37 minut z hororu Until Dawn

Tvoje reakce na článek
Galerie




































recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
fórum
Think before you sleep
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
Komentáře (17)
Moje krevni skupina, hororovy Heavy Rain se spetkou klasickeho Residenta. BERU!!!
Hmm..tak to budu mít z té hry prd..Tento žánr her je to pravé pro mě.Snad oznámí tit.
boszeli: s největší pravděpodobností ne, bez nich to bude na prd, škoda...
Budou cz titulky?
Skoda ze tam neni rozhodnuti zabij ji sam :) za me paradni hra a uz se tesim az to vyjde
SCEE robí dobré hry mať "nadstroj" určite kúpim,ale...
Pecka....jako kazda only on Playstation hra :) Dejte to sem
už troubějí, na horách je-le-ní...:)
Ano vypada to paradne,ALE budu velice opatrny s koupí ne jako s Order. Pockam na recenze a jak to bude dlouhé.
Je to pekny beru ! Napinave , pekna grafika a rozhodovani je parada - jen ta cestina kdyby byla ale stim se poperu ... Jinak je to jen QTE ? co ? Normalni chodicka s postavou a pruzkum prostredi uplne stejne jako stare RE hry . Jenze cas pokrocil a hra je pekne filmova a hned je to jen QTE ... ? Se na to podivejte - od prvnich gameplayu ukazuji jak ovlada postavu ... Kdo nema rad tyhle kamerovky ma smulu ... Ja si to uziju
Hellmut: Nevidí. Protože mají od někoho nebo něčeho vsugerované že adventury nejsou ve skutečnosti hry a tak je potřeba je pro vlastní neutuchající potěchu hanit a nezáleží na tom jak je výsledný produkt vlastně zábavný. Po vydání takovým "hrám" dají 1/10 a s v klidem v duši a s vědomím že udělali svět zase o něco lepším půjdou v klidu a mlčky do stínu vyčkávat na svou další oběť.
Vždyť ty postavy normálně ovládáte ve stylu RE1, to nevidíte? Nebo jste se spíš na to ani nekoukli a akorát remcáte
Však pokud postava normálně chodí, tak ji ovládáš ty. Tohle je prostě klasika stylu heavy rain a Beyond. Komu se tyhle hry nelíbily, tak se nebude líbit ani tahle. Já osobně mám obě hry moc rád, takže na Until dawn se těším.
to musí být ale extra dlouhá gamesa,když si dovolí ukazovat 37 minut ze hry. hm,hm
Jen film,kde se mackaj cudle nic vic zadna kontrola postav ale jinak graficky paradni
Tiše závidím, snad to nikdo neuslyší :-) ;-)