Gameplay trailer na Diablo IV: Season of Blood
novinka•pondělí 16. října 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (6)
A to jse Diablo III pekne spluli co ? : ) Ted by bylo razem fajn : )
Ono jde taky o pristup co je na konzolich lepsi nez Diablo IV ( krome PoE ) ? A uz jsme doma , nic tam neni ... Vysel jeste Volcen a ten ma neco do sebe a to je tak vsecko. Ja si dal nedavno Baldurs Gate 2 a nato jak je to stare tak jsem vydrzel az do konce. Diablo IV ma zame povedeny kombat , Vulnerable a dalsi mechaniky nemaji chybu , proc hra moc nebavi ? Je to jednoduche , vytratila se temnota a pani vyvojari zapomeli ze dungeony meli mit rozlohu aspon 3/4 mapy sveta. Navic dungeony tu nejsou na patra jak byvalo zvykem - lv 1 , lv2 atd. No a tim padem hra stratila atmosferu. Plus ta jejich story stoji penkne za prd , protoze Lilith nemela byt sama - poskok to koupil uz ve story a do end game obsahu nezbilo nic a korunu tomu dali ze zase Lilith : ) Treba v PoE to end game obsahem teprve zacina je to rubacka s bossama a ta story nema chybu , hrac ma pocit ze je soucasti velke bitvy s bossy kdo je silnejsi... I presto vsechno si Diabla IV vazim , protoze jak rikam nic jineho neni a nebude az do PoE 2 ...
Jako milovník předchozích dílů musím říct, že po 30h mě hra z nějakého důvodu přestala bavit 🤷🏻♂️🤯 troufnu si tvrdit, ze D3 mě bavilo o mnoho více...
Sezónu vůbec. Tak max novou postavu nebo kus mapy do hlavní hry. A i tak bych se musel přemáhat. Už mě to nebaví. Nuda.
Dekuji, nechci.
Tak to vypadá dost slabě teda.😐
Strašně vyčpělá hra. Takových let jsem na to čekal, obrovský hype před vydáním zažíval. A po nuceném dohrání kampaně jsem zkusil tu ufuněnou první sezónu, kde jsem si uvědomil, že Diablo už v dnešní době legenda být nemůže. Strašná nuda