Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku

„Víte, věděla jsem o tomto projektu skoro deset let a celou tu dobu jsem o něm nesměla mluvit. Poprvé mi byl představen v roce 2018, a oni už o něm věděli ještě dříve. Je to šílené. Když mě Cory Barlog pozval, aby se mnou probral Ragnarök a ukázal mi hru z roku 2018, už tehdy měl plakát ke hře o Laufey, na kterém jsem byla já a jedna kostka. Kostka tam byla od samého začátku. Je hluboce zakořeněná v mytologii příběhu. Je to práce, o které mohu říci, že je moje nejoblíbenější ze všech. A to jsem měla opravdu skvělé pracovní příležitosti,“ řekla v rozhovoru.
Dále Deborah Ann Woll dodala, že hra bude rozšiřovat příběh předchozích dílů a dodá i odpovědi na spoustu otázek. „No, znovu musím říct, že jde o rozšíření mytologie a rozšíření samotného příběhu. Hra se odehrává souběžně s God of War z roku 2018. Takže na spoustu záhad, drobných náznaků a stop, otázek a přetrvávající teorie, které jste si odnesli z God of War a God of War: Ragnarök, dostanete odpovědi. Budete mít pocit, že získáte další část příběhu. Tato hra ještě více prohloubí a rozšíří všechno, co jste se doposud dozvěděli," dodala.
Hra God of War Laufey je ve vývoji pro konzoli PlayStation 5. Datum vydání zatím nebylo stanoveno, ale mluví se o první polovině příštího roku.
Tvoje reakce na článek
Galerie
















Komentáře (31)
Toto je čistý damege control. Vidia ako sú hráči nasraty. Nikto tu hru nepytal. Uvedomujú si že toto môže byt problém, tak si len ohýbajú realitu aby to nebol tak veľký fail. Ale to je dobre. Vidno že sa boja, vedia že kebyže naletia jak Zeglerova a povedia no a čo??? Tak ta hra skoncila. Radšej teda naplánujú damage control a pokúsia sa to obhájiť nejako a ak sa im to podarí tak niekto kto na toto teraz tlači že to musí byt všade tak vyhral. Ale strašne zlá doba vymetenych ludi… link Ale deje sa to všade, na školách, vo filmoch, hrách…ale stále viac a viac ľuďom to začína vadiť.
@cukamart tak hlavne ze ty chces ve hre s nazvem "Buh Valky" behat za jeho mrtvou osklivou snoubenku....
Vysvětlím za to růžové mocinky kočičkové stvoření.
Ta rezavá sexy bradavicová dračice co už před 10 lety nad ní Cory onanoval v kanclu BO ji měl na plakátu. Otázka teda zda z ní nebo kostky( Jacka už v ní viděl) myšleno toho herce ne našeho Jacka.
Tak motion capturing musí být bez make-upu tak proto je to ve hře taková držka.
Grafici v Sony asi neumí vylepšit ksichtík aby byl jak po nalíčení TAK KUR. PROTO TO TAK JE
@Chesse V čom vyzerá horšie? Veď vyzerá úplne v pohode a hodí sa do toho sveta. Ty chceš v God of War behať s mejkapom a rúžom? Alebo nechápem čo ti vadí.
@esoLister dal jsem at mi to vygeneruje průměrného hráče co bude hrát želé kostku. Tak vypadá podle mě i stillalive a jen mu to dalo ty ouška jinak fotka sedí
Procpak jedou takovej ulhanej dmg control, hm?😬😆 Asi se hracum neco nelibi, ze by? Ze by za tim videli veci co tam nepatri, ze by?
Smutne ze v realu opet pekna herecka ve hre vypadá podstatně hůř...
@Marty snad ještě still stihne do půlnoci odpovědět že se ti to jen zdá a ve skutečnosti to vůbec není pravda a že seš morální nula nebo tak něco
Proč ve hře vypadá jak vypraná na 80, když tady je to buchta jako víno👌
@Starky Ještě štěstí že až dnes ve 20:00 opustí webísek stillonvlad, budeš ty ten poslední cuck, všechny ty židle budeš moct střídat bez omezení. Gratulki...
