Konzolista.cz

Destiny je GOLD

novinkapondělí 25. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Destiny je GOLD
Jednou z nejočekávanějších her současnosti je akční MMO hra Destiny, na níž pracují vývojáři ze studia Bungie. Dnes bylo oznámeno, že hra je konečně GOLD, takže hráči na konzolích PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360 se budou moci pustit 9. září do hraní. „Vývoj hry Destiny byl závod s mnoha milníky. Vždy jsme měli pocit, že tým sprintoval z jedné cílové čáry ke druhé. Nyní jsme blízko ke spuštění – poslední týdny. Poslední milník má daleko větší důležitost. Destiny je GOLD. Disky už jsou lisovány a baleny,“ oznámili vývojáři z Bungie. Těšíte se?
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
razi
razi #Ps4

objednali jsme ve třech najednou, každej z nás je natěšenej. budou to dlouhý večery

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍1

Bundle bila Ps4 a Destiny to jisti [s12]

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👎1

Jasne ze se tesime - Prichazi Kral FPS - Destiny [s7][s11]

risix

To si musíš počkat na Halo 5 , tam potáhnou prodeje rodiče ..

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍2

CoD budou rekordní, ale jen proto, že to hraje hodně dětí :D

risix
👍1

Ne Destiny hrát nebudu ač to vypadá o dost lépe než jakékoliv Halo , prodeje nového CoD budou zase rekordní , ale je pravda že aspoň Destiny by mohlo držet krok :)

Spratekk_CZ
👎2
👍1

...: v klidu. risix a jeho evoluční CoD tento rok brutálně utře. Bude hrát destiny tak vehementně až si cvrkne do gatí...

risix
👍4

Taky si myslím že už nemá cenu vyhlížet Halo 5

KoLi-xVx
KoLi-xVx #[cZ]
👍1

uz se tesim na limitku [s12] kdo chce pridejte si me ps4: koli-xvx

J3Ns

Odpočítávám dny[s3] Žádné video/hype nepřesvědčilo takže bych bral jen ze zajímavosti neb je období sucha ale ta BETA[s7]

risix
👍4
👎1

To budou zas prodeje PS4 😊

Spratekk_CZ
👍1
👎1

DayOne -> XboxOne [s7]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍3
👎1

Jsem rád, že to výjde takhle ke konci roku. Brzo tu máme zimu a to bude už pořádně rozjeté, nejvíc času na hraní muha ha ha...

Taky se připomínám kupuji v den prodeje limitku a jsem XONE.

Destiny (BUNGIE) forever [s6]

JEDImfp
👍1

dva duvody,destiny a PS4 konecne bude doma.

mam otazku,hraje nekdo battlefield4?chtel bych vedet jak hodne je to rozbity zda kupovat nebo pockat.diky

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336
👍1

Tesim sa ako male decko tato jesen sama dobra hra. Normalne to aby som do prace nechodil :-D [s7]Destiny[s7]

eeeee
eeeee #můj názor
👍2

Tak snad to pri tom sprintu nebude odflaknute.

Rudanek
Rudanek #PS3Fagboy♥
👍2

Toho času kolik u téhle hry zabijeme :-D Jako moc se těším, snad do té doby neumřu nedočkavosti :-D

Jamie
Jamie #JamieCZECH
👍4

Už se nemůžu dočkat až s tím půjdu domů a dám do do své konzole [s7]

Související články

Nejčtenější články