Hra Two Point Campus byla odložena na srpen

novinka  7
Martin Šmíd, 6. 4. 2022 16:05
Sega dnes odpoledne oznámila, že její nová strategická hra Two Point Campus nevyjde 17. května letošního roku, jak bylo původně plánováno, ale opozdí se. Vývojáři potřebují více času na dokončení, a proto nové datum zní 9. srpna. V tento den bude hra dostupná pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One a Xbox Series X/S. Hráče na PC a konzolích Xbox určitě bude zajímat, že hra bude od prvního dne dostupná i v rámci předplatného Xbox Game Pass. Níže v novince se můžete podívat na dnešní deníček, v němž vývojáři nastíní vizi, jakou pro hru mají.

Text o hře z tiskové zprávy

V Two Point Campus budete moci postavit kampus svých snů a zároveň utvářet životy svých studentů tak, abyste jim poskytli dobrodružství na celý život, plné smysluplných vztahů, zábavných mimoškolních aktivit a samozřejmě… špičkového vzdělání. Šťastní studenti a dobré známky totiž povedou ke zvýšení prestiže Campusu, což znamená, že můžete zapsat více studentů a shodou okolností vydělat více peněz.

Spíše než typické akademické obory si studenti v Two Point County užijí spoustu podivných a úžasných kurzů, jako je Gastronomie, kde se naučí, jak připravovat nadrozměrné kulinářské speciality. Technologicky smýšlející studenti se mohou zúčastnit hodin robotiky, kde se věda, učitelé a studenti setkávají, aby postavili obří roboty. Každý student má své vlastní jedinečné charakterové rysy, takže se musíte ujistit, že uspokojíte všechny jejich jedinečné potřeby, abyste z nich vyvinuli všestranné jedince, kteří budou hrdí na odkaz vaší univerzity.

Stejně jako nemocnice Two Point Hospital je i Two Point Campus okouzlující, přístupný a propracovaný simulátor pro správu, ale poprvé budete moci svůj Campus postavit od základů. Navrhněte stylové koleje pro své studenty, vytyčte okrasné stezky a lesy a vylepšete svůj kampus pomocí nových, snadno použitelných kreativních nástrojů, abyste si postavili své vlastní vzdělávací mistrovské dílo.

Deníček vývojář

Zdroj: Tisková zpráva

Two Point Campus

ps4xonenswps5xsx
2K Games, Two Point Studios
Datum vydání hry:
9. 8. 2022
Žánr:
Simulátor, Strategie, Adventura, Indie
KARTA HRY
8/10

Komentáře