Konzolista.cz

Destiny Live Action Trailer – Become Legend

novinkačtvrtek 4. září 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny Live Action Trailer – Become Legend
Akční hra Destiny studia Bungie dnes ještě jednou. Protože startuje už příští týden, rozhodli se vývojáři připravit hraný trailer “Become Legend,” který je zajímavý tím, že za ním stojí Joseph Kosinski, režisér filmu TRON: Legacy. Jinak je ale trailer povedený, i svojí kvalitou rozhodně stojí za zhlédnutí, naleznete ho níže v novince. Hra Destiny vychází už příští týden v úterý pro konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (16)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Nemam slov, takhle se dělaj trailery! :D [s7]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

nádhera !!

vespilo
vespilo #Both

Mh: Activision

Moments hunter

HonZyczech: a proč je tedy nepřidali do původní hry?

vespilo
vespilo #Both

kokodas: Peníze do hry ? Viděl si vůbec tu desetiletou smlouvu co mají s Activision ? Ti peníze řešit nemusí :D Jinak to bude jinačí "nolife", jak to výjde :D

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👎1

Kokodas: az na prvni vetu s Tebou souhlasim.nekupuj a zbytecne nepis pod novinky k Destiny.dekuji za vsechny,kteri se na hru tesi aneb precti si poradne co jsem napsal a co jsi napsal Ty.

kokodas
👎4

Ty jseš naivní jak 12tiletá holka. Když už ty DLCčka maj ted hotový a vydaj je až později, tak to asi urvali ze základní hry, ne ? ale je to zbytečný se tady o tom bavit, hlupákovi stejně nic nevysvětlíš

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👎1

Kokodas: blbí?:) to fakt nejsme.Zbytecnej filmecek? tohle studio a tahle hra si to muze dovolit udelat takovyhle hrany trailer.Vydaji polovicni hru? Hra bude komplet.DLC budou /jako u vsech dnesnich her / - takze bud koupis nebo ne.Hlupak jsi tady jen a pouze ty.

Trailer je naprosto perfektni!

kokodas
👎4

Jste všichni opravdu tak blbí ? Trailer, kterej o hře neříká vůbec nic a jste z toho všichni udělaní, místo aby dali peníze do hry, tak to daj na zbytečnej filmeček a místní 15letý děti se můžou podělat. A měsícční poplatky ve hře sice nejsou, ale vydaj poloviční hru a každej měsíc přidaj nějaký placený DLC, takže je to ještě horší jak poplatky. No jo no, ale marketing funguje a hlupáci se na to vždycky chytnou.

Metal Power
Metal Power #only Ps4

Vite co bude nejcastejsi hlaska az vyjde Destiny? PSN is down

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2
👍1

pecka trailer[s7][s7][s7]

Pable

Tenhle trailer mě nalákal víc než všechny ty předchozí :-D PSN: Paulie_je_Pan tak kdo bude chtít partáka na cestě stát se legendou add me :)) !

Ezee
Ezee #Alcaross
👍2

Ten trailer! [s7]

SolidEx

Měsíční poplatky u téhle hry nejsou [s14]

Rudanek
Rudanek #PS3Fagboy♥
👍3

Ne nemusíš být připojen k internetu a platit měsíční poplatky taky ne. btw. Ten trailer je hodně povedený :-)

papirus20

Jenom takovej dotaz kdyz to budu chtít hrat sám ale uplne sám nemusim bejt pripojenej k interntu a platit mesicní poplatky.Ptám se proto ze zevsech tech traileru mi to pride jako olinovka typu final fantasy 14 nebo world of warcraft.

Související články

Nejčtenější články