Activision naznačil, že letošní Call of Duty bude Modern Warfare III
novinka•úterý 18. července 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision Blizzard
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (9)
@Benedalsh: no ty máš solidně nasráno v tý palici 🤮
@Benedalsh: Muzes ze sebe udelat Benedalsh heroes a bez jim to tam ukazat.A nez kolem tebe prosvisti prvni kulka,nezapomen si vzit pemprsky 😉
@Benedalsh: ty si slušnej magor
Ať to dělají ti kdo mají na svědomí Call of Duty Cold War, skvělý díl, který hraju do teď, díly po něm jsou děs
@Benedalsh: pokud vim,tak v 99% americkejch her hrajes za to “hodny” USA a bojujes proti rusum ne ? ve filmech to stejny…
Měli by udělat CoD: Ukrainan Heroes. To bylo krásné kosit russáky. A část zisku třeba poslat Ukrajině.
tak jelikož právě znovu spustili servery starých CoD, tak nemám jedinej důvod kupovat novej díl.. původní MW2 (2009) mapy a zvuky nic nepřekoná, tam je mi dobře 🙂
To je stejně komedie, nejdřív byli v AB jako "dáme si na rok pauzu abychom zajistili kvalitu dalších dílů a v 2023 bude jen rozšíření" a pak si holt uvědomili že mezi volbami rýžovat nebo nerýžovat upřednostňují tu první a stádo si to stejně koupí :D
Dám jim ještě šanci, třeba to nakonec bude něco jako AC Mirage, takový menší, komornější díl navazhující na MWII za 40 ojro místo 70ti, ale pochybuju a tenhle rok rozhodně přeskakuju.
Poslední modern warfare je úplně nejhorší cod ever, takedownovat težkooděnce po desítkách zalamovacim nožem kterým jsem teď dořezal flexibel v práci,
Nic tak odporného jsem roky neviděl
Bylo to jak hrát nějaké avengers