Konzolista.cz

Bývalý zaměstnanec Naughty Dogu si dal do životopisu The Last of Us 2

novinkapondělí 22. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bývalý zaměstnanec Naughty Dogu si dal do životopisu The Last of Us 2
Studio Naughty Dog v současnosti připravuje hned dva velké projekty. Prvním je pochopitelně oznámená akce Uncharted 4: A Thief’s End, která vyjde exkluzivně pro PlayStation 4 v příštím roce. O druhém projektu toho zatím moc nevíme, i když nyní se zdá, že byl odhalen. Michael Knowland, který nedávno z Naughty dogu odešel, si do životopisu hodil, že zhruba měsíc pracoval na konceptech pro hru The Last of Us 2. Toto odhalení asi nikoho nepřekvapí, The Last of Us se prodalo téměř deset milionů kopií, takže s druhým dílem se tak nějak počítalo. Třeba v příštím roce o této hře uslyšíme více.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1

Super, jen jsem zvědav jestli budou pokračovat v příběhu Joela a Ellie či nám představí postavy nové. Sázím spíš na nové postavy z jejich příběhem [s14] Každopádně se určitě máme opět na co těšit [s14]

biohazard1979

Pane bože,ja su vědel že jsi..nedelaj že nejsi...Modlitba je vyslišana.Slipy budú dnes mokré,ba dokonca až do vydania [s7] [s7][s7][s7][s7][s7]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Super skvela hra,ktera si zaslouzi pokracovani

Pan T
Pan T #Drifter
👍1

Doporučuji tohle video: link

Je tam dost faktů o kterých jsem slyšel poprvé. Například že podle raných koncept artů měl být ve hře i houbami nakažený slon, který měl Joela nahánět, nebo že Ellie měla mít psa.

Jinak pokračování je samosebou jen otázka času. Vůbec bych se nedivil kdyby začali hned po dokončení jedničky. Jsem dost zvědav na příběh, protože bude dost těžké udržet nastavenou laťku. Že by nějaké to hledání země zaslíbené kde není infekce? [s14]

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube

Chci 2ku a preji jim uspech,opet to bude xbox a pc hracu killer :) Doufam ze pribeh ze stejnymi postavami se vice rozvetvi a bude mnohem lepsi.Jinak na hre nevidim nic zazracneho,normalni hra,pro me 8 :)

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍1

TLOU 2 [s16][s7][s7][s7]

CaJTeeKaNee
👍1

já bych Ellie a Joela viděl rád, i když novým postavám se nebráním, ale ND neumějí dělat špatný a ani průměrný hry, ale samy si nastavili laťku jedničkou dost vysoko uvidíme jestli jí překonají.

.Raew.
.Raew. #tv/RAEW_CZ
👎1

Na TLOU 2 se těším samozdřejmě. Pokud to nebude o Ellie a Joelovi... Jejich část bych nechal už uzavřenou. Nový lidi a klidně být trochu víc na hraně (hunter), to by mě mile překvapilo :)

AmaZee
AmaZee #Marie Rose
👍1

Moje modlitby byly vyslyšeny [s7][s12]

Gabor
Gabor #Hungary
👍6
👎2

Last of Us v 2013 zahanboval PC ktore nema hranice-limit vo vykone hardweru aj taku posratu GTX780Ti aj ich i7 procaky kedze nemaju softwer na hry.A taky Last of Us 2 odrovna podobne PC po vsetkych strankach.....Sam mam PC i3 4370 3,8Ghz,,8Gb ram a GTX970 4gb ram vsetko ULTRA nastavenia a ziaden velky pokrok oproti Playstation 4...

Kanive
Kanive #IDontKnowU
👎1

ty lidi si do těch životopisů dneska napíšou kdejakou debilovinu

Acemax67
Acemax67 #VYDIS

Tak ze bude Last of Us 2 je snad jasny...je to vyborna hra a pokracovani si zaslouzi...ale blba zprava je, ze ten clovek, Michael Knowland, z ND odesel...pokud si ho najdete na Linkedin, tak zjistite, ze je to Lead Character Artist, kterej delal treba i Drakea v U4...po Justinu Richmondovi, kterej serii reziruje uz je to dalsi hodne vysoka pozice, ktera odchazi z ND a to rozhodne dobre neni....

stillalive
👍7

Téměř 10 milionů? Tak to jsem nečekal, že až tolik, protože je to nová značka a navíc exkluzivita. Hodně velký úspěch a ve druhý díl doufám a věřím :)

smrtijed1
👍2

Tak to je skvele dalsi serie skvele hry od ND jen tak dal,ted urcite vsichni cekame na nas vyborny Uncharted4 doufam ze vyjde hned v 1 ctvrtleti uvidime uz by mohli pomalu oznamit datum vydani a limitku ci zberatelku kurva ja se tesim jak malej jarin :)

tvitak93
👍2

Parada!!!! To bude příběh zase jak bejk!!! Už se těšim pochybuju že by ohlásili něco jiného :)

We love PS5
👍12

Pokračovanie toho najlepšieho musím tam dať tie srdiečka [s7][s7][s7][s7][s7][s7]

Gambit92
Gambit92 #8/24
👍18

Je trošku škoda jak všechny tyhle informace cestujou po internetu, pro všechny společnosti je pak dost těžký někoho něčím překvapit na konferencích a všichni jsou pak zklamaní jak na konferencích neukazujou žádný šokující novinky

Harnet
Harnet #SONY
👍26

Jo jo jo a ješte jednou jo! [s6] Jestli je to pravda, tak dalši Xbox killer na PS4! [s6]

Související články

Nejčtenější články