Konzolista.cz

Final Fantasy VII - remake vs. originál

novinkapátek 22. ledna 2016Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Final Fantasy VII - remake vs. originál
Square Enix v minulém roce s velkou slávou oznámil remake své oblíbené hry Final Fantasy 7, který vzniká pro konzoli PlayStation 4. Koncem roku jsme se dočkali prvních záběrů z rozpracované verze, přičemž server IGN si dal tu práci, aby nové záběry z traileru srovnal s originálem. Vzniklo docela pěkné video, ukazující značný posun. Na video se můžete podívat níže v novince.

YouTube video: YouTube video player

Zdroj: IGN
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Leon
Leon #Verum Rex
👍2

To už je potvrzené. Hlavním z důvodů je náročnost vývoje, chtějí se vyvarovat vývojářskému peklu, v němž uvízli s FF XV, která je ve vývoji skoro 10 let a ještě nějaký ten pátek bude.

Roli samozřejmě hraje i nátlak SONY, aby se alespoň první část FF VII Remaku zaskvěla na PS4 už někdy v letech 2016 - 2017, jelikož jde o prestižní projekt, jenž bude mít obrovský dopak na prodeje konzole v domovském Japonsku.

Teprve až někde na konci bych viděl důvod, který Square - Enix uvádí jako hlavní, tj. hra je rozsáhlá a navíc chtějí přidat nové lokace i postavy, a tak musí hru kouskovat, aby nebyl konečný obsah osekán. Zvláštní, u jiných FF jim dříve nevadilo, že vydali osekanou srágoru...

Já se domnívám, že 1. část, která by mohla zahrnovat celý Midgar, tj. zhruba 15% hlavní dějové linky ve FF VII, by dost pravděpodobně mohl vyjít už někdy na přelomu 2016 - 2017. Byl by to fail století, jelikož by remake 19 let staré hry připravovaný teprve od roku 2014 vyšel dříve, než FF XV původně ohlášená v roce 2006.

Dexter.J
Dexter.J #YakuzaLord

To epizodický vydávání už je oficiálně potvrzenej fakt, nebo pořád jenom rumor?

Arrozo
Arrozo #PS5

Kdyby si pohráli na PC trošku s nastavením grafiky...

godycz
godycz #katana-san

no nejakej naznak puvodniho menu to ma :)

thor
thor #PSM někdo?

Grafika původního dílu má svoje kouzlo a k RPG se náramně hodí. Co mi ale nejde do hlavy,že z toho remaku se stala jakási rubačka či co. Aspon podle traileru to tak vypadá. Jestli to nebude mít tahové souboje,tak z toho bude uplně jiná hra.

Frago
Frago #PS4 Pro
👍2

Presne takto by mal vyzerať správny remake, je len škoda že remakeov vychádza tak málo a remastrov tak mnoho.

Rimi
Rimi #PS forever

Velka natesenost! Klasickou sedmicku jsem dohral asi 4x :)Ale taky asi pockam na komet...

JackFlasch

Nadherna praca sonyeste som nemal tu cest, velmi sa tesim na FF7

MigelCZ
MigelCZ #Layden >> Jimbo
👍1

Libovka . Taky si počkam na komplet

Cobra
👍2

Vypadá to skvěle! FF7 je má srdcovka, ale nemám rád vydávání po epizodách! Takže počkám,až to bude komplet.

magicomira
magicomira #devoted...

je teda moc pěkný, jak je zachován původní koncept všeho - zatím - v téhle ukázce.... u těch bojů mám trochu horší pocit.

VulcanR
VulcanR #Trogári

Som zvedavy na porovnavacku gameplay: nove vs original.

Leon
Leon #Verum Rex
👍14

No tak dobře, jo, možná tam nějaký malý rozdíl je

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články