Konzolista.cz

Call of Duty: Advanced Warfare - první gameplay ukázka

novinkapondělí 9. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Call of Duty: Advanced Warfare  - první gameplay ukázka
Tisková konference Microsoftu odstartovala prezentací akční hry Call of Duty: Advanced Warfare, která má znamenat pro celou oblíbenou sérii prakticky nový start. Prezentace přinesla vůbec první gameplay záběry, které nevypadají vůbec špatně, grafika doznala změnu k lepšímu, ale jinak jde prostě o starou dobrou střelnici ve filmovém stylu. Níže v novince se můžete na prezentaci podívat. Microsoft na konferenci potvrdil, že všechna DLCčka vyjdou s měsíční exkluzivitou na konzole Xbox One a Xbox 360.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Newek23
Newek23 #PS5

Moc nechápu některý komenty. Všichni chtěli od CoD něco nového a když to dostanou tak se jim to nelíbí :/

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD

Vypadá to nádherně[s14] Určitě taky pořídím[s16]

Maca91
Maca91 #Maca91 C Z

Vraťte 2. sv válku!!! Tohle je pěkná šlichta to už není cod. Ghosty budu hrát i příští rok protože to nevypadá ,že v dohledné době bude nějaká super střílečka... [s15]

For_est-5

Ty kráso ta grafika je neuvěřitelná, ti do toho museli nasypat pěknej ranec do toho enginu

stillalive
👍1

První FPS nové generace, jaké mám kur*a chuť zahrát a které určitě pořídím!

kana92
kana92 #DayZ
👍2

Paradne to vypadat muze,to jo...Ale jestli se to bude hrat jako predesly dily-za 5h dohrano,tunel,bez tam,zmackni cudlik,nakej ten vybuch,samozrejmne nakej ten hlavni zaporak a KONEC.Pro me jednoznacne zklamani,jelikoz hry z budoucnosti nemam rad.A jestli to skakani a videni skrz zdi bude i v MP,tak at jdou do p....Cely duty jde do kytek,jenze si to ti tupy amici koupi,protoze to ma nazev Call of Duty,zlaty MW1,WaW a MW2.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Spíše ty jsi typický fanboy co si koupí i totální hovno ghost byla největší sračka a tohle graficky vypadá lépe ale ty zbraně vůbec to nekope prostě nuda z toho střílet NPC zas blbí jak troky ani jednou tě nezasahnou

díkej96
👍5
👎1

Ty vaše trapácké, stereotypní kecy -_- , vypadá to parádně

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

What the fuck is this? [s15] [s15] [s15] [s15]

Související články

Nejčtenější články