Pravděpodobně odhalen dubnový PlayStation Plus pro Evropu
novinka•středa 26. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: PlayStation
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama


















novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (22)
nudáááá[s4]
No tak me to moc nenadchlo ale hrat mam co...budou i naky slevy ne?!
Norbish: prave ten coop by me na tom lakal, no a ten napad s vitou vlastne taky neni spatnej kdyz ho mit nebude :)
Sly je super, dohrál jsem ho za tejden. Fotbal hmmm asi si to stáhnu, radši bych bral hokej. No nic párkrát si kopnu. Nic moc
Tak jestli ten Sly bude s CZ dabingem tak bomba, jinak si ho koupím raději na CD u nás s dabingem a užiju si ho na max!
PES jsem ještě nikdy nehrál, tak uvidíme, ale PS4 je teda těžká slabota![s8]
klajdak_cz: já myslím, že by to měl být coop :) ale na 100% potvrdit nemůžu.
Každopádně, Mercenary možná dobrý jako remote play přes Vitu, si to dát 5 minut před spaním či s někým dát coop (jestli ho teda hra bude mít), ale jako PS4 Plus hra měsíce je to docela bída...myslím že tam je na výběr už dost her, které by tam mohli dát.
Moto GP 13 paráda.
Nevi nekdo jestli ten mercenary ja coop ? ja se o otm nikde nedocet a nebo jsem spatne cet. Takze asi ne co ? :-/ :)
cocoflowa ta hra je spíš parodie na Contru.Jinak když je dobrá hra tak mají u mě + no a když stojí za h.... tak - [s6]
PES ?
Radsi bych Soul Calibur 2 HD nebo Night.SLY BERU
Nedavno jsem premyslel o HD verzi i kdyz ji znam z PS2 a ted zadara 4.dil.
SUPER
Moto GP nemám [s6] Další pronerděné noci v práci [s7]
PS4 duben PS -
Fotbal je velká paráda, a hopsačka mi dlouho chyběla.
Možná bude,já jsem kupoval verzi ze store day1 a v CZ byla. Šance tam jsou.
Sly asi nebude s ceskym dabingem ? i tak super hopsajda.za me dobry.
Tohle je podstatně lepší. :)
U mně naprostá spokojenost [s14]
pro evo? free? yes yes yes + dalsi odklad koupe ps4 :)
S Mercenary Kings se jděte vy*rat...
Takže ten Sly bude i na Vitu? Super, všechno vyzkouším [s12]
Moto GP to by byl nářez:-) zbytek už mám:-D
A Sly Cooper Thieves in Time je plošinovka která zabije do země nejednoho Mária:-) jedna s nej her na Vitu:-) (u PS3 je cross-buy )
aspon ze tak, tohle je uz lepsi [s3]