Konzolista.cz

Atheon v Destiny už nepůjde vyhodit z mapy, zbraň Vex Mythoclast bude vyvážena

novinkapondělí 20. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Atheon v Destiny už nepůjde vyhodit z mapy, zbraň Vex Mythoclast bude vyvážena
Během víkendu vývojáři z Bungie oznámili několik úprav pro svoji akční hru Destiny, které se budou týkat především raidu Vault of Glass. V posledních dnech mnozí hráči přišli během finálního souboje s bossem jménem Atheon na chybu, díky níž je možné ho porazit prakticky po několika vteřinách tím, že se mu nahází pod nohy granáty a on vycouvá z mapy a spadne, čímž se zabije. Vývojáři z Bungie proto tento týden vydají update, aby už nešlo bosse vystrčit, takže každý bude muset souboj absolvovat poctivě. Dále vývojáři potvrdili, že bude snížena o 34% účinnost zbraně Vex Mythoclast, kterou je možné získat v raidu na hard obtížnost. Vývojáři uznali, že je až příliš silná, což dává hráčům hlavně v Crucible (PvP) značnou výhodu.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Toreto92CZ
Toreto92CZ #Toreto92CZ

nasrat to uměj ale opravit tu dojebnu optížnost to ne koloti

DeaddySvk

Tato hra nema gule... !!! Po 42 hodinach som sa jej zbavil to iste ako DClub... [s15]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

A co když někoho nebaví PvE a chce hrát jen PvP? Máte pravdu nemam jí, jelikož jsem už na Destiny zlomil hůl...

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!

Kaktus presne tak! To ze me s ni lidi kosili mi bylo u riti, tezce si ji museli vydrit a ted co z toho. Kvuli ufnukankum co radsi brecej nez ji ziskaj ji radsi dojebou....

kaktusak_cz
👍2

game maniac ,tu moznost ji mit ma kazdy ,jen se tomu musi venovat a to se asi lidem nechce ,jen behat a strilet palice to jooo[s8],nenuti te to ji kupovat ,proste si ji jen musis nahrat ,jenze pokud nekdo beha jen v pvp tak ji asi mit nebude a tak radeji bude brecet ze?

HDRcze
HDRcze #Games4Life

Tuhle jsem zas slyšel, že chtěj oslabit muj exotic handgun Last Word, protože je prej moc silnej. Hrozně mě to sere, protože z legendárních/exotic primary zbraní jsem dostal jen Last Word a nějakou křupavou scout rifle a to hraju celkem aktivně PvP i PvE, tak by mohli taky trochu vyvážit ten systém lootu/rozdávání zbraní

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍1
👎1

Klidně ať je to OP ale pouze v PvE, v PvP je to až moc! To má být férové a i přes to že to stálo mnoho úsilí tu zbraň získat by ani náhodou neměla být tak silná jak je! Tak tu nebrečte.

dragy
dragy #Legenda

No dle mého se vyváženěí zbraní nepovedlo tak jako kompletňě...

Till
Till #Ponies

spíš by už kurva mohli upravit loot systém, to spíš než nějaký nerfování zbraní. sme dodělali HC raid a padlo mi vehicle a shardy...no zrovna 2x mě to nepotěšilo, vzhledem k tomu, že to je nejtěžší úkon ve hře a padnou mi víceméně věci na hovno...

opravu glitche chápu, ale nechat by to tam mohli :D:D:D

KoLi-xVx
KoLi-xVx #[cZ]

spis si myslim ze jde predevsim o pvp mod ironbanner kde mne na lvlu 28 tim vexem zabijeli na 2rany! (ja jim nevzal ani pulku nez jsem padl)+(v normalnim pvp plati jen statistiky zbrani dmg maji vsechny stejny at exotic nebo zakladni bila puska lisi se jen staty a perky) ale nechapu proc ubrali tech 34%dmg i do pve za tu praci s hardem by to stalo takhle uz znova nemam duvod VoG chodit na hard

KoLi-xVx
KoLi-xVx #[cZ]

vexmythoclast uz nerflej je, atheon push teprv bude [s11]

ConanVJ
ConanVJ #P3D BEST!!
👍2

ten glitch chápu, ale ubírání síly zbrani na kterou ostatní zřejmě nemají? A obyč fusiony nechaj tak jak sou a jedinou obranu proti nim sundali už minule. A´t se na Crusible vy.... úplně a je klid, když jsou tak dementní a musej to fuckanům usnadňovat.......

meidevil
meidevil #MrJelly77
👍2

Vex Mythoclast už snížena byla! A dokonce prý o 50%! Ted ale uvažují že jí opět zvednou, jen musí poladit jak o moc.. Takže zbran k hovnu ted momentálně! Měli to snížit jen do multáku.. Čím dál horší update, jen všechno odebrat.. A přesně jak se tu píše, člověk si jí vybojoval, vytunil, a takovej hozenej klacek pod nohy od bungie!!

kaktusak_cz
👍2
👎1

tak at jdou doprdele ,zase deti placou tak to snizime,ale ze si to hrac musel tvrde vybojovat a mit lidi a venovat se pve to uz nikdo nevidi,takhle je to v kazde hre wot a podobne ,deti placou tak jim to usnadnime[s15]

Související články

Nejčtenější články