Želé navždy!!!✨
@KonZolovejKral to je Still na Vladovi, ne? A jinak tohle fakt není něco, co bych chtěl znova vidět:(
Tak trošku jedou damage control 😄
Prosim o odemceni Starkyho prispevku!
Mate cas do pulnoci, pak si to prijdu zkontrolovat!
Nebude-li prispevek odemcen, tak mazu ucet a s timto webem na dobro koncim!
🤡🤡🤡
EDIT: ROFL
Beru zpet, ted kdyz jsem si to hovno precetl, tak prosim o opetovne uzamceni komentare, cas mate stale do pulnoci... :D
Hlavne tady nikdo nezlehcujte ten boj za bileho muze, jinak budou panackove ve hrach neatraktivni a kazdy obal bude fialovy. Tady se kluci snazi vsem vysvetlit zavaznost situace, a nekteri z toho maj akorat srandu. Uz jsem to musel napsat, protoze fakt nic nechapete! Pouze diky bojovnikum, nemaji vsichni misto mozku, fialovou zele kostku. :-D
"Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku"
K tomuhle snad jen dodám: "však vašu🐱jsem taky neviděl, ale věděl jsem, že ju od začátku máte" link 🤣🤣🤣
Hele mě by ani nevadilo a vlastně i chápu že chtěli změnu v rámci hlavního protagonisty a ani mě neuráží tolik samotná Fey (i když jisté výtky k ni mám). Ale prostě znovu se ptám fakt bylo potřeba dávat do mytologického eposu boha války želé kostku která je rádoby vtipná ? I ten meč bych pochopil, mluvících artefaktů ve hrách máme dost. Ale prostě je na té hře hrozně cejtit ten soy mileniál touch kterej dneska domrdává jednu videoherní značku za druhou...
Koupil jsem si konečně ty ouška na pokračování
GOW
@SquereeniX máš recht. Dokonce i GTA 6 je pro mě menší hovno jak toto. Lafeta=PS5 =Sony dopadne stejně jak ten Xbox. Jen to chvíli potrvá, ale serou čím dál tím více lidí.
Jako tady na tý fotce nevypadá vůbec zle, jen ten Paroubek na xichte se mi nelíbí 😁
Tak to ji ten udajne "nijak neznetvorenej a neretusovanej" ksicht teda taky mohli naskenovat uz tenkrat, kdyz jeste vypadala relativne k svetu.
Hrat ve hre s nazvem "God of War" za prumernou zdravotni sestru, co se prave totalne znicena vratila z nocni, je takovy blby no... :)
Jo a kdo neví, tak kostku dabuje a mocapuje(!) Jack Quaid. Jasný, není to zrovna Brad Pitt ani Tom Cruise, ale pak ať si vývojáři nestěžují jak je vývoj her dneska drahý když najímají Hollywoodské herce aby hráli madafakin kostku.
@lagZz To s tou kostkou potvrdit nemohu.
Aniž bych znal cokoliv co ta švanda herečka natočila tak si troufnu říci, že vytekla jak pračka když se před deseti lety viděla na plakátu s kostkou. Jen škoda, že nebyla dlažební. Mohla s ní udělat hezčí věci Corymu. Od té doby Deborah trénuje pánevní dno u Sokyho ve fitnýsku kde dřepuje o sto šest.
@Kachlo Jen vtipkuju, ale i tak jí neveřím že tam byla kocka od počátku prostě ne. :D
Momentálně snad není hra, kterou bych nechtěl hrát víc, jak tuhle 😁
Oukej všichni, přesun z předchozího článku sem, show must go on! 😁
Kluci rychle sem 😁😁 ,myslím že 194 komentářů nebude problém pokořit 😁.
Začnu já, já to taky věděl už v roce 2005 že tam budeš hrát z kostkou.
@Mushi Jaké PR články? Informace je z rozhovoru. Celý si můžeš přečíst kliknutím na zdroj, kde se rozpovídala nejen o GoW, ale i další své práci.
@lagZz: V čem přesně kecá? Sám jsem se dozvěděl, že by taková hra mohla vznikat, krátce po vydání GoW 2018.
Nechceš se na tyhle PR články Kachlo vykašlat? Však to je hrozný bulvár. Koho tohle zajímá? Ale chápu, kliky a zhlédnutí to má. 🙂