Konzolista.cz

Brzy bychom mohli vědět datum vydání Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

novinkačtvrtek 22. ledna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Brzy bychom mohli vědět datum vydání Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Jednou z nejočekávanějších her letošního roku je Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, za nímž stojí uznávaný herní designér Hideo Kojima. Zatím bohužel nevíme, kdy se hry dočkáme, ale to by se mohlo už brzy změnit. „Víme, že všichni čekají, až konečně odhalíme datum vydání. Myslím si, že bychom ho mohli oznámit v brzké době, těším se na to,“ říká mluvčí studia Kojima Productions. Během Taipei Game Show, které proběhne poslední den ledna, bude mít Metal Gear Solid V: The Phantom Pain speciální prezentaci, takže je možné, že právě během ní padne termín vydání. Budeme vás informovat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Met
Met #Met

Já už z toho čekání nemůžu ani spát :-D!

Navíc mi v Hradci zmizel z JRC Snake v životní velikosti, takže mě už při čekání na pětku nemá co rozptylovat [s4].

V náhlém popudu rozčílení jsem vběhla do obchodu a ptala se prodavače, kam se poděl Snake. Ten na mě nechápavě hleděl jako bych byla přinejmenším poník a docvaklo mu to až když viděl, že zarmouceně upírám zrak k prázdnému místu,kde dřív právě stál můj hrdina. Oznámil mi, že byl přemístěn na centrálu do Prahy (rozuměj byl odvolán na základnu).

Kdopak z Vás ho potkáváte dnes?[s7]

jiridvorak515
👍1

Bez si mastit PC a neotravuj konzolisty.Tyhle lidi miluju jak trn v prdely.Vsadim se,ze si hral par her na PC a spinit tuhle hru a Snake nebudes.Lepsi web je pro tebe bonusweb,ty jsi taky peknej bonus.

Na PC jsou pouze dva dily Metal Gear Solid (r.2000) a Metal Gear Solid 2 Substance (r.2003) a hadej proc ?

kusleaui
👎1

Sám seš hňup, pyčo vymatlaná.

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍1

kusleaui co je to zase za hňupa.[s6]

kusleaui
👎3

Další nesmyslná kravina, která na konzolích nebude pořádně chodit, to už je předem jasné jako facka. Poor konzole, poor konzolisté. Ale cvakejte, cvakejte za ten odpad, stádo se musí podojit a ostříhat. Hahahahahaha.

geobbu
geobbu #WHO CARES

Hideo je mistr překvapení :D Troufám si tvrdit, že oznámí datum vydání v Apple stylu, tj. oznámí datum vydání s tím, že to bude pár dní, nanejvýš týdnů od oznámení :D Bylo by to fajn.

Bufik23

doufám v bundle...

pishin
pishin #Pikhoved!

doufam v nejakou uzasnou kolektorku...

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

MGS5 a Bloodborne - budou moje nej hry [s7]

smrtijed1

Na to cekam jak na smylovani bozi kurva ja uz ho chci mit doma i tu limitku bych uvital no uvidime za par

ffddss

Vsichni vime jaky je Hideo magor, v dobrem slova smyslu, tak si trufam tvrdit, ze vyvede neco i ted. Tajne doufam, ze vydani bude driv nez by se cekalo ;-)

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Koupil jsem před týdnem Ground Zeroes a je to PECKA! Phantom Pain bude skvost! :)

jiridvorak515

Ten Hideo furt to odklada,ze uz ani nevim kam si mam davat presku pres oko:)

Jeste v JRC.cz ted maji PS3 verzi GROUND ZEROS za 299 kc z 599 kc.

Akce plati pouze do 31.1.2015

MikkyCZE
MikkyCZE #[Qad]
👍1

Pro mě nejočekávanější hra roku :)

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni
👍2

Jasná volba tato hra nepotřebuje ani reklamní masáž.Bude se prodávat jak rohlíky.[s6]

Související články

Nejčtenější články