Konzolista.cz

Bungie už začalo pracovat na Destiny 2

novinkastředa 5. listopadu 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Bungie už začalo pracovat na Destiny 2
Destiny bylo pro Activision velkým úspěchem, jak je ostatně vidět i z předchozí novinky, navíc už dříve jsme se dozvěděli, že se značkou mají vývojáři z Bungie velké plány i do budoucna. Ty nezahrnují jen velké DLC balíčky, ale i zcela nové díly. Dnes Activision během hovoru s investory potvrdil, že už nyní studio Bungie začalo pracovat na druhém dílu. Ten zřejmě nevyjde už příští rok, ale třeba podzim 2016 už by mohl být hodně reálný. Základ ostatně vývojáři mají, jde jen o obsah, a pak samozřejmě na zareagování na zpětnou vazbu od hráčů a herních novinářů, kterou získali s první hrou.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (13)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
citanek123
👍1
👎1

O ničem, za začátku jsem to miloval, pak jsem zjistil ze to nic nenabizi, 40hodin a level 29 a i s raidem dohrany.... na mmorpg, ubohý....

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍4
👎1

Tak jsem si to precetl a koukam ze panove zahraly story, par strajku a vim co je Destiny [s11] A co raidy ? 6 lidi klan a totalni team work - to vam uniklo zrejmne ze ? [s14] Ono taky 30lv raid neni pro casualy [s6] Destiny je dobra hra sedim u ni od vydani - prosinec prvni DLC novi raid . level 32 dalsi armor sety zbrane atd. Nasledne na to dalsi rok bude druhe DLC ktere by melo obsahovat Jupiter a Merkur a dalsi veci ... Obsahu bude mit Destiny celkem dost ...

kaktusak_cz

moneta nebud hlupak,a sorry ze to musim tak napsat,Destiny je vlastne takove casual mmo a potencial ma jako krava,jenze panove orvali hlavni pribeh a nazvali to 2 dlc ,kde je ta podpora,kde je to rozsireni? destiny2? si delate prdel?misto aby rozsirovali a cpali tam dalsi planety a vse mozne tak se nato vykaslou a jdou udelat druhy dil? Pritom ta hra ma zaklad a da se s tim pracovat jako blazen ,chce se me brecet ,a vic ze to lidi zas koupi,jak season pass ,ted uz pouze za 700 ke hre [s6]

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍2
👎1

Boze tady je zase chytraku [s6] vy komedianti od cigosu.je jasny ze pokud se noveho IP proda cca 10mil. tak se zacne pracovat na pokracovani - firma by byla debil aby nechtela vydelavat do budoucna na uspesne znacce.A casovy rozestup mezi 2 dily bude 2roky to je ok a ne kazdorocni prujmy ale COD a nebo 3 dily AC/rocne tak se zamyslete.Kdo si to koupil jen kvuli singl projiti pribehu (cca 15hod) aneb 3x vice nez 1dil COD a pak prodal nebo zacal nadavat tak je debil protoze pribeh byl jen tutorial a nauceni se zakladu na hrani v coopu,multi,striku,raidu.Zkuste pouzivet mozek pred tim nez se tady na konz. vyzvracite.diky

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

Mitsu CZ: Myslím, že se to vlákno může zavřít, napsal si to skvěle !!

"in nomine patri et fili spiritu sancte"

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍2

soky: Kdybys to aspoň hrál - u tebe je vše jen teorie [s16]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

HRA dobrá, potenciál masivní a Activision fakt tlačí. Koukám, že se všeci shodnem. Destiny 2 fajn, věřím, že to bude krásné a luxusní. Osobně počkám na hráče co to koupí a bude se o tom debatovat. Všeci máme plno zkušeností s Destiny [s11]

ale líbí se mi název Call of Destiny [s12]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍1
👎1

Každý to koupí nakrmen pořádným hype, hra o výkalu a pak se diví, že začínají dojit a vyjde pak co tři měsíce další díl akurát s jinou číslicí na konci. jasne..

Hanzer336
Hanzer336 #Hanzer336
👍2

Dakujem ale nechcem Destiny mi stacilo. Tak nedorobenu hru uz nie aj keby bola beta tak nie. Nech si to nechaju, ja si pockam na Halo 5.

Hromotluk
Hromotluk #nezávislý
👍2

Proste COD [s6] pro me minulost, at zije Halo

Spratekk_CZ
👍5

A je to tady. Activision jede. Už děláme druhej díl a do prvního ještě nevyšlo ani jedno DLC. Ať žije Call of Destiny. Škoda, že spíš nezapracovali víc na původní hře a nerozšířej jí o další planetu třeba. Ale naděje umírá poslední. Snad to ještě nezazdili s jedničkou už definitivně a neodfláknou ty rozšíření a hra aspoň ty dva roky zabere s trochou štěstí. Hra se mi líbí fakt hodně, ale tohle je prostě faul

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE
👍3

Pokud se opravdu poučí z prvního dílu, tak by to mohlo být mnohem lepší. Ale čeho se nejvíc bojím je "Activision". Věděl jsem, že TEAM Bungie se skláda už jen z 50% prvotních lidí. Tyhle 2 věci udělali ze hry dojné prasátko. Uvidíme, uvidíme...

JEDImfp
👍1

vic planet,vic planet,to je snad pro me jedina moucha hry

Související články

Nejčtenější články