Kojima: MGS 5 The Phantom Pain je hra, kterou jsem chtěl vždy udělat
novinka•pondělí 10. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (14)
Naopak, Peace Walker je vedle Monster Huntera jednou z mych nejhranejsich her na PSP.
Tet to mate to moje vynaseni do nebes MGS PP primo s ust pana Kojimy - Tahle hra bude megahit a veledilo v jednom - jinak to snad ani nejde nazvat [s6][s7] Kojima presne vi co dela Fox Engin bude tahat s PS4 co se da - kdyz vezmeme v uvahu open world moznosti litani vrtulnikem , vsechny mozne vozidla , zmeny pocasi , jako vzdy vymakanou inteligenci nepratel , dech berouci emocema nadupany pribeh, hratelnost kterou nenabizi zadna hra - hlavni hrdina bude mit tolik dovednosti ze se snim nemuze nikdo merit + grafiku na ktere necha clovek oci , tak stoho vseho vychazi jen jedno : Proste megahit [s7]
Začínám se bát o příběh....
No je dost možné že to bude konečně za něco stát ale takové Metal Gear Solid Peace Walker na PSP považuji za jednu z nejhorších her na PSP a to hlavně kvůli naprosto tragickému stealth a jako střílečka je taky na hovno a to ani nemluvim o nepřehledném menu.
Že by konečně důvod ke koupi ps4 ? Uvidíme ještě je haffo času :)
to Kojima: MGS 5 The Phantom Pain je hra, kterou jsem si chtěl vždy zahrát [s6] [s6]
Ty videa v mgs4 byly priserne dlouhy, hra dobra, ale nikdy jsem nenasel odvahu to hrat znova. Radsi pravidelne hraju Peace Walkera. Podle vseho bude mgs5 primarne zamereny na hratelnost, chvalim a tesim se.
Filmové scénky provedené v enginu hry a počítané v reálném čase vždy patřili neodmyslitelně k tomu nejlepšímu v celé sérii. Jejich propracovanost a příbeh byla bezkonkurenční. V Phantom Paine očekávám taky pořádný nášup filmečků/příběhu. Volností ta intenzita filmečků prořídne, ale to mi nevadí, pokud to bude zas epický příběh s filmečkama jako z hollywoodu.
geobbu: možná od dealerů, kteří mají hru již naskladněnou a připravenou pro dodání do obchodů. Také jsem se všiml, že už streamují, ale osobně se raději nekoukám.
Jinak to, že byla hra vždy plná cutscén a videí mě trochu otravovalo, zejména, že se vždy autor ne a ne stručně vymáčknout. Na hru se domnívám, bylo videí skutečně až moc, nicméně na druhou stranu obsahově byla videa často velmi emotivní a propracovaná. V případě čtvrtého dílu jsem měl pocit, že se spíše dívám na film, nežli hraju, což určitě není dobře. Ještě, že šlo při opakovaném hraní vše odmačkávat a tvůrce nám necpal QTE, které by vše jen zkomplikovali. Pokud bude MGS5 Phantom Pain více o hraní, budu jedině rád :-)
Na Live from PlayStation na PS4 už borci streamujou Ground Zeroes. Může mi někdo říct, kde to čorli? :D
sa na tuto hru tesim najviac :)
MGS asi vezmu, chci pořádnou stealth hru a AC, ač moje nej série, mě začíná svým ledabylým přístupem ke stealth prvkům štvát.
Tohle od něj čtu u každé nové generace playstationu :)
Bude to Pecka [s14]