Druckmann: Informace o Uncharted 4: A Thief's End v brzké době

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
Komentáře (26)
Preferuju sice Sony, ale to musí být první koment hate proti Xboxu ? Tohle už je fakt šáhlý [s15]
tahle hra je tak úchvatná kdo nehrál tuhle serii tak přišel o hodně NAUGTY DOG
miREC666: jaký asi může být důvod, že všichni pravověrní ze zeleného údolí, máte kromě Xka ještě Plejáček a obráceně to je spíše rarita[s6]
tommykeez tak sorry, trafil som akurát toho 1 pskára zo 100 ktorý má odskúšaný aj xbox, v tom prípade ak ti vyhovuje viac ps tak to rešpektujem, neznášam takých čo v živote na nintende alebo xboxe nehrali a budú tu kecať o nadstrojoch ps a podobne
Uz se nemuzu dockat
Asi te sklamu X360 jsem mel od dob vydani arcade verzi s 512mb memorycard byl to dobrej stroj ale bohuzel jsem mel smulu na Blikajici 4 cervena tlacitka po zaruce tak jsem koupil ps3 a ted mam i pS4 a je to luxus mam 3 kamrady ktery x1 prodali a hraly Battlefield 4 a kdyz ho ted hrajou na PS4 tak se vsichni schodly ze je to velkej rozdil takze vykon je o 30% vysi na PS4 tak nechapu o cem se tu hadas [s6][s6][s6]
TommyKeez tak ja som xfan ako sa patrí samozrejme...hlavne že mám ps3 a vitu a x360 ktorý ty pre tvojú obmedzenosť pripustiť niečo konkurencieschopné nikdy mať nebudeš
Miluju tyhle debaty s Xfans o tom ze jejich konzole je lepsi a ma lepsi nabidku her , jen mi nak tak chybi dukaz [s6][s6][s6]
som rád že si rád :D musím vniesť trochu kultúry do týchto jednotvárnych pskárskych diskusií kde sa staré kone vyjadrujú ako sopliaci z Brava typu xšrot, xshit...
za to za teba som tu rád:D také srance niesu ani v Bravíčku:D
som rád že som ťa zabil dado, aspoň bude od teba pokoj [s9]
miREC666: :D:D tým prvým príspevkom si ma absolutne zabil:D
...a k tomu prijde The Order 1886 a BloodBourne a xbox si bude balit kufre [s16] [s6] [s6] [s6]
Jsem v klidu...gameplay jeste dlouho nebude;)
Ale chci hoooo
Vsichni [s6][s6][s16]
Heh nějaké remástry, jedna hra od krachujících Insomniac a zbytek snad indie, nebo co s odpojeným kinectem..
Hmm Mirec má recht a teda...
A čo sa týka exkluzivít na XONE (2014)tak prosím pekne: Sunset Overdrive, Chaos Child, Crimson Dragon - aj podpora Kinect, Fable Legends, Forza Horiszon 2 - aj podpora Kinect, Halo: The Master Chief Collection - 5 -hier za cenu jednej. Killer Instinct -aj podpora Kinect, Kinect Sports Rivals, LocoCycle, Ori and the Blind Forest, Phantom Dust, Powerstar Golf, Shape Up - aj Kinect, Sixty Second Shooter Prime, Zombie Driver Ultimate Edition....
Tak kto tu vraví o smrti Xbox One?
No chcelo by to poriadny aspoň sedem minútový gameplay, ak to tak nebude tak to nemá zmysel.
oplan a prečo to píšeš v minulom čase ´´sme tu mali´´ ? keď ich máte o toľko viac... :D a ako počítam tak napočítal som 3 vymenované veľké tituly čo nie je neviem aké úžasné...trošku skromnosti by to chcelo, svet sa netočí okolo PS
Az to ukazou v plne palbe spousta lidi pobezi pro ps4 .... [s16] Jinak ostatni si muzou koupit Xone s lepsi punukou hier na jasen [s6][s16]
[s7][s7][s7][s7] Snad bude plnohodnotny trailer, nebo gameplay video na GamesComu [s7][s7][s7][s7]
Uncharted série na Ps3 mě minula, protože jsem Ps3 nikdy nevlastnil, ale to je teď jedno, pač si chci koupit Ps4 a tuhle hru taky.
miREC666: jak pro koho.
davik ten ´´xšrot´´ má na jeseň lepšiu ponuku exkluzívnych hier ako ps4...
na GamesComu bude trailer [s7][s7]
Další hřebík do rakve xšrotu.[s9][s9]