Brzy bychom mohli vědět datum vydání Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
novinka•čtvrtek 22. ledna 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Konami
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (15)
Já už z toho čekání nemůžu ani spát :-D!
Navíc mi v Hradci zmizel z JRC Snake v životní velikosti, takže mě už při čekání na pětku nemá co rozptylovat [s4].
V náhlém popudu rozčílení jsem vběhla do obchodu a ptala se prodavače, kam se poděl Snake. Ten na mě nechápavě hleděl jako bych byla přinejmenším poník a docvaklo mu to až když viděl, že zarmouceně upírám zrak k prázdnému místu,kde dřív právě stál můj hrdina. Oznámil mi, že byl přemístěn na centrálu do Prahy (rozuměj byl odvolán na základnu).
Kdopak z Vás ho potkáváte dnes?[s7]
Bez si mastit PC a neotravuj konzolisty.Tyhle lidi miluju jak trn v prdely.Vsadim se,ze si hral par her na PC a spinit tuhle hru a Snake nebudes.Lepsi web je pro tebe bonusweb,ty jsi taky peknej bonus.
Na PC jsou pouze dva dily Metal Gear Solid (r.2000) a Metal Gear Solid 2 Substance (r.2003) a hadej proc ?
Sám seš hňup, pyčo vymatlaná.
kusleaui co je to zase za hňupa.[s6]
Další nesmyslná kravina, která na konzolích nebude pořádně chodit, to už je předem jasné jako facka. Poor konzole, poor konzolisté. Ale cvakejte, cvakejte za ten odpad, stádo se musí podojit a ostříhat. Hahahahahaha.
Hideo je mistr překvapení :D Troufám si tvrdit, že oznámí datum vydání v Apple stylu, tj. oznámí datum vydání s tím, že to bude pár dní, nanejvýš týdnů od oznámení :D Bylo by to fajn.
doufám v bundle...
doufam v nejakou uzasnou kolektorku...
MGS5 a Bloodborne - budou moje nej hry [s7]
Na to cekam jak na smylovani bozi kurva ja uz ho chci mit doma i tu limitku bych uvital no uvidime za par
Vsichni vime jaky je Hideo magor, v dobrem slova smyslu, tak si trufam tvrdit, ze vyvede neco i ted. Tajne doufam, ze vydani bude driv nez by se cekalo ;-)
Koupil jsem před týdnem Ground Zeroes a je to PECKA! Phantom Pain bude skvost! :)
Ten Hideo furt to odklada,ze uz ani nevim kam si mam davat presku pres oko:)
Jeste v JRC.cz ted maji PS3 verzi GROUND ZEROS za 299 kc z 599 kc.
Akce plati pouze do 31.1.2015
Pro mě nejočekávanější hra roku :)
Jasná volba tato hra nepotřebuje ani reklamní masáž.Bude se prodávat jak rohlíky.[s6]