Bungie už začalo pracovat na Destiny 2
novinka•středa 5. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (13)
O ničem, za začátku jsem to miloval, pak jsem zjistil ze to nic nenabizi, 40hodin a level 29 a i s raidem dohrany.... na mmorpg, ubohý....
Tak jsem si to precetl a koukam ze panove zahraly story, par strajku a vim co je Destiny [s11] A co raidy ? 6 lidi klan a totalni team work - to vam uniklo zrejmne ze ? [s14] Ono taky 30lv raid neni pro casualy [s6] Destiny je dobra hra sedim u ni od vydani - prosinec prvni DLC novi raid . level 32 dalsi armor sety zbrane atd. Nasledne na to dalsi rok bude druhe DLC ktere by melo obsahovat Jupiter a Merkur a dalsi veci ... Obsahu bude mit Destiny celkem dost ...
moneta nebud hlupak,a sorry ze to musim tak napsat,Destiny je vlastne takove casual mmo a potencial ma jako krava,jenze panove orvali hlavni pribeh a nazvali to 2 dlc ,kde je ta podpora,kde je to rozsireni? destiny2? si delate prdel?misto aby rozsirovali a cpali tam dalsi planety a vse mozne tak se nato vykaslou a jdou udelat druhy dil? Pritom ta hra ma zaklad a da se s tim pracovat jako blazen ,chce se me brecet ,a vic ze to lidi zas koupi,jak season pass ,ted uz pouze za 700 ke hre [s6]
Boze tady je zase chytraku [s6] vy komedianti od cigosu.je jasny ze pokud se noveho IP proda cca 10mil. tak se zacne pracovat na pokracovani - firma by byla debil aby nechtela vydelavat do budoucna na uspesne znacce.A casovy rozestup mezi 2 dily bude 2roky to je ok a ne kazdorocni prujmy ale COD a nebo 3 dily AC/rocne tak se zamyslete.Kdo si to koupil jen kvuli singl projiti pribehu (cca 15hod) aneb 3x vice nez 1dil COD a pak prodal nebo zacal nadavat tak je debil protoze pribeh byl jen tutorial a nauceni se zakladu na hrani v coopu,multi,striku,raidu.Zkuste pouzivet mozek pred tim nez se tady na konz. vyzvracite.diky
Mitsu CZ: Myslím, že se to vlákno může zavřít, napsal si to skvěle !!
"in nomine patri et fili spiritu sancte"
soky: Kdybys to aspoň hrál - u tebe je vše jen teorie [s16]
HRA dobrá, potenciál masivní a Activision fakt tlačí. Koukám, že se všeci shodnem. Destiny 2 fajn, věřím, že to bude krásné a luxusní. Osobně počkám na hráče co to koupí a bude se o tom debatovat. Všeci máme plno zkušeností s Destiny [s11]
ale líbí se mi název Call of Destiny [s12]
Každý to koupí nakrmen pořádným hype, hra o výkalu a pak se diví, že začínají dojit a vyjde pak co tři měsíce další díl akurát s jinou číslicí na konci. jasne..
Dakujem ale nechcem Destiny mi stacilo. Tak nedorobenu hru uz nie aj keby bola beta tak nie. Nech si to nechaju, ja si pockam na Halo 5.
Proste COD [s6] pro me minulost, at zije Halo
A je to tady. Activision jede. Už děláme druhej díl a do prvního ještě nevyšlo ani jedno DLC. Ať žije Call of Destiny. Škoda, že spíš nezapracovali víc na původní hře a nerozšířej jí o další planetu třeba. Ale naděje umírá poslední. Snad to ještě nezazdili s jedničkou už definitivně a neodfláknou ty rozšíření a hra aspoň ty dva roky zabere s trochou štěstí. Hra se mi líbí fakt hodně, ale tohle je prostě faul
Pokud se opravdu poučí z prvního dílu, tak by to mohlo být mnohem lepší. Ale čeho se nejvíc bojím je "Activision". Věděl jsem, že TEAM Bungie se skláda už jen z 50% prvotních lidí. Tyhle 2 věci udělali ze hry dojné prasátko. Uvidíme, uvidíme...
vic planet,vic planet,to je snad pro me jedina moucha hry