Assassin’s Creed: Unity

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (10)
Po dlouhy dobe jsem celkem slusne nadsenej z Ac, fakt to zni perfektne.
ahoj, da se nekde uz predobjednat ta limitka? Diky
ta limitka je mastná jako kráva..ale chci ji:)..kamarár ke Connorovi a Edwardovi:)
hra bude pecka,sem z ní unešenej už teď..
ve hře se objeví Markýz de Sade ?? hmm ... trochu perverznosti hře neuškodí [s16][s16]
Já už tomu číslování série vážně přestávám rozumět. AC IV mi technologicky přišel na podobný úrovni jako AC III. Ale říkal jsem si fajn, je tam nový hrdina, oživení herních mechanismů větším důrazem na mořský svět, pirátsví, atp.
Teď je tu díl, kde je zase úplně nový hrdina, hratelnost (alespoň podle dosavadních trailerů) zase bude úplně odlišna od AC IV, tak proč to prostě nemůžou pojmenovat AC V? Zvláště když říkají, že se díky next gen konzolím chtějí posunout zase dál.
pariz je krasny mesto ,tesim se na notredam az ho shlednu i ve virtualni podobe [s7]
Multiplayer is Gone [s7][s7][s7]
Zajímavé prostředí. Oblíbený co-op. Žádný MP.. konečně to pravé [s12]
Na ten Notre-Dame a aj ďalšie pamiatky sa teším Paríž je skvostné mesto, ale dúfam že sa pri ďalšej časti upnú na Egypt ktorý bol spomínaný ako jedna z možných destinácii kde by mohla zavítať séria. Prekvapuje ma že nato koľko toho Egypt ponúka tak hier čo by bol zasadený do dôb faraónov je minimum. Kopa príbehov zaujmavé pamiatky ,božstvá atď. Uzniverzum animusu dovoľuje to zakomponovať aj keď templári ako rád bol založený až v 12 tom storočí ale niečo v dobe pred kristom by tam mohlo byť vtesnané
Ano ano ano [s7][s7][s7]
Tohle musí být neskutečná paráda a návrat AC ve velkém stylu.
Chci limitku z Uplay Shopu, snad ji stihnu.