Konzolista.cz

Artworky z Uncharted 4: A Thief's End

novinkastředa 1. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Artworky z Uncharted 4: A Thief's End
Studio Naughty Dog vydalo speciální knížku ke svému třicátému výročí, v níž se objevily i první artworky z akční hry Uncharted 4: A Thief's End. „I když nikdo nemůže předvídat, co se stane v budoucnu, naší další hrou bude Uncharted 4: A Thief's End. Ačkoliv jsme o hře moc ještě neřekli, sdílíme na následujících stránkách několik artworků z nadcházejícího Nathanova dobrodružství, které jsme ještě nikdy neukázali. Drake i jeho kamarádi budou cestovat opět po celém světě, objevovat tajemství a hrát si s historií, a dokonce budou odhalena tajemství o samotném Nathanovi,“ stojí v popisu. Na artworky se můžete podívat na kartě, bohužel zatím nejsou ve valné kvalitě, snad se časem objeví - http://konzolista.tiscali.cz/games/onegame?link=uncharted-4-5208&game5208-show=2 .
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (27)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lukasberoun
lukasberoun #ábíčko

Uz se moc tesim,vypada to pekne temne

JACQUI7
👍1

Mám pocit, jakoby se tam měl někde vynořit kapitán Jack Sparrow link [s6]

busines
busines #Avari37
👍2

MjollniR: Nechápu, že to máš zapotřebí. A když mě něco nebaví, tak to nehraju.

Na Uncharted 4 se těším jako malej a do té doby si budu krátit čas u Driveclubu, The Order nebo u Zaklínače 3.

steph-cz
👍1

Těšim se až ukážou gameplay [s14]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍3

Protože Vega lže jak normálně, prostě musí malý děcko musí prudit[s6]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍5

the_edge : Tak to jsem chtěl přesně napsat taky [s6] Tak pokud je hra pro někoho nudná, tak ji hrát nebude ne? a ne, že nakonec odehraje všechny 4 díly, tak to mi hlava nebere[s6]

the_edge
the_edge #dave3345
👍9

mjomllmir-kdyz ses nudil u prvního dilu proc ses poustel do druheho?kdyz te nudili prvni a druhy dil proc ses poustel do tretiho a kdyz te nudili 3 dili tak proc ses poustel do toho posledniho?

to mi pripada jak kdyz lidi nadavaji na kazdy dil call of duty a stejne si dalsi dil koupi.

weskerumbrella

Vidím to za rok..před vánocama 2015 to bude doma.

Banan
👍7

Mjoula: tak ty nudne hry nehraj, jenze to bys byl na suchu vid?

Uvidime Nathana v plavkach, jupí :D

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍12

Mjoula viděl pár obrázků a už ví, že hra bude 7 hodin nudy[s6] Jedinej nudnej jsi tady ty[s9]

Dusty
Dusty #PS4EVER
👍2

Takže by jsme se konečně mohli vydat do hlubin moře [s1]?

Predator
👎1

To je opět výstřiků do prázdna.

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍2

joo kluci z ND to s námi děljí dobře, s tím jak jsou tajemní, pak pár artworků a nic víc ... občas hláška že nám to vyrazí dech atd ...

pěkně napínají a tím to velmi dobře propagují ...

a příští rok masáž ve velkém a no to se velmi těším ...

JEDImfp
👍2

tohle je muceni,GAMEPLAY kua!!!

RobotCZ

No koukám dostaneme se pod vodu, že by nějakej žraloček????...mmmm tak to by bylo něco. Jen mám jedinou obavu. Už teď mi PS4ka hučí jak piliňáky a co pak až tam vložím Bd s touhle hrou, co využije její výkon do poslední kapičky? Buď vzlítne anebo shoří...BURN BABY BURN!!!! :-D :-D tyvl to zase bude prdel u nás v obýváku, doufám že i na buřta dojde :-D

toshiba25
👎1

Připomína mi to poslední díl Tomb Raider

smrtijed1
👍2

Jj dekuju konecne naznaky kam se podivame uz aby bylo to gameplay video nebo obrazky ze hry na kere se tesim jak malej kluk,a hlavne datum vydani :)

Harnet
Harnet #SONY
👍4

Klidne by stačil Trailer [s7]

One
One #☯☯☯
👍2

To já si klidně na gameplay počkám.

Chris Redfield
👍2
👎1

Metal Power: lol [s6] U4 je ve vývoji od roku 2012 a ND potvrdili vydání v průběhu roku 2015. Já to vidím na červen.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍8

Už mi to začíná rolovat podkolínka :)

Metal Power
Metal Power #only Ps4
👎3
👍1

Artworky a mapy si uz nacpete nekam, my chceme konecne GAMEPLAY! Ga-ME-PLAY :) Prave to ze zatim nic neukazali je podezrely a vidim to s U4 podzim 2016 :(

FreeGoro
FreeGoro #M1TV ytube
👍3

Bomba....budeme se potapet [s12]

Chris Redfield
👍1

Tesing na maximum!!![s7]

wita22
wita22 #loading...
👍9

vypadá to na podmořský město. Atlantida?

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog
👍7

jojo máme se na co těšit :) bude to pecka o tom žádná

PoliteAura84
👍9

Pravda, z těchto artworku nelze nic moc vyčíst, ale lze i bez těch obrázků vědět, že nás čeká neskutečné dobrodružství. Děkujeme Naughty Dog:-D

Související články

Nejčtenější články