Artworky z Uncharted 4: A Thief's End
novinka•středa 1. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (27)
Uz se moc tesim,vypada to pekne temne
Mám pocit, jakoby se tam měl někde vynořit kapitán Jack Sparrow link [s6]
MjollniR: Nechápu, že to máš zapotřebí. A když mě něco nebaví, tak to nehraju.
Na Uncharted 4 se těším jako malej a do té doby si budu krátit čas u Driveclubu, The Order nebo u Zaklínače 3.
Těšim se až ukážou gameplay [s14]
Protože Vega lže jak normálně, prostě musí malý děcko musí prudit[s6]
the_edge : Tak to jsem chtěl přesně napsat taky [s6] Tak pokud je hra pro někoho nudná, tak ji hrát nebude ne? a ne, že nakonec odehraje všechny 4 díly, tak to mi hlava nebere[s6]
mjomllmir-kdyz ses nudil u prvního dilu proc ses poustel do druheho?kdyz te nudili prvni a druhy dil proc ses poustel do tretiho a kdyz te nudili 3 dili tak proc ses poustel do toho posledniho?
to mi pripada jak kdyz lidi nadavaji na kazdy dil call of duty a stejne si dalsi dil koupi.
Vidím to za rok..před vánocama 2015 to bude doma.
Mjoula: tak ty nudne hry nehraj, jenze to bys byl na suchu vid?
Uvidime Nathana v plavkach, jupí :D
Mjoula viděl pár obrázků a už ví, že hra bude 7 hodin nudy[s6] Jedinej nudnej jsi tady ty[s9]
Takže by jsme se konečně mohli vydat do hlubin moře [s1]?
To je opět výstřiků do prázdna.
joo kluci z ND to s námi děljí dobře, s tím jak jsou tajemní, pak pár artworků a nic víc ... občas hláška že nám to vyrazí dech atd ...
pěkně napínají a tím to velmi dobře propagují ...
a příští rok masáž ve velkém a no to se velmi těším ...
tohle je muceni,GAMEPLAY kua!!!
No koukám dostaneme se pod vodu, že by nějakej žraloček????...mmmm tak to by bylo něco. Jen mám jedinou obavu. Už teď mi PS4ka hučí jak piliňáky a co pak až tam vložím Bd s touhle hrou, co využije její výkon do poslední kapičky? Buď vzlítne anebo shoří...BURN BABY BURN!!!! :-D :-D tyvl to zase bude prdel u nás v obýváku, doufám že i na buřta dojde :-D
Připomína mi to poslední díl Tomb Raider
Jj dekuju konecne naznaky kam se podivame uz aby bylo to gameplay video nebo obrazky ze hry na kere se tesim jak malej kluk,a hlavne datum vydani :)
Klidne by stačil Trailer [s7]
To já si klidně na gameplay počkám.
Metal Power: lol [s6] U4 je ve vývoji od roku 2012 a ND potvrdili vydání v průběhu roku 2015. Já to vidím na červen.
Už mi to začíná rolovat podkolínka :)
Artworky a mapy si uz nacpete nekam, my chceme konecne GAMEPLAY! Ga-ME-PLAY :) Prave to ze zatim nic neukazali je podezrely a vidim to s U4 podzim 2016 :(
Bomba....budeme se potapet [s12]
Tesing na maximum!!![s7]
vypadá to na podmořský město. Atlantida?
jojo máme se na co těšit :) bude to pecka o tom žádná
Pravda, z těchto artworku nelze nic moc vyčíst, ale lze i bez těch obrázků vědět, že nás čeká neskutečné dobrodružství. Děkujeme Naughty Dog:-D