Capcom: Dante musel prodělat změnu

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Hra Tom Clancy's The Division dostala na PS5 update s podporou 60 fps
novinka
Hry Hogwarts Legacy se prodalo přes 40 milionů kopií
novinka
Závodní hra Forza Motorsport už nebude dostávat nový obsah, vývojáři se zaměří na podporu Forza Horizon 6
novinka
Ani lidé z PlayStationu a Xboxu nevěděli, že záhadná socha patří hře Divinity
novinka
Vývoj hry The Elder Scrolls VI jde dobře, více zatím vývojáři prozradit nechtějí
novinka
Oceňovaná superhrdinská adventura Dispatch míří na konzole Nintendo Switch
novinka
Objeveny vystřižené dialogy z nedávno vydané akční hry Metroid Prime 4: Beyond
recenze
Destiny 2: Renegades
novinka
Strategická hra Warhammer 40,000: Mechanicus II vyjde během jara příštího roku
novinka
Studio Sucker Punch Productions bude mít od příštího roku nové vedení, opouští ho jeho spoluzakladatel Brian Fleming
Komentáře (23)
Škoda že NT, narozdíl od Kojimy, neumí dělat hry...
DarkWindScorpion: V tom případě bych se mohl bavit např. o MGS sérii. V Metal Gear Solid 2 jsem si zahrál za Solida Snakea sotva třičtvrtě hodinky, a tenkrát za nového Ridana jsem hrál prakticky celou hru, ale hra byla naprosto dokonalá i přes to že jsem jí prošel za jinou postavu a že Solida Snakea mam jako nejoblíbenější videoherní postavu. Mně to jako fanouška série tenkrát absolutně nevadilo, bylo to vzhledem k příběhu hry využito perfektně, hratelnost byla perfektní, neviděl jsem problém v tom hrát za Ridana. Navíc co vim, tak tento DMC se vrací zpátky za bod kde celá série začala. To tak každého strašně sere, že fiktivní postava Dante byl na tom v minulosti hodně bledě? Já nevím, kdyby se Kojima vrátil do hluboké minulosti Solida Snakea a ukázal nám že v minulosti vypadal pomalu jako bezdomovec který začínal z hovna, tak proč ne? Pokud příběh je hodně poutavý a skvěle napsaný, nevidim v tom problém. S hratelností to nemá absolutně nic společného.
mrkněte se ještě jednou na ten trailer [s1] link [s6] vždyt to vypadá skvěle
2Topinas:Casual nebo ne-Japonske publukum je v pripade DMC to same :)
A proc tady slysis jenom nastvane hlasy?? No protoze je to jak jsem psal ,, casual hracu je sice hodne ale o hry se tolik nestaraji a diskutuji zde jenom fanouskove her a jelikoz tyhle weby existuji po celem svete pomahaji tim dovytvaret image znacek.DMC vyvolal kontroverzy a ted je na Capcomu jak se k tomu postavi
.. jo a pak by všichni říkaly ,, úplně jak DMC takovou kopii nechcu :D ,, nebo něco v tom smyslu jestly chápete :D ....změnte úhel pohledu a možná změníte názor ... podle toho co je napsané v té novince tak jsem si to hned vybavil a myslím že to bude gud
Já bych neviděl problém vtom jak Dante vypadá. Kdybych se kouknul na trailer a řekl si "Nojo dante je jinej, ale jinak to vypadá jako starý dobrý DMC" tak by to bylo cajk. Ale takhle to celkově vypadá jako něco úplně jinýho.
Navíc nechápu, tenhle "restart" nemá bejt pro casual hráče. Ale měl by přílákat více ne-japonských hráčů k téhle sérii. Ale já se ptám. Kde sakra jsou? Kde jsou komentáře typu "Teda DMC sem vždycky bral jako blbost ale tohle vypadá mrtě COOL!" .. nikde [s6] jenom naštvaný příspěvky od lidí který chtěj zpátky starý DMC.
Takže suma sumárům, v japonsku se to nebude tolik prodávat protože japonce už tahle západní rubačka nebude bavit. A mimo japonsko na to všichni budou kašlat pač něchtějí tohle. Chtějí normální japonské DMC.
