Atheon v Destiny už nepůjde vyhodit z mapy, zbraň Vex Mythoclast bude vyvážena
novinka•pondělí 20. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
Komentáře (14)
nasrat to uměj ale opravit tu dojebnu optížnost to ne koloti
Tato hra nema gule... !!! Po 42 hodinach som sa jej zbavil to iste ako DClub... [s15]
A co když někoho nebaví PvE a chce hrát jen PvP? Máte pravdu nemam jí, jelikož jsem už na Destiny zlomil hůl...
Kaktus presne tak! To ze me s ni lidi kosili mi bylo u riti, tezce si ji museli vydrit a ted co z toho. Kvuli ufnukankum co radsi brecej nez ji ziskaj ji radsi dojebou....
game maniac ,tu moznost ji mit ma kazdy ,jen se tomu musi venovat a to se asi lidem nechce ,jen behat a strilet palice to jooo[s8],nenuti te to ji kupovat ,proste si ji jen musis nahrat ,jenze pokud nekdo beha jen v pvp tak ji asi mit nebude a tak radeji bude brecet ze?
Tuhle jsem zas slyšel, že chtěj oslabit muj exotic handgun Last Word, protože je prej moc silnej. Hrozně mě to sere, protože z legendárních/exotic primary zbraní jsem dostal jen Last Word a nějakou křupavou scout rifle a to hraju celkem aktivně PvP i PvE, tak by mohli taky trochu vyvážit ten systém lootu/rozdávání zbraní
Klidně ať je to OP ale pouze v PvE, v PvP je to až moc! To má být férové a i přes to že to stálo mnoho úsilí tu zbraň získat by ani náhodou neměla být tak silná jak je! Tak tu nebrečte.
No dle mého se vyváženěí zbraní nepovedlo tak jako kompletňě...
spíš by už kurva mohli upravit loot systém, to spíš než nějaký nerfování zbraní. sme dodělali HC raid a padlo mi vehicle a shardy...no zrovna 2x mě to nepotěšilo, vzhledem k tomu, že to je nejtěžší úkon ve hře a padnou mi víceméně věci na hovno...
opravu glitche chápu, ale nechat by to tam mohli :D:D:D
spis si myslim ze jde predevsim o pvp mod ironbanner kde mne na lvlu 28 tim vexem zabijeli na 2rany! (ja jim nevzal ani pulku nez jsem padl)+(v normalnim pvp plati jen statistiky zbrani dmg maji vsechny stejny at exotic nebo zakladni bila puska lisi se jen staty a perky) ale nechapu proc ubrali tech 34%dmg i do pve za tu praci s hardem by to stalo takhle uz znova nemam duvod VoG chodit na hard
vexmythoclast uz nerflej je, atheon push teprv bude [s11]
ten glitch chápu, ale ubírání síly zbrani na kterou ostatní zřejmě nemají? A obyč fusiony nechaj tak jak sou a jedinou obranu proti nim sundali už minule. A´t se na Crusible vy.... úplně a je klid, když jsou tak dementní a musej to fuckanům usnadňovat.......
Vex Mythoclast už snížena byla! A dokonce prý o 50%! Ted ale uvažují že jí opět zvednou, jen musí poladit jak o moc.. Takže zbran k hovnu ted momentálně! Měli to snížit jen do multáku.. Čím dál horší update, jen všechno odebrat.. A přesně jak se tu píše, člověk si jí vybojoval, vytunil, a takovej hozenej klacek pod nohy od bungie!!
tak at jdou doprdele ,zase deti placou tak to snizime,ale ze si to hrac musel tvrde vybojovat a mit lidi a venovat se pve to uz nikdo nevidi,takhle je to v kazde hre wot a podobne ,deti placou tak jim to usnadnime[s15]