Hraný launch trailer na hru Diablo IV, upřesněn čas spuštění
novinka•pátek 26. května 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision


REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama


























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (10)
@pedros: Můj názor je ten, že recenzenti se do toho pustí ve stejnou chvíli jako lidi s Deluxe/Ultimate. Kvůli pár stovkám lidí nebudou poustet servery dřív. Ale rád se budu mýlit 😀
@CaJTeeKaNee: Tak tady není asi o čem diskutovat ne? Jediné pozitivum pro hráče je jak píše Insertcoin rozložení prvotního náporu hráčů. Pro vydavatele velkých titulů jsou to potenciálně stovky milionů navíc do kapsy prakticky bez přidaných nákladů. Je to až moc účinné než aby si to vydavatelé motivovaní primárně komerčním úspěchem mohli dovolit ignorovat. Pro ně geniální, pro nás nový standard. Ale pořád mají hráči možnost volby, tak je to boj každého z nás. U Diabla nemůžu odolat. Navíc když s tím začínalo EA, tak to bylo třeba od úterý. Blizzard to vychcaně hodína čtvrtek/pátek včetně víkendu a to je síla 🤪
@CaJTeeKaNee: Za mě geniální, vydělají peněz jak sraček a rozprostře se prvotní nápor na servery.
Je to hnůj no. Bohužel ví co si můžou dovolit.
Jaký je váš názor na předběžný přístup k hraní, když si koupíš lepší edici? Podle mě je to docela vychcanost vydavatelů, jak na hráčích vydělat. Vlastně jim platíš za to, abys mohl hrát v pravý den vydání. Ano, vím, že i ultimate edice má nějaký bonusu navíc, ale i tak.
Jako ty peníze jim dám, jelikož jsem fanda diabla a víc se mi fakt čekat nechce, ale přesto se mi tahle praktika nelíbí.
Už to tu někdo z redakce recenzuje? Kdy končí to emargo?
Jenom pro upřesnění. I deluxe edice má early acces. V článku se píše jenom o Ultimate.
Players who pre-order the Deluxe or Ultimate editions of Diablo 4 will be granted special access to the game five days earlier
Právě že ten trailer mi přijde hroznej cringe, ale sto lidí... Jinak se těším jak malej Jarda ❤️😈
herní dědek taky si nastavím buldoka na 5 ráno. 😂😂 Jinak ten hraný trailer je v klidu,klidně by mohli udělat nějaký seriál.
V naší časové zóně nic moc, ale snad to zase pomůže rozložit ten prvotní nával. Zapnout to až ráno pár hodin po nahození serverů může bejt plus 👍