohl by to nechat udělat jiné studio.

Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord
👍5

Nevím, proč je Kojima poslední dobou tak posedlej otevřeným světem. Tohle je Metal Gear, ne GTA[s8]

jiridvorak515
👍1

Ja chci Remaster.

Jsem fanda tehle serie mrkni na me fotky.Prakticky mam temer vse o teto serie az na figurku Ninji a Metal Gear Solid V The Phantom Pain.

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1

jiridvorak: HD Trilogy byl remaster, tohle by byl remake, to je dost velký rozdíl.

VulcanR
VulcanR #Trogári
👎7
👍1

Ziadny Remake MGS1, radsej Rising 2. [s7][s7][s7]

jiridvorak515
👍1

Jasne na HD Trilogy cas byl a na remake Twins Snake's uz neni cas.

Kdo chce otevreny svet to radsi dalsi dil nebo predela Metal Gear a Metal Gear 2 Solid Snake.

Ja jsem Twins Snake's dohral nekolikrat se vsema znamkama na GC a musim uznat co by daly misto GameCupu a Yoshi a Maria na stul.V PSX verzi zde je PlayStation 1.Tech zmen by byl vic co se tyce tehle hry,ake 100% by mela minimalne takovy uspech jako ted boom s Residentem.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍6

Jednoho krasneho dne se dockame [s11] [s7] Vubec bych se nezlobyl kdyby MGS5 byl posledni MGS , ale musi na oplatku Kojima prijit s novou hrou ktera bude stejne kvalitni jako serie MGS ...

Související články

Nejčtenější články