Grand Theft Auto V – PS3 vs. PS4

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (42)
Také budu kupovat, sice později, ale budu. Fakt úžasná hra ve které sem strávil stovky krásných a zábavných hodin.
Shut up and take my money twice[s6]
Vypada to uchvatne,musim mit.
Dalšia pecka, aj keď len prerábka ale vyzerá to dobre MUST HAVE
Dali jste 11 litrů za ps4, aby jste si na něj mohli kupovat hry z ps3 xD
100% kupuju, tahle hra ma trvanlivost roky[s12]
Uáááá... už s těším na let s Trevorem nad nočním městem a krajinou plnou detailů, to bude nádhera .... to musím mít znovu !!
A je mi uplně jedno jak to bude vypadat na XO nebo PC, já si to hodlám znovu užít v plné parádě a né hledat pixely ve srovnávacích videích, a už také vidím keci některých namachrovaných PCčkářů.
Ano i ja budu ten magor ktery si to na ps4 koupi znova a vubec toho nelituju.
Ach jo, to uz jsme vsichni takovy blazni, ze to koupime znovu?
Mam to na PS3 a po shlednuti videa jsem zacal uvazovat, ze to fakt koupim zase :)
Protoze bych to hrozne rad videl v TOP kvalite a hlavne, HLAVNE s perfektne stabilnim frameratem.
(Nesmime ale zapominat, ze na old-genu vytvoril R* maly velky zazrak a ja smekam!)
Koupil jsem na PS3, koupím i na PS4! GTA je hra, která se hraje roky, než vyjde další boží díl! :) Hrozně moc se těším, tuto bude maso! Už oldgen verze byli naprosto fascinuící :) Změny budou opravdu velký - lepší textury, lepší nasvícení, detailnější prostředí, větší dohlednost, více lidí a aut, propracovanější destrukční model, vylepšené efekty, Full HD a plynulost [s16] [s7]
Ne jako opravdu si někdo po všech těch informacích koupil XO :D LOL
Mě zajímá co tam budou za nová zvířata obsah a exkluzivní bonus pro PS4 :)[s7][s7][s7][s7][s7][s7][s12][s12][s12][s12][s12]
Ne gta mělo něco málo přes 340 mil
Možná to bude znít divně ale já bych třeba 60 fps nechtěl. Dost často to u her padá, je to poznat a otravuje to. 30 fps 1080 a jsem spokojenej.
jircek ale WD mělo rozpočet necelých 80 milionů Destiny 500 milionů
Ok dík :)
Tak na PS 3 a Xbox 360 se dohromady prodalo přes 31 mega GTA V, PCčkáři furt plakali, že to nemají, tak jsem zvědav kolik jich to nakoupí v obchodě a kolik na torrentech.
Já jim přeju kazdej dolar a samozřejmě ode mne se dočkají opět a znovu
patrcz: 14.10.2014
Neznáte někdo datum vydání?
kahemi: Dan Coroll - From Nowhere (Baardsen remix)
Tak to už neřešte to zas bude celá novinka zaspamovaná co která věc dokáže co kde vychází a podobné blbosti když tak se z daným člověkem pište do zpráv a ne tady pls
Ja verim ze to bude na xone 1080p ale na ukor horsich detailu oproti ps4 :) tak nebo tak, jsem strasne rad za to ze vyjde i na nextgen, prihodte k tomu pribehove dlc a MP s vice lidma a vice npc a budu spokojeny maximalne :)
Patrcz :)...o to ne..... :) ale líbí se mi ten povyk kolem toho... Co pc zvládá už jak dlouho... Myslím že vlastně i moje amiga 500 to vytlačí taky
Prosim Vás.. Co je to za skladbu v tom traileru?? SoundHound mi to nechce najit... Diky :)
Nevěřím že bude na xone 1080p je to nemožné. Vždyť xone sotva zvládá watch_cats a to je o proti gta5 graficky hnusná hra. Jak by mohlo xko zvládat GTA5 1080p?
nitratip zas chceš vyvolat konflikt mezi fanatiky zeleného údolí a 1080p?
Kachlo: jak to víš? Určitě?
Už aby to vyšlo :)
To je mi jasné ale hlavně že už to tu zní..
Obě konzole budou mít 1080p