Bude se další Assassin‘s Creed odehrávat v Říme? - UPDATE

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (17)
Nebojte se,na vsechny se dostane.Kazdej rok ma vychazet dil tak co...kdyz to sype CoD,proc ne jim
Ps vita nje mrtva, natu nic nevyjde :D
Assassin of Duty :)
Tve ať jdou s tímhle už do řitě... Ještě nevyšel ten paskvil z Paříže a už se bude mlít o dalším dílu... Poslední dobrý AC byl druhý díl, dále už to je jen stereotypní kopírka nudné nehratelnosti s jiným dějem...
Škoda že to nevychází tento rok příští rok na podzim bude Kingdom Deliverenc :)
Pastva pro oči číst, že bude nový AC , jen mám strach , že odejmou ze hry ekonomiku a lodní bitvy protože pravě tohle v posledním AC:black flag byl naprostej nářez, ale AC je hra která vždy překvapí a hlavně doufám, že se hra vrátí k čistě assasin příběhu, to mi v black flag celkem chybělo každopádně se fakt těším.
To se dozvime po E3,ale priklanim se,ze letos vyjdou tri.OLD,NEXT a PS Vita (o ktere se uz spekuluje od E3 2013).Ja osobne muzu kterykoliv dil i kdyz me mrzi,ze prvni nema trofeje na X360 je ma.Bloodline a AC2 spojeni a nove zbrane to taky uslo.AC3 a AC Liberation taky zajimave spojeni,doufal jsem,ze toto propojeni bude fungovat i nadale.AC L si na PS Vita nevede spatne tak proc s tim nepokracovat.
VANOCE BUDOU SE SONY PS4 a PS Vita.Takhle jsem to udelal i s Vanoci 2007,kde jsem kupoval PS3 a PSP.
jiridvorak515: Assassin her je vyvoji mnohem vic nez 3. To jsi neprisel na nic noveho. [s6] Tento rok, ale vyjdou maximalne 2. Dalsi dva dily na rok 2015 a 2016 jsou uz nejakou tu dobu v produkci.
To,ze jsou ve vyvoji tri assasini jsem tady uz psal pred 20 dny.Kdyby jste aspon potvrdily,ze jde o PS Vita dil ?
ALE TO NE ?
ZE ?
norbish templáři nebyli
Řím by byl super, ale za mě ještě lepší starověké Řecko...pěkně u Leonidase na předměstí [s6] a Xerxes jako Templář [s6][s6]
Tak jeden sen se mě konečně splnil! Starověký Řím[s7]A teďkom ze starověkého EGYPTA a bude vše dokonalé.
Třeba bude jeden díl z více dob současně, bude více hrdinů a budeme mezi nima přepínat podobně jako v GTA [s12]
Kdyby se to odehrávalo za dob gladiátorů a otroků kde nebyla potřeba být černý tak by se mi to hodně líbilo. [s14]
Matka AC je zpět v plné parádě.
Jéé bude novej Assassin
AC2015 v Rime? Ale jo, proc ne. [s14]