Dle mého názoru timhle udělal Capcom více škody než užitku. Kdyby to nazvali jinak a já si přečetl "Ninja theory pod taktovkou Capcomui pracují na nové hack´n´slash" a nemělo by to nic společného s DMC. Tak bych se na to těšil mnohem víc. A myslim si že bych nebyl sám.
stillalive: Na vzhledu mi hodně záleží, právě z toho důvodu jaký psal DWS nebo Deshien... A tady nejde jenom o ten hnusnej vzhled ale taky o to, že na této hře budou dělat lidi z Ninja Theory.
Stillalive opet mimo :) Resilo se to tu uz minimalne desetkrat u kazde novinky na DMc.. Dante ma svoji historii a svuj svet ktery Capcom skoro deset let buduje.4 hry,manga,anime a to ani nevim co jeste vyslo v japonsku a Capcom ted pod tlakem manageru a ve snaze se co nejvice zavdecit novemu publiku Restartuje celou serii.Mozna to bude good game ale Ja je fuckuju,Pro mne bude nove DMC jedinne z bazaru,Capcomu nedam nic..Sega si uz uvedomila ze pumpovat znacku se neda vecne a Verni fanousci ac sou oproti casual publiku v daleko mensim poctu maji dneska internet a buduji image svoji znacky take.
stillalive: no ale zase na druhou stranu co by jsi dělal ty kdyby se ve tvojí nejoblíbenější hře oběvila úplně jiná postava která by se ti vůbec nezamlouvala a se stejným jménem ? já ted sice sdílím tvůj názor ale já kdyby se tohle stalo u mojí oblíbené hry tak bych asi zešílel :D např kdyby se mi ve hře místo spider-mana oběvil batman a střílel pavučinky :D
Zkažená hra kvůli jinak vypadajcímu Dantemu? Je snad člověk skažený když druhý den vypadá jinak? No zde se alespoň potvrdilo kolik lidí dnes bere za důležitější zevnějšek než ten vnitřek/obsah. Mnozí nejspíš berou za hlavní vzhled věci, než povahu věci. No poťež pánbůh, kam to dneska spějem. Já teda rozhodně počkám na plnou hru a až po zahrání plné hry začnu dělat závěry o tom zda-li je ta hra špatná, nebo dobrá. Určitě nebudu posuzovat kvalitu hry podle změny hlavního hrdiny, neni mi 15 let abych tak uvažoval.
podle mě je to v pohodě jen nechápu jak vysvětlí to že má dante hnědé vlasy a pak je má na blond :D ... už se na tu hru těším podle mě se ve hře oběví několik nových prvků a bude to ještě zábavnější a zajímavější DMC nikdy nezklamalo a nikdy nezklame ! ( i přestože dantík bude vypadat trošku jinak :D
fůůj byl to fěták to na 100% nekupuji jestli tam bude tento blb
Ja som spokojný. Podľa mňa urobili dobre, zmena nikdy nezaškodí + myslim že bude zaujimave sledovať vyvoj mladeho Danteho. Ja len dufam že sa ku staremu ešte vrátime :)
JO VPOHODĚ at si udělaj Danteho jakého chcou , ale pořád jsme to my kdo jim za to dá ty prachy a za takové DMC co jsem viděl v traileru já určitě 1450kč nedám ....
Nemusel, tenhle díl od Ninja Theory nepočítám jako další díl do série. Je to prostě úplně jiná hra co má jen jméno DmC aby nalákala více hráčů.
nemusel
no jestli to bude dobre jako enslaved tak si to mozna i poridim :) ale budu u toho hrozne nastvanej [s6]
Ale teraz sa všetci sťažujú ale keď to vyjde zase sa toho predá mraky len preto že to má názov DMC [s3]
Vyvojari delaji jen to co sem jim rekne [s14] Navic tady vsichni jen nadavate a nikdo z Vas nerekl jediny duvod, proc by tak Dante na zacatku sve "kariery" nemohl vypadat. No jo pockat, vy to totiz ani rict nemuzete! Danteho vlastni Capcom a ten rekne jak to bylo a bude [s6]
Co to teď máte s těma měsíc starýma "novinkama"?
Výmluvy , vývojáři hru zkazily a konec ... [s13]
To mohli rovnou udělat z Devil May Cry FPS, to by se taky rozpoutala velká diskuze... Prostě to posrali!
to jsou kecy uz nevi jak se vykroutit z toho ze to posrali