GamesCom záběry z Bloodborne

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (21)
nevim kdy vyjde lord of falen - beru obě.
Mam trchu obavy, co znamena ono proklamovane zpristupneni sirsim masam nebo orientace na vetsi akcnost proti predchudcum, obavam se, ze pro fanousky d. souls to bude trchu zklamani, ale i presto je to moje nejocekavanejsi hra.
Wesly_Aha,letos tvuj posledni koment jako Wesly,multaku? Kdyz sem si precetl ty tvoje rok stare skvosty byla by to "skoda"[s6]
těšim se na to snad se to bude dobře hrát.To čekání zkrátí asi jenom Dragon Age - ten by měl vyjít dřív.
Ten první trailer vypadá nádherně, ale gameplay je celkem slabší :) Když tou obrovskou sekerou mlátil do dřevených beden ani se nehla, doufám ze ta interakce s prostředím se zlepší a pak se z hry stane GOTY
bf333: Ty bys měl v tom případě přemýšlet neustále, protože z tebe ty hovna lítaj při každý příležitosti [s15]
Tohle je těžký kandidát na hru roku.
Tak to je nádhera! Hrozně moc se na tuto hru těším! :)
Vypadá to parádně, už se těšim.
Xbot1: Jen ze sebe děláš pitomce. Bloodborne je first-party hra, jako třeba Halo na Xboxu.
Poor Xbone, v teto generaci je naprosto bez sance [s8][s16]
order , evil within , bloodborne ..... 'hezky temně hezky do mě'!!!! hry s takovou atmosférou si představuju na nextgenu ....
Bf:znám, četl jsem a jinak oba dark souls mám odehrané, jenom že žádna povolání ukazana ani oznámena nebyla ne?
nitratip_Precti si recku na Demons a zhruba to muzes cekat.
Je jasné to bude opravdu pecka.. a opravdu se těším..
Jenom by mě zajímalo... Je to akční rpg.. Takže.. By mě zajímal ten systém vylepšování postavy nebo jestli tam budou povolání?
Prej casovka[s6] asi jako Demons ze...ci je to zase multak nebo se jich vazne tolik roji[s15]A nez napise houno,mohl by se podivat kdo je vydavatel.
Xbot1 : Na to zapomen ze to bude casovka - jedina sance je koupit ps4 [s16] Pul roku neni moc u Destiny to utece jak voda ...[s14]
Z těch záběrů na mě dýchla atmosféra desítkového hodnocení. [s7]
Bloodborne mělo šanci jako nástupce Dark Souls prodat pěkný množství i na pc a Xbox One. Takže mi příde že Sony s tim, že nemaj potřebu si kupovat hry třetích stran sprostě lže. :D Jenom Bloodborne vyšlo levnějš než Tomb Raider :D Stejně to bude časovka :D
6 měsíců je pro mě docela dlouhá doba, ale kdo si počká ten se dočká.
Harnet: bez toho u vole Bloodborne [s7]
BloodBorne [s7][s7][s7] leden-unor
Edit: opraveno :D