Jeuxvideo: Microsoft letos na E3 představí své next-gen konzole
novinka•pátek 22. února 2019•Martin Šmíd•

Zdroj: Konzolista.cz
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama

novinka
Pro Marathon se Bungie nechalo inspirovat více než dvacet let starou MMO hrou
novinka
Šťastné a veselé Vánoce přeje redakce Konzolista.cz
fórum
Nintendo Switch 2
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
FRONT MISSION 3: Remake vyjde koncem ledna pro konzole PlayStation a Xbox, vydána demoverze
novinka
Na konzoli Nintendo Switch 2 možná zamíří další hry ze série Tomb Raider
novinka
V brzké době se má Call of Duty dostat na konzole Nintenda
fórum
Think before you sleep
novinka
Bondovka 007 First Light byla odložena na konec května
novinka
Bloober Team: Vizi pro Project M je možné uskutečnit pouze na konzoli Nintendo Switch 2
Komentáře (156)
Susty, grafík jsi viděl? Jestli ne, tak tě to omlouvá.. link
Buducnost... no ak pride dalsie PSko s plnohodnotnym VR v GTckach, Ace Combat, Elite Dangerous alebo aj v strielackach ako Battlefield s grafikou aku stiha teraz Pro v 2D, tak si tazko viem predstavit ze by som radsej hraval na next gen streamovaneho Far Cry, alebo Assassina..
Tak v streamovani bude asi budúcnosť, aktuálne toto testuje Amazon a Google a Microsoft sa len rozhodol naskočiť na tento vlak. Ms chce byt niečo ako netflix v hernom svete. Majú už 12 vlastných štúdii a s nákupmi nekončia. Ale aj tak ms nejde o predaj xboxu ale o predaj služby xbox LIVE a game pass a je im jedno či bude bežať na PC, xboxe alebo switchi, preto sú jeho exkluzivky dostupné v službe ihneď pri vydaní a meniť to nebudú. Teraz je otázka ako sa k tomu postaví Sony, lebo síce takú službu má no nevyužíva ju - Playstation now(tato beží aj na PC). Pretože nové hry sa sem nedostávajú a preto že zatiaľ nezaujímavá, Sony teda núti ľudí ku kúpe ich ps4. Ale ako to bude po vydaní stream služieb od Googlu a amazonu sa neham prekvapiť.
cNb crackdown 3 je po audiovizuální strance odpad. A tím bych to uzavřel. Na xox si užívám jiné skvosty. Mužem je tady klidně řešit a obdivovat spolu.
ona uz hra XIII z roku 2002 vypada lip jak crackdown 3 link
když my top exkluzivku na PS 4 v cell shadu nemáme, takže jsem vytáhl hru z roku 2014 a porovnal s hrou z roku 2019 :D A dutý Karle, kde máš fotky z pokojíčku? Bylo stydno?
Pato: Tak se nejdřív podívej, kdo tady začal srovnávat nesmysly.
@Lost Carlos: Ty to co pises opravdu myslis vazne?
No to je zas debata tady to je jako kdybych chtěl porovnat FH4 z XoX oproti.....ničemu na PS4?
Edit:Soky když už chceš porovnávat Crackdown 3 s nějakou jinou hrou,musíš zvolit ten samý styl(Cell shadow grafiku ) a ne ze něco postnes co si nějaký blbecek hodí na YT a nemá to ani hlavu,ani patu v podání cucáním z prstu ;)
A srovnávat Goda na PS4 a Xone je ok. Dejte se dohromady.
Pojďme porovnat program Sony a MS na letošní E3 :)
tak pojďme porovnat podobné exkluzivky jednu letitou pro PS4 a tvrdý rozkrok 3.. muehhheee link
@cNb prozradím ti teď jedno tajemství chceš? Tak ted dobře čti, God of War je exkluzivní hra pro playstation Takže logicky na xox neběží😂
God of War Graphics Comparison: Xbox One vs. PS4 link
@Martin Kuba: Jak na nem bezi God of War?
StepoBella ano, xox narozdíl od konkurenční konzole je tichý i když je zapnutý😂
Martine a zapl jsi tu konzoli? 😄
Tak tak xox má opravdu neuvěřitelně efektivní chlazení 3hodiny lara v kuse a pořád ticho😂🚀🏇
Auvicku 'Vidíš to taky? No uznej, že s tímhle materiálem se do Evropy vykročit nedá.' Čo hovoríš poslednú dobu tak tie bludy sa nedajú ani čítať. Sa pozri teda na WiiU ty odborník na Sony . Pokiaľ viem tak práve N začalo 8. generáciu konzol s WiiU do ktorej patrí ps4 a xone a ako to dopadlo
Hele ja ale vždycky byl víc Plejka než nezaujatej hráč. To že respektují konkurencí je sice pravda, ale nějak to nevychází. Koupil jsem si Xbox, ne proto abych ho hejtoval, ale protože mě tam fakt strašně moc zaujala Forza,Halo a tak.. Jenže vyzkoušel jsem to, a nakonec mě fakt bavilo jen to HALO a Forza tak napůl. Každopádně Xko si necham, byť MS moc nemusim, tak konzole je to dobrá.Jinak se snažím neválčit, jenže ne vždy to jde. Někdy prostě když čtu ty komentář od některých, tak mi to neda a reaguji možna zbytečně vyhrozceně jo uznávám.Sorry zase je to sloh no😄 Ja to jinak neumím. Všiml jsem si poslední dobou, že jsem to zase nechal zajít do hádek. Jenže dost mě taky MS zklamal, čekal jsem že bude sázet lepší hry, a více. Když jsem koupil Xko, tak ne kvůli multiplatformám. Navíc teď ten stream her. Prostě to nechci ani slyšet. Holt MS dělá vše co se mi nelíbí. Ale pokud přijde s něčím fakt dobrým. Nemám problém to uznat
Já bych se moc do Switche nenavážel. Alespoň ať to nedělá ten, kdo danou konzoly vůbec nevlastní. Já vlastním Switch 3/4 roku a nemám na něm ani jeden škrábanec. A Joy-cony? Ty jsou v naprostém pořádku. Ono asi také záleží, jak se kdo ke svým věcem chová. Switch je vyroben z plastu, tak jako všechny konzole. Jestli někdo čekal hliníkové šasí a kvalitní materiály, tak si bude muset počkat. Ono ani Nintendo nevědělo, jestli Switch dokáže vůbec prorazit a bude úspěšný. Jenže se to stalo a Switch se tak zařadil mezi úspěšné konzole. Je to jejich první model a mají před sebou zářivou budoucnost. A až někdy vyjde druhý, třetí, čtvrtý Switch, tak se opět posunou o kus dál a dají svým zákazníkům to co chtějí. Já také neříkám, jak ostatní konzole hučí, jak vysavač a přesto je to pravda. Nepočítám nový Xbox one x. Ten to s tím chlazením zvládl perfektně. Ale ať hráči Sony se podívají na svůj luxusní hučící kus plastu a teprve ať něco říkají. Jinak vám samozřejmně přeji mír a slunce v duši.
