Blizzard raději stáhl nový trailer na druhou sezónu hry Diablo IV, obsahoval řadu chyb
novinka•pondělí 16. října 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (6)
Se mi libi tady ty informace , obsah sezony se preleti jednou vetou a hlavni tema je spatny trailer : ( : ))
Ceka nas 5 end game bossu , hlavni hrdinove jsou taky upiri , kazdy hrdina bude mit 5 upirskych schopnosti. Z tech 5 bossu tam bude par z minulich dilu Diabla , ostatni bossove budou novy ... Bude zachovany progres z vasi predesle postavy - chapu to tak ze se jedna o mapu sveta. Chystaji se filtry na inventar - chapu to tak ze jde o bednu , zminuje se filtr pro drahokamy ktere zabiraji v bedne mrte mista... Bossove by se meli dat farmit a mela by byt nastavena tabulka dropu. Z bossu maji padat spec. unikatni itemy , ktere nas maji motivovat k tomu ty bosse opakovat. Na nejmenovanem webu uvadi ze to mozna neni vsecko , zminuji ze by hre prospelo pridat herni mechaniky do end game obsahu...
Ono tohle je zapotrebi , protoze kdo hral Diablo III tak vi ze end game obsah v Diablu IV je v podstate obsah z Diabla III To je jedna vec a druha vec jsou dungeony, pokud se budem i v teto sezone zase placat v tech stejnych dungeonech tak to bude velky spatny - jak by rekla Jolanda : ))
Na sezonu se mrknu , dam tomu nekolik hodin , prokoumam si to a treba to zabalim a nebo taky ne ... se uvidi : )
DLC by to chtělo
Ostuda.
@Amylee: asi jsi dospěl... 😁
Teď vážně, ta hra je to dobrá pro jedno zahrání - max, dát jinou postavu a protočit znova. Hrát sezóny stále dokola by mě nebavilo. Ale to u žádného diabla.
Phill jim to spočítá
Tohle je spíše k pláči než k smíchu. Pak z nich má vypadnout něco kloudného, když neumí ani počítat...