Destiny Live Action Trailer – Become Legend

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (16)
Nemam slov, takhle se dělaj trailery! :D [s7]
nádhera !!
Mh: Activision
HonZyczech: a proč je tedy nepřidali do původní hry?
kokodas: Peníze do hry ? Viděl si vůbec tu desetiletou smlouvu co mají s Activision ? Ti peníze řešit nemusí :D Jinak to bude jinačí "nolife", jak to výjde :D
Kokodas: az na prvni vetu s Tebou souhlasim.nekupuj a zbytecne nepis pod novinky k Destiny.dekuji za vsechny,kteri se na hru tesi aneb precti si poradne co jsem napsal a co jsi napsal Ty.
Ty jseš naivní jak 12tiletá holka. Když už ty DLCčka maj ted hotový a vydaj je až později, tak to asi urvali ze základní hry, ne ? ale je to zbytečný se tady o tom bavit, hlupákovi stejně nic nevysvětlíš
Kokodas: blbí?:) to fakt nejsme.Zbytecnej filmecek? tohle studio a tahle hra si to muze dovolit udelat takovyhle hrany trailer.Vydaji polovicni hru? Hra bude komplet.DLC budou /jako u vsech dnesnich her / - takze bud koupis nebo ne.Hlupak jsi tady jen a pouze ty.
Trailer je naprosto perfektni!
Jste všichni opravdu tak blbí ? Trailer, kterej o hře neříká vůbec nic a jste z toho všichni udělaní, místo aby dali peníze do hry, tak to daj na zbytečnej filmeček a místní 15letý děti se můžou podělat. A měsícční poplatky ve hře sice nejsou, ale vydaj poloviční hru a každej měsíc přidaj nějaký placený DLC, takže je to ještě horší jak poplatky. No jo no, ale marketing funguje a hlupáci se na to vždycky chytnou.
Vite co bude nejcastejsi hlaska az vyjde Destiny? PSN is down
pecka trailer[s7][s7][s7]
Tenhle trailer mě nalákal víc než všechny ty předchozí :-D PSN: Paulie_je_Pan tak kdo bude chtít partáka na cestě stát se legendou add me :)) !
Ten trailer! [s7]
Měsíční poplatky u téhle hry nejsou [s14]
Ne nemusíš být připojen k internetu a platit měsíční poplatky taky ne. btw. Ten trailer je hodně povedený :-)
Jenom takovej dotaz kdyz to budu chtít hrat sám ale uplne sám nemusim bejt pripojenej k interntu a platit mesicní poplatky.Ptám se proto ze zevsech tech traileru mi to pride jako olinovka typu final fantasy 14 nebo world of warcraft.