Jo jo, věřím ti to😄 ale ja to tak taky dělám. Co mě nezajímá nečtu. Viz auvicek, tam kouknu na začátek a dal na to prdim. Ale tebe Kajo muj text boli, je mi jasné že to pak nechceš číst. Ale pak teda radši nereaguj jo? Vypadá to že nevíš o čem mluvíš/píšeš. Teď vlastně chápu tvoje zmatené komentáře tady na webu. 😄
Carlosi jasně jasně, říká ten co se každý den probudí jako někdo jiný. Jednu ultra plejka, podruhé ultra Xbot. Čí komentáře potom nemají váhu prosim tě? Z auvicka jsi si dělal dobrej den, a najednou se mu omluváš za dislajk😄 Transformace ala Carlos. Radši mlč prosim tě.Auvicku tebe fakt vážně může brát už jen teď Kaja😄Switch opravdu neni kvalitní konzole. Je to vyrobeno z levnych plastu, které se poškrábou už jen tim, že se konzole vkládá do docku. Navíc Joy cony je kapitola sama o sobě. No a tim, že tady budeš pomlouvat PlayStation hry, tim si ještě víc sereš na hlavu. Ale že ja se s tebou vůbec bavím. Hlupáka nech hlupákem. Nesnaž se s tim rozumně konverzovat😄OS: Ja se u Souls netrápím, nýbrž se skvěle bavím. Každý neúspěch mě ženě k lepšímu výkonu. Nevěru to jako trápení. Edit
N-pikachu:Chápu,že máš k Sony a k PlayStationu odpor,ale i tak,cos to sakra vyblil?Detroit rozhodně není kravina,příběh je skvělý a tady je vidět,žes to nehrál.A Last Guardian není jen k tom příběhu,ale to jak se zdá,vůbec nevidíš.Rozhodně Detroit a Last Guardian nejsou žádné kraviny,to taky rovnou můžu napsat,že Mario je pýčovina s obezním italem,kde jen hopsáš a sbíráš houbičky.Ale nemyslím to vážně, protože Maria jsem nikdy nehrál,takže nevim,co je to za hry.
Můžeme se jen domnívat, co kutí Ninja Theory, ale na podvozku Anacondy a podle toho, jak vypadal Hellblade, to bude vodíková bomba
Prodeje konzoli mluví jasně která konzole je lepší. Jsme zvědavi s čím přijde Sony. Tam to bude alespoň na poli exkluzivních her jistota.
Soky, sorry za palec dolu 🙂
Auvicku ty se sekaš pořád. S tebou nemá moc smysl debatovat, protože hrám jednoduše nerozumíš. Ale to jsem ti už řekl mockrát ne? Piš si co chceš, naštěstí můžeš jen to. Díky za to že takových jako ty moc není. Soudě dle úspěchu PlayStation jako celku. Protože to by jsme dneska hráli jen Maria na 100 způsobu, i když ho mám rád tak to fakt nepotrebuju... Ty komerční znalče😄Ja hraju hry co mě baví, mám rád Souls, hry tipu Destiny, Division, Diablo, Rally, a arkádové ježdění.. Ne nemyslím Mario Kart😄. No a spousty dalších... Nevadí mi Indie hry tipu Guns Gore and Cannoli třeba. Hopsačky jako Rayman, nebo miluju Ratcheta. Můžu Trialsy, teď jedu a vážně to žeru... Trials Rising, po skvělém Trials Fusion další super hra. Ale na to by jsi ty- casual hráč moc nervy neměl. 🤫Tim nechci urazit žádného casuala. I ja jsem casual 😄😄 Jen mám rád i pořádnou výzvu.. Takže jsem tak napůl 🌗
@PepekRes: z pohledu konzolového hraní ano. Nebo je tu snad nějaká jiná konzole která technicky a graficky xox převyšuje?
Leco77 ja říkám tohle, od doby vydání xox padla na zaujaté plejky kolektivní slepota... Takzvaný modrý zákal... kdežto v době ps4 a xbox one měly zrak více než v pořádku:D