Interaktivní drama As Dusk Falls dostává první známky v recenzích

novinka  8
Martin Šmíd, 18. 7. 2022 15:47
Už zítra vychází pro PC a konzole Xbox One a Xbox Series X/S interaktivní drama As Dusk Falls od nového nezávislého studia INTERIOR/NIGHT, které podpořil přímo Microsoft. Nyní padlo embargo, takže se objevují první recenze s hodnoceními. My jsme udělili v recenzi pěknou osmičku, přičemž slušné známky si As Dusk Falls odnáší i v zahraničí.

 „Interaktivní drama As Dusk Falls je mistrovským dílem s rozvětveným příběhem, v němž záleží na každém rozhodnutí. Opakované hraní je odměněno ještě větším množstvím odhalení.“ – 9/10 (IGN)

„Díky silnému scénáři a perfektním hereckým výkonům se debut studia Interior Night řadí mezi nejlepší hry svého druhu.“ – 9/10 (Gamespot)

„As Dusk Falls je působivý debut studia INTERIOR/NIGHT. Vypráví působivý příběh s několika solidními hereckými výkony. Rozvětvený příběh je chytře implementován a funkce multiplayeru nabízí pohodlný způsob, jak hrát s přáteli. As Dusk Falls je jasným ukazatelem toho, že budoucnost INTERIOR/NIGHT je zářivá.“ – 8/10 (Shacknews)

„As Dusk Falls dobře kombinuje drama ve stylu Netflixu s příběhem ve stylu her Telltale.“ – 8/10 (GamesRadar+)Zdroj: OpenCritics

As Dusk Falls

xonexsx
Xbox Game Studios, INTERIOR/NIGHT
Datum vydání hry:
19. 7. 2022
Žánr:
Adventura
KARTA HRY
8/10

Komentáře