#Driveclub s reálnými zvuky vozidel
novinka•pondělí 28. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Think before you sleep
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (12)
Driveclub bue riadny PRUSER - inak to uz ani nemoze byt - tolko tajnosti a odkladov a naznakov - Evo Studios maju evidentne problem s kvalitou - bude to lacny budget, ako sa ostatne cakalo od zaciatku (free to play).
Jsem zvědav, zda se co nejdříve dozvíme datum vydání. Kéž by to bylo toho 28.6.2014
link
Promin tunings,preklikl jsem se kua.
link
Na Drive Club čekam jak na smilovani, Project CARS je jasna volba, no doufam, že Drive Club bude pecka a budu jezdit a jezdit obe hry [s7]
„Zvuk se i mění v závislosti na kameře a pohledu, v jakém se rozhodnete jezdit“ Tak to už si snad dělají řiť ne?? To z nás dělají úplné okurky nebo co?? To je snad ještě větší kec než že změnili cover-photo na FB (viz. minulá novinka..)
tak to je skvely, startnovni hra PS4 ktera mela vyjit v lednu 2014, tak vyjde na podzim, mozna, ale uz maji zvuky, takze jen zbytek a maji hotovo
no jen aby to nepřechválili.. zvuk je jedna věc ale hratelnost a ovládání je důležitější
Samozřejmností by to mělo být, ale většinou je to odfláklý, možná že na next gen konzolích už to bude jinak, doufejme[s16]
to by snad měla byt samozřejmost ne?!!!!!!!
MEIDEVIL: sice to sem nepatří, ale vypadá to Fantasticky !!! to je velká nádhera, zatím nejlepší zpracování Laguna Seca.
link tohle taky nevypadá zle...