Hra S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl dostala další důležitý velký update

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Oznámena akční hra Gang of Dragon od tvůrce série Yakuza
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
Komentáře (19)
@TimeSplitter: Nechceš porovnávat tyhle dva kousky, že ne ?
@Hashut: Stellar Blade.
Bohužel se dnes vyplatí často s hraním počkat, teď už snad bude zážitek ze hry výrazně lepší
@Jizva: To je těžký no. Kdo dnes vydává absolutně vyladěnou hru? To mi dnes přijde vzácné i u AAA produkce. A to je ještě musel MS tlačit, aby to výrazně odložili. Nejlpší je nechat to uzrát u ledu. Já tomu těch 20 hodin na začátku dal a nebylo to nehratelné, ale nechtěl jsem si kazit chuť. Podívej, jak to zamávalo s Bukvou 😁
@buk va: Investovat do toho 70 hodin, když bylo ze začátku nemalé riziko, že se to pocuchá? To nebyla úplně štastná volba. Na začátku to bylo vyloženě pro srdcaře 😄
@Jizva: už to teda mastíš po aktualizaci?
Je to teď o parník lepší Tvl. Měli počkat a devítka jak vyšitá. Velika škoda, že vydali nedodělek.
@Hashut: jo atmosferu to ma skvělou, ale ta hra je prostě (pořád) rozbitá a po těch 70 hodinach co sem ji hrál 2x nešla dohrát. Takže krásná lednice, ale bohužel nemrazí 🫣 Až to za pár let doladěj, rad switchnu znovu.
@Cheekiman: Za 3 roky vyjde Anomaly pro dvojku ne? 😂
@buk va: To, že z nepřátel nevypadne výbava, kterou viditelně používají, považuju za naprosto standardní. To bych mohl začít řešit, kde berou krysy v kdejakém RPG ty zlaťáky, co z nich padají 🤣 A quest se mi za 20 hodin ve hře žádný nerozbil. Ale prostě mi ten respawn nepřátel hrozně kazil pocit ze hry. A Stalker je podle mně hra, která je na atmosféře a pocitu z okolního světa postavená.
Super, už asi jen tak 3 roky a bude to možná aspoň z poloviny tak dobrý, jako anomaly 🤔🤣🤣
@Hashut: malý blbustky typu, ze te nepratele odstreluji pres pul mapy na hlavu a pak u nich najdes rozbitou brokovnici a salam uz neřeším. Ale zazil sem 2x bug, ze neslo pokracovat v hlavnim questu. A jeden byl po stoletym bossfightu. A takovou močku dál hrát nebudu 🤮🫣😁
@lagZz: Taky si říkám, že bych tomu mohl dát znovu šanci. Já jsem neměl smůlu na žádné tragické bugy, ale hrozně mě štvalo to neustálé obnovování nepřátel v mém okolí. Dost to kurvilo atmosféru a požitek ze hry.
@TimeSplitter: tak to teda ani v nejmenším možným případě!!! Ten bug fest a etalón lenosti vývojářů už nechci nik
jo máš pravdu, jestli to vyjde plný na kartě vezmu to a konečně si užiju tu sběratelku co mám doma 🫣🤭🎮
Mam koupeno day one ale stale cekam, tak mozna uz nastal cas to zkusit.
@buk va: Nelzi, oba vime, ze kdyz bude na karticce cela hra, tak jim za to rad vrazis dvojku az do chrtanu. 😃
k tej rozbitině se nevrátím ani kdyby mi switch2 verzi přinesl holoubek v oříšku. 🤮😁
Jeste jim dam tak rok, nez to chlapci poradne odladi a dodaji veskery content a pak si to taky poridim. 😃
aspon to na ps5 vyjde v poradnym stavu 😄