Hideo Kojima odhalí svoji novou hru hned, jakmile to bude možné
novinka•čtvrtek 19. května 2016•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Podle Shawna Laydena není přechod na čistě digitální distribuci velkým překvapením
novinka
Hra Dune: Awakening dostane fyzickou verzi pro PS5, podívejte se na deníček vývojářů s rekapitulací posledního roku
novinka
Studio Arkane Lyon má nového ředitele, jde o spoluzakladatele MachineGames
novinka
Remake hry Gothic dostane oficiální češtinu na PC i konzolích
novinka
Byl oznámen čas spuštění Assassin's Creed Black Flag Resynced
novinka
Nový trailer na Persona 4 Revival představuje hlavního hrdinu
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Sony zabila hry na Blu-ray Discích pro konzole PlayStation, od ledna 2028 budou hry vycházet pouze digitálně
novinka
Podle analytiků vyjde konzole PlayStation 6 nejdříve koncem roku 2028
fórum
Think before you sleep
Komentáře (8)
Prave ze pouziti jiz hotoveho engine zkrati vyvoj hry.Pokud nebude zbytecne perfekcionista tak to nemusi byt extra dlouho
Od něj to bude 100% pecka.
Leon: když jsi vzpomněl the evil within musím uznat že to byl opravdový nástupce resident evil a přes počáteční problémy jedná z mých nejoblíbenějších her na ps 4 ,tam by se měl capcom podívat jak udělat akční horor a mýt skvělou atmosféru
hmm...tak Cryengine 15fps, Frostbite 900p, prašť jako uhoď...to už radši Unreal Engine 4...
Nin: tady se obávám spíše o 6-8 let
Hlavně ať to neoznamuje moc brzo, nerad bych pak další 2 nebo 3 roky vyhlížel datum vydání. Ideální by bylo tak 6 - 8 měsíců před vydáním.
I přes veškerou genialitu Kojimy a úctyhodné zázemí, které mu SONY pomohla vytvořit, bude Kojimova další tvorba přece jen o poznání skromnější než tomu bylo doposud. Když Sakaguchi odešel od Square, dělal stále skvělé hry, ale pokles tam byl patrný. To samé Mikami, když odešel od CAPCOM, i když jeho The Evil Within bylo kvalitnější než třeba RE 6. Asi to nebude titul, který by bořil žebřícky hodnocení nebo prodejnosti, avšak kvalitní kousek jistě.
zaplaťpánbůh za to, že nevyvíjí novej engine od podlahy jako u MGS5, takže by ta hra mohla vyjít i relativně rychle