Destiny je GOLD

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
fórum
Think before you sleep
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (18)
objednali jsme ve třech najednou, každej z nás je natěšenej. budou to dlouhý večery
Bundle bila Ps4 a Destiny to jisti [s12]
Jasne ze se tesime - Prichazi Kral FPS - Destiny [s7][s11]
To si musíš počkat na Halo 5 , tam potáhnou prodeje rodiče ..
CoD budou rekordní, ale jen proto, že to hraje hodně dětí :D
Ne Destiny hrát nebudu ač to vypadá o dost lépe než jakékoliv Halo , prodeje nového CoD budou zase rekordní , ale je pravda že aspoň Destiny by mohlo držet krok :)
...: v klidu. risix a jeho evoluční CoD tento rok brutálně utře. Bude hrát destiny tak vehementně až si cvrkne do gatí...
Taky si myslím že už nemá cenu vyhlížet Halo 5
uz se tesim na limitku [s12] kdo chce pridejte si me ps4: koli-xvx
Odpočítávám dny[s3] Žádné video/hype nepřesvědčilo takže bych bral jen ze zajímavosti neb je období sucha ale ta BETA[s7]
To budou zas prodeje PS4 😊
DayOne -> XboxOne [s7]
Jsem rád, že to výjde takhle ke konci roku. Brzo tu máme zimu a to bude už pořádně rozjeté, nejvíc času na hraní muha ha ha...
Taky se připomínám kupuji v den prodeje limitku a jsem XONE.
Destiny (BUNGIE) forever [s6]
dva duvody,destiny a PS4 konecne bude doma.
mam otazku,hraje nekdo battlefield4?chtel bych vedet jak hodne je to rozbity zda kupovat nebo pockat.diky
Tesim sa ako male decko tato jesen sama dobra hra. Normalne to aby som do prace nechodil :-D [s7]Destiny[s7]
Tak snad to pri tom sprintu nebude odflaknute.
Toho času kolik u téhle hry zabijeme :-D Jako moc se těším, snad do té doby neumřu nedočkavosti :-D
Už se nemůžu dočkat až s tím půjdu domů a dám do do své konzole [